Odda 2 dagars 2011
Strekktider
-21.05.2011
Plass
Navn
Klasse
Tid
D1112N
1
Lisbeth Ekse
20:54
 01:33=  02:47=  03:29=  05:43=  07:52=  15:26=  16:31=  17:20=  18:01=  19:43=  20:54= 
 01:33=  01:14=  00:42=  02:14=  02:09=  07:34=  01:05=  00:49=  00:41=  01:42=  01:11= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Mathilde Rafdal
22:55
 03:44+  04:46+  05:55+  07:47+  10:01+  14:30-  16:28-  17:39+  18:33+  19:22-  21:41+  22:55+ 
 03:44+  01:02-  01:09+  01:52-  02:14+  04:29-  01:58+  01:11+  00:54+  00:49-  02:19+  01:14+ 
Stord Orientering
 02:11@  00:12-  00:27&  00:22-  00:05+  03:05-  00:53&  00:22&  00:13&  00:53-  01:08&  01:14+ 
3
Eli F. Johannesen
25:29
 01:24-  03:03+  04:08+  06:27+  09:26+  14:25-  17:26+  18:36+  19:58+  21:20+  24:25+  25:29+ 
 01:24-  01:39+  01:05+  02:19+  02:59+  04:59-  03:01+  01:10+  01:22+  01:22-  03:05+  01:04+ 
Gular, IL
 00:09-  00:25&  00:23&  00:05+  00:50&  02:35-  01:56@  00:21&  00:41&  00:20-  01:54@  01:04+ 
4
Emma Bratthamer
31:12
 01:32-  02:43-  03:41+  05:43=  07:59+  15:31+  17:08+  18:35+  19:32+  29:19+  31:12+ 
 01:32-  01:11-  00:58+  02:02-  02:16+  07:32-  01:37+  01:27+  00:57+  09:47+  01:53+ 
Stord Orientering
 00:01-  00:03-  00:16&  00:12-  00:07+  00:02-  00:32&  00:38&  00:16&  08:05@  00:42& 
Beste strekktid for klassen
   01:24   01:02   00:42   01:52   02:09   04:29   01:05   00:49   00:41   00:49   01:11
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:1
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1314
1
Ingunn Rognsvåg
29:22
 02:20=  07:20=  10:08=  11:43=  14:45=  20:08=  23:23=  26:19=  28:41=  29:22= 
 02:20=  05:00=  02:48=  01:35=  03:02=  05:23=  03:15=  02:56=  02:22=  00:41= 
Fana IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Sigrid Søvik
34:29
 01:43-  07:11-  09:56-  12:31+  16:30+  25:29+  29:18+  31:36+  33:46+  34:29+ 
 01:43-  05:28+  02:45-  02:35+  03:59+  08:59+  03:49+  02:18-  02:10-  00:43+ 
Gneist, IL
 00:37-  00:28+  00:03-  01:00&  00:57&  03:36&  00:34#  00:38-  00:12-  00:02+ 
3
Marte Mjeldheim Sandvoll
35:28
 02:15-  08:06+  11:31+  13:05+  16:57+  24:20+  27:36+  30:25+  34:38+  35:28+ 
 02:15-  05:51+  03:25+  01:34-  03:52+  07:23+  03:16+  02:49-  04:13+  00:50+ 
Gneist, IL
 00:05-  00:51#  00:37#  00:01-  00:50&  02:00&  00:01+  00:07-  01:51&  00:09# 
4
Ingrid Vrålstad Løvås
36:35
 02:01-  08:36+  11:49+  13:49+  18:04+  25:24+  30:11+  33:12+  35:53+  36:35+ 
 02:01-  06:35+  03:13+  02:00+  04:15+  07:20+  04:47+  03:01+  02:41+  00:42+ 
Varegg Fleridrett
 00:19-  01:35&  00:25#  00:25&  01:13&  01:57&  01:32&  00:05+  00:19#  00:01+ 
5
Line Laurantsen
39:58
 01:33-  08:32+  13:07+  15:12+  19:48+  27:53+  33:13+  36:28+  39:12+  39:58+ 
 01:33-  06:59+  04:35+  02:05+  04:36+  08:05+  05:20+  03:15+  02:44+  00:46+ 
Gneist, IL
 00:47-  01:59&  01:47&  00:30&  01:34&  02:42&  02:05&  00:19#  00:22#  00:05# 
6
Vilde Skage
42:05
 02:59+  10:36+  15:09+  17:16+  21:52+  30:01+  35:20+  38:28+  41:11+  42:05+ 
 02:59+  07:37+  04:33+  02:07+  04:36+  08:09+  05:19+  03:08+  02:43+  00:54+ 
Gneist, IL
 00:39&  02:37&  01:45&  00:32&  01:34&  02:46&  02:04&  00:12+  00:21#  00:13& 
7
Oda Agdal
58:01
 02:52+  08:13+  13:22+  14:47+  19:05+  43:30+  51:43+  54:33+  57:06+  58:01+ 
 02:52+  05:21+  05:09+  01:25-  04:18+  24:25+  08:13+  02:50-  02:33+  00:55+ 
Varegg Fleridrett
 00:32#  00:21+  02:21&  00:10-  01:16&  19:02@  04:58@  00:06-  00:11+  00:14& 
8
Ida Johanne Aadland
58:11
 01:50-  08:27+  12:19+  14:37+  20:26+  30:36+  51:09+  54:03+  57:24+  58:11+ 
 01:50-  06:37+  03:52+  02:18+  05:49+  10:10+  20:33+  02:54-  03:21+  00:47+ 
Samnanger IL
 00:30-  01:37&  01:04&  00:43&  02:47&  04:47&  17:18@  00:02-  00:59&  00:06# 
9
Gunhild Stuland Tysvær
 1:07:11
 04:43+  09:29+  12:41+  14:16+  27:23+  40:14+  50:44+  56:13+  66:13+  67:11+ 
 04:43+  04:46-  03:12+  01:35=  13:07+  12:51+  10:30+  05:29+  10:00+  00:58+ 
Varegg Fleridrett
 02:23@  00:14-  00:24#  00:00=  10:05@  07:28@  07:15@  02:33&  07:38@  00:17& 
Beste strekktid for klassen
   01:33   04:46   02:45   01:25   03:02   05:23   03:15   02:18   02:10   00:41
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:2
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1316K
1
Hilde Bjelland
45:02
 02:06=  05:55=  09:45=  21:31=  24:08=  35:13=  41:34=  42:58=  44:17=  45:02= 
 02:06=  03:49=  03:50=  11:46=  02:37=  11:05=  06:21=  01:24=  01:19=  00:45= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Irene Bjelland
45:11
 02:14+  06:02+  09:46+  21:40+  24:15+  35:28+  41:41+  43:02+  44:23+  45:11+ 
 02:14+  03:48-  03:44-  11:54+  02:35-  11:13+  06:13-  01:21-  01:21+  00:48+ 
Stord Orientering
 00:08+  00:01-  00:06-  00:08+  00:02-  00:08+  00:08-  00:03-  00:02+  00:03+ 
Beste strekktid for klassen
   02:06   03:48   03:44   11:46   02:35   11:05   06:13   01:21   01:19   00:45
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:3
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1516
1
Ragnhild Femsteinevik
29:28
 01:37=  06:11=  09:02=  10:38=  13:52=  18:51=  24:44=  26:59=  28:49=  29:28= 
 01:37=  04:34=  02:51=  01:36=  03:14=  04:59=  05:53=  02:15=  01:50=  00:39= 
Strand-Ulv, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Synnøve Hatland
36:17
 02:19+  08:43+  11:55+  13:53+  17:43+  27:01+  30:36+  33:08+  35:32+  36:17+ 
 02:19+  06:24+  03:12+  01:58+  03:50+  09:18+  03:35-  02:32+  02:24+  00:45+ 
Voss IL
 00:42&  01:50&  00:21#  00:22#  00:36#  04:19&  02:18-  00:17#  00:34&  00:06# 
3
Ingeborg Aadland
36:21
 01:35-  08:41+  12:51+  14:34+  18:14+  26:11+  29:43+  32:26+  35:31+  36:21+ 
 01:35-  07:06+  04:10+  01:43+  03:40+  07:57+  03:32-  02:43+  03:05+  00:50+ 
Samnanger IL
 00:02-  02:32&  01:19&  00:07+  00:26#  02:58&  02:21-  00:28#  01:15&  00:11& 
4
Katrine Molvik
41:13
 02:22+  09:10+  13:34+  15:46+  20:06+  27:29+  32:41+  35:40+  40:19+  41:13+ 
 02:22+  06:48+  04:24+  02:12+  04:20+  07:23+  05:12-  02:59+  04:39+  00:54+ 
Gneist, IL
 00:45&  02:14&  01:33&  00:36&  01:06&  02:24&  00:41-  00:44&  02:49@  00:15& 
5
Hildegunn Heggøy
45:02
 01:40+  07:41+  11:06+  12:56+  16:55+  31:03+  38:12+  41:00+  44:10+  45:02+ 
 01:40+  06:01+  03:25+  01:50+  03:59+  14:08+  07:09+  02:48+  03:10+  00:52+ 
Voss IL
 00:03+  01:27&  00:34#  00:14#  00:45#  09:09@  01:16#  00:33#  01:20&  00:13& 
Beste strekktid for klassen
   01:35   04:34   02:51   01:36   03:14   04:59   03:32   02:15   01:50   00:39
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:4
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17
1
Christiane Trösse
30:43
 03:02=  04:31=  06:12=  12:27=  14:34=  16:43=  21:46=  23:49=  25:01=  26:31=  28:14=  30:01=  30:43= 
 03:02=  01:29=  01:41=  06:15=  02:07=  02:09=  05:03=  02:03=  01:12=  01:30=  01:43=  01:47=  00:42= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Anne Aubert
31:36
 02:31-  03:57-  05:42-  11:29-  14:11-  15:57-  20:52-  23:03-  25:42+  27:11+  28:57+  30:51+  31:36+ 
 02:31-  01:26-  01:45+  05:47-  02:42+  01:46-  04:55-  02:11+  02:39+  01:29-  01:46+  01:54+  00:45+ 
Varegg Fleridrett
 00:31-  00:03-  00:04+  00:28-  00:35&  00:23-  00:08-  00:08+  01:27@  00:01-  00:03+  00:07+  00:03+ 
3
Linda Rykkje
36:09
 02:38-  04:20-  06:14+  12:24-  15:05+  18:07+  23:54+  27:07+  28:26+  29:59+  32:20+  34:57+  36:09+ 
 02:38-  01:42+  01:54+  06:10-  02:41+  03:02+  05:47+  03:13+  01:19+  01:33+  02:21+  02:37+  01:12+ 
Stord Orientering
 00:24-  00:13#  00:13#  00:05-  00:34&  00:53&  00:44#  01:10&  00:07+  00:03+  00:38&  00:50&  00:30& 
4
Mariell Arntzen
39:52
 04:08+  06:02+  08:18+  16:37+  19:31+  21:57+  27:43+  30:18+  31:47+  34:05+  36:32+  38:58+  39:52+ 
 04:08+  01:54+  02:16+  08:19+  02:54+  02:26+  05:46+  02:35+  01:29+  02:18+  02:27+  02:26+  00:54+ 
Gneist, IL
 01:06&  00:25&  00:35&  02:04&  00:47&  00:17#  00:43#  00:32&  00:17#  00:48&  00:44&  00:39&  00:12& 
5
Stine Bjørkevoll
40:23
 03:45+  05:34+  07:36+  16:35+  19:45+  22:14+  28:32+  31:05+  32:37+  35:04+  37:35+  39:43+  40:23+ 
 03:45+  01:49+  02:02+  08:59+  03:10+  02:29+  06:18+  02:33+  01:32+  02:27+  02:31+  02:08+  00:40- 
Odda OL
 00:43#  00:20#  00:21#  02:44&  01:03&  00:20#  01:15#  00:30#  00:20&  00:57&  00:48&  00:21#  00:02- 
6
Sara Tokheim
45:01
 02:47-  04:21-  06:21+  14:19+  18:02+  20:42+  27:47+  30:41+  33:52+  39:23+  41:45+  44:12+  45:01+ 
 02:47-  01:34+  02:00+  07:58+  03:43+  02:40+  07:05+  02:54+  03:11+  05:31+  02:22+  02:27+  00:49+ 
Odda OL
 00:15-  00:05+  00:19#  01:43&  01:36&  00:31#  02:02&  00:51&  01:59@  04:01@  00:39&  00:40&  00:07# 
Beste strekktid for klassen
   02:31   01:26   01:41   05:47   02:07   01:46   04:55   02:03   01:12   01:29   01:43   01:47   00:40
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:5
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17C
1
Jannike Johannessen
32:44
 02:01=  04:52=  08:22=  13:02=  15:27=  23:33=  29:24=  30:35=  31:53=  32:44= 
 02:01=  02:51=  03:30=  04:40=  02:25=  08:06=  05:51=  01:11=  01:18=  00:51= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Gerd Kvale
46:02
 02:46+  06:44+  11:17+  19:19+  22:54+  36:01+  42:46+  43:45+  45:11+  46:02+ 
 02:46+  03:58+  04:33+  08:02+  03:35+  13:07+  06:45+  00:59-  01:26+  00:51= 
Gneist, IL
 00:45&  01:07&  01:03&  03:22&  01:10&  05:01&  00:54#  00:12-  00:08#  00:00= 
3
Linda Vabø
46:29
 02:45+  06:50+  11:16+  19:21+  22:58+  36:01+  42:39+  43:52+  45:21+  46:29+ 
 02:45+  04:05+  04:26+  08:05+  03:37+  13:03+  06:38+  01:13+  01:29+  01:08+ 
Gneist, IL
 00:44&  01:14&  00:56&  03:25&  01:12&  04:57&  00:47#  00:02+  00:11#  00:17& 
4
Marianne Dymbe
48:21
 02:30+  06:33+  11:12+  21:26+  25:02+  38:17+  44:50+  45:45+  47:12+  48:21+ 
 02:30+  04:03+  04:39+  10:14+  03:36+  13:15+  06:33+  00:55-  01:27+  01:09+ 
Gneist, IL
 00:29#  01:12&  01:09&  05:34@  01:11&  05:09&  00:42#  00:16-  00:09#  00:18& 
Beste strekktid for klassen
   02:01   02:51   03:30   04:40   02:25   08:06   05:51   00:55   01:18   00:51
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:6
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17K
1
Turid Vrålstad
35:31
 02:05=  07:49=  12:15=  14:08=  18:08=  24:18=  29:39=  32:23=  34:42=  35:31= 
 02:05=  05:44=  04:26=  01:53=  04:00=  06:10=  05:21=  02:44=  02:19=  00:49= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Ingelinn Molvik
36:02
 01:49-  08:37+  12:56+  14:32+  17:44-  25:39+  29:19-  32:48+  35:12+  36:02+ 
 01:49-  06:48+  04:19-  01:36-  03:12-  07:55+  03:40-  03:29+  02:24+  00:50+ 
Gneist, IL
 00:16-  01:04#  00:07-  00:17-  00:48-  01:45&  01:41-  00:45&  00:05+  00:01+ 
3
Lisbeth Aadland
39:18
 01:41-  07:46-  12:05-  14:03-  18:15+  28:03+  32:22+  34:58+  38:24+  39:18+ 
 01:41-  06:05+  04:19-  01:58+  04:12+  09:48+  04:19-  02:36-  03:26+  00:54+ 
Samnanger IL
 00:24-  00:21+  00:07-  00:05+  00:12+  03:38&  01:02-  00:08-  01:07&  00:05# 
4
Kirsten Grevskott
43:40
 01:57-  08:12+  11:28-  13:11-  18:53+  27:05+  37:06+  40:09+  42:44+  43:40+ 
 01:57-  06:15+  03:16-  01:43-  05:42+  08:12+  10:01+  03:03+  02:35+  00:56+ 
Varegg Fleridrett
 00:08-  00:31+  01:10-  00:10-  01:42&  02:02&  04:40&  00:19#  00:16#  00:07# 
5
Anne Fjellbirkeland
44:30
 02:09+  12:16+  15:58+  17:57+  22:25+  30:26+  36:52+  40:24+  43:21+  44:30+ 
 02:09+  10:07+  03:42-  01:59+  04:28+  08:01+  06:26+  03:32+  02:57+  01:09+ 
Gneist, IL
 00:04+  04:23&  00:44-  00:06+  00:28#  01:51&  01:05#  00:48&  00:38&  00:20& 
6
Kjersti Andersen
55:38
 04:59+  14:31+  18:50+  23:01+  27:37+  35:40+  46:36+  50:57+  54:33+  55:38+ 
 04:59+  09:32+  04:19-  04:11+  04:36+  08:03+  10:56+  04:21+  03:36+  01:05+ 
Odda OL
 02:54@  03:48&  00:07-  02:18@  00:36#  01:53&  05:35@  01:37&  01:17&  00:16& 
7
Siren Hopland
 1:00:23
 03:02+  14:09+  19:40+  23:00+  30:10+  41:49+  48:53+  53:13+  58:58+  60:23+ 
 03:02+  11:07+  05:31+  03:20+  07:10+  11:39+  07:04+  04:20+  05:45+  01:25+ 
Gneist, IL
 00:57&  05:23&  01:05#  01:27&  03:10&  05:29&  01:43&  01:36&  03:26@  00:36& 
Beste strekktid for klassen
   01:41   05:44   03:16   01:36   03:12   06:10   03:40   02:36   02:19   00:49
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:7
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17N
1
Turid Helland
27:39
 01:34=  02:57=  04:23=  06:53=  11:49=  17:16=  19:35=  21:02=  22:17=  23:37=  25:45=  27:39= 
 01:34=  01:23=  01:26=  02:30=  04:56=  05:27=  02:19=  01:27=  01:15=  01:20=  02:08=  01:54= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
Beste strekktid for klassen
   01:34   01:23   01:26   02:30   04:56   05:27   02:19   01:27   01:15   01:20   02:08   01:54
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:8
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D40
1
Ingrid Sandvoll
38:29
 03:24=  05:14=  07:08=  13:48=  17:04=  19:16=  25:50=  28:09=  29:22=  33:17=  35:23=  37:43=  38:29= 
 03:24=  01:50=  01:54=  06:40=  03:16=  02:12=  06:34=  02:19=  01:13=  03:55=  02:06=  02:20=  00:46= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Hege Fjellbirkeland
40:43
 03:14-  05:10-  07:10+  14:45+  17:49+  19:53+  25:28-  29:30+  31:54+  34:11+  36:37+  39:45+  40:43+ 
 03:14-  01:56+  02:00+  07:35+  03:04-  02:04-  05:35-  04:02+  02:24+  02:17-  02:26+  03:08+  00:58+ 
Gular, IL
 00:10-  00:06+  00:06+  00:55#  00:12-  00:08-  00:59-  01:43&  01:11&  01:38-  00:20#  00:48&  00:12& 
3
Mai Helen Linga
47:37
 03:45+  05:45+  09:21+  18:26+  22:07+  25:44+  32:37+  38:20+  39:35+  41:45+  44:18+  46:53+  47:37+ 
 03:45+  02:00+  03:36+  09:05+  03:41+  03:37+  06:53+  05:43+  01:15+  02:10-  02:33+  02:35+  00:44- 
Gular, IL
 00:21#  00:10+  01:42&  02:25&  00:25#  01:25&  00:19+  03:24@  00:02+  01:45-  00:27#  00:15#  00:02- 
4
Nina Lokøen Knudsen
 1:20:32
 04:25+  06:24+  08:45+  29:21+  35:16+  38:53+  61:42+  64:25+  67:09+  70:38+  74:58+  79:21+  80:32+ 
 04:25+  01:59+  02:21+  20:36+  05:55+  03:37+  22:49+  02:43+  02:44+  03:29-  04:20+  04:23+  01:11+ 
Gneist, IL
 01:01&  00:09+  00:27#  13:56@  02:39&  01:25&  16:15@  00:24#  01:31@  00:26-  02:14@  02:03&  00:25& 
Beste strekktid for klassen
   03:14   01:50   01:54   06:40   03:04   02:04   05:35   02:19   01:13   02:10   02:06   02:20   00:44
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:9
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D50
1
Turid Rognsvåg
29:08
 01:32=  07:09=  09:37=  11:27=  15:17=  20:44=  23:41=  25:55=  28:10=  29:08= 
 01:32=  05:37=  02:28=  01:50=  03:50=  05:27=  02:57=  02:14=  02:15=  00:58= 
Fana IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Marit Nipen
30:06
 03:08+  09:42+  12:05+  13:41+  16:59+  21:42+  24:16+  26:52+  29:20+  30:06+ 
 03:08+  06:34+  02:23-  01:36-  03:18-  04:43-  02:34-  02:36+  02:28+  00:46- 
Gneist, IL
 01:36@  00:57#  00:05-  00:14-  00:32-  00:44-  00:23-  00:22#  00:13+  00:12- 
3
Nina Soligard
30:21
 01:25-  06:37-  09:40+  11:14-  14:44-  20:44=  24:29+  27:13+  29:30+  30:21+ 
 01:25-  05:12-  03:03+  01:34-  03:30-  06:00+  03:45+  02:44+  02:17+  00:51- 
Bergens TF
 00:07-  00:25-  00:35#  00:16-  00:20-  00:33#  00:48&  00:30#  00:02+  00:07- 
4
Siren Greve
36:53
 02:53+  09:43+  13:11+  15:04+  18:44+  27:32+  30:36+  33:17+  35:52+  36:53+ 
 02:53+  06:50+  03:28+  01:53+  03:40-  08:48+  03:04+  02:41+  02:35+  01:01+ 
Bergens TF
 01:21&  01:13#  01:00&  00:03+  00:10-  03:21&  00:07+  00:27#  00:20#  00:03+ 
5
Kjellaug Grødem
37:48
 01:51+  08:17+  11:51+  14:27+  18:39+  27:13+  31:35+  34:11+  36:50+  37:48+ 
 01:51+  06:26+  03:34+  02:36+  04:12+  08:34+  04:22+  02:36+  02:39+  00:58= 
Voss IL
 00:19#  00:49#  01:06&  00:46&  00:22+  03:07&  01:25&  00:22#  00:24#  00:00= 
6
Gro Søvik
39:07
 02:21+  10:10+  14:09+  16:20+  20:31+  27:33+  32:05+  35:15+  38:05+  39:07+ 
 02:21+  07:49+  03:59+  02:11+  04:11+  07:02+  04:32+  03:10+  02:50+  01:02+ 
Gneist, IL
 00:49&  02:12&  01:31&  00:21#  00:21+  01:35&  01:35&  00:56&  00:35&  00:04+ 
7
Anne Løver
42:17
 02:02+  09:20+  12:47+  14:49+  19:19+  31:11+  36:04+  38:33+  41:12+  42:17+ 
 02:02+  07:18+  03:27+  02:02+  04:30+  11:52+  04:53+  02:29+  02:39+  01:05+ 
Stord Orientering
 00:30&  01:41&  00:59&  00:12#  00:40#  06:25@  01:56&  00:15#  00:24#  00:07# 
Beste strekktid for klassen
   01:25   05:12   02:23   01:34   03:18   04:43   02:34   02:14   02:15   00:46
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:10
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
D60
1
Edel Slettemark
30:40
 01:39=  06:52=  09:39=  11:21=  15:09=  20:59=  25:00=  27:20=  29:54=  30:40= 
 01:39=  05:13=  02:47=  01:42=  03:48=  05:50=  04:01=  02:20=  02:34=  00:46= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Berit Hegdal
33:41
 02:06+  08:01+  11:10+  13:01+  16:46+  23:40+  27:27+  30:01+  32:42+  33:41+ 
 02:06+  05:55+  03:09+  01:51+  03:45-  06:54+  03:47-  02:34+  02:41+  00:59+ 
Bergens TF
 00:27&  00:42#  00:22#  00:09+  00:03-  01:04#  00:14-  00:14#  00:07+  00:13& 
3
Bjørg Kocbach
42:59
 02:04+  08:00+  11:31+  13:08+  17:08+  23:49+  35:56+  39:27+  42:02+  42:59+ 
 02:04+  05:56+  03:31+  01:37-  04:00+  06:41+  12:07+  03:31+  02:35+  00:57+ 
Bergens TF
 00:25&  00:43#  00:44&  00:05-  00:12+  00:51#  08:06@  01:11&  00:01+  00:11# 
4
Kari Secher
49:33
 02:01+  10:31+  14:51+  17:18+  22:56+  33:58+  40:11+  44:04+  48:17+  49:33+ 
 02:01+  08:30+  04:20+  02:27+  05:38+  11:02+  06:13+  03:53+  04:13+  01:16+ 
Bergens TF
 00:22#  03:17&  01:33&  00:45&  01:50&  05:12&  02:12&  01:33&  01:39&  00:30& 
Beste strekktid for klassen
   01:39   05:13   02:47   01:37   03:45   05:50   03:47   02:20   02:34   00:46
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:11
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
DH10
118
Mathias Kjærner-Semb
 1:07:40
 03:41+  07:32+  15:58+  31:29+  36:22+  52:43+  62:53+  64:25+  66:45+  67:40+ 
 03:41+  03:51+  08:26+  15:31+  04:53+  16:21+  10:10+  01:32+  02:20+  00:55+ 
Varegg Fleridrett
 03:41+  03:51+  08:26+  15:31+  04:53+  16:21+  10:10+  01:32+  02:20+  00:55+ 
Beste strekktid for klassen
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:12
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1112N
1
Sebastian Storhaug
20:24
 01:05=  02:15=  03:00=  04:47=  06:57=  10:50=  13:33=  14:45=  16:10=  17:34=  19:16=  20:24= 
 01:05=  01:10=  00:45=  01:47=  02:10=  03:53=  02:43=  01:12=  01:25=  01:24=  01:42=  01:08= 
Odda OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Felix Lyder Laurantsen
21:09
 01:17+  02:31+  03:24+  05:17+  07:58+  11:54+  14:01+  15:14+  16:40+  17:45+  19:59+  21:09+ 
 01:17+  01:14+  00:53+  01:53+  02:41+  03:56+  02:07-  01:13+  01:26+  01:05-  02:14+  01:10+ 
Gneist, IL
 00:12#  00:04+  00:08#  00:06+  00:31#  00:03+  00:36-  00:01+  00:01+  00:19-  00:32&  00:02+ 
3
Oddbjørn Ekse
26:40
 00:59-  01:53-  02:43-  04:11-  05:49-  08:54-  11:17-  12:33-  18:41+  19:23+  25:56+  26:40+ 
 00:59-  00:54-  00:50+  01:28-  01:38-  03:05-  02:23-  01:16+  06:08+  00:42-  06:33+  00:44- 
Stord Orientering
 00:06-  00:16-  00:05#  00:19-  00:32-  00:48-  00:20-  00:04+  04:43@  00:42-  04:51@  00:24- 
4
Olav Sæverås
41:13
 01:54+  03:44+  05:28+  09:11+  14:36+  24:45+  30:31+  33:48+  35:35+  37:10+  39:55+  41:13+ 
 01:54+  01:50+  01:44+  03:43+  05:25+  10:09+  05:46+  03:17+  01:47+  01:35+  02:45+  01:18+ 
Gneist, IL
 00:49&  00:40&  00:59@  01:56@  03:15@  06:16@  03:03@  02:05@  00:22&  00:11#  01:03&  00:10# 
Beste strekktid for klassen
   00:59   00:54   00:45   01:28   01:38   03:05   02:07   01:12   01:25   00:42   01:42   00:44
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:13
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1314
1
Sondre Damm
27:15
 01:06=  05:33=  08:44=  10:11=  13:40=  18:27=  22:04=  23:49=  26:36=  27:15= 
 01:06=  04:27=  03:11=  01:27=  03:29=  04:47=  03:37=  01:45=  02:47=  00:39= 
Viking, TIF
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Øyvind Johannessen
31:07
 01:50+  06:24+  08:54+  11:09+  14:22+  21:44+  24:57+  27:26+  30:07+  31:07+ 
 01:50+  04:34+  02:30-  02:15+  03:13-  07:22+  03:13-  02:29+  02:41-  01:00+ 
Gneist, IL
 00:44&  00:07+  00:41-  00:48&  00:16-  02:35&  00:24-  00:44&  00:06-  00:21& 
3
Markus Kjærner-Semb
31:24
 01:15+  05:47+  08:12-  10:15+  13:44+  20:01+  27:02+  29:04+  30:49+  31:24+ 
 01:15+  04:32+  02:25-  02:03+  03:29=  06:17+  07:01+  02:02+  01:45-  00:35- 
Varegg Fleridrett
 00:09#  00:05+  00:46-  00:36&  00:00=  01:30&  03:24&  00:17#  01:02-  00:04- 
4
Adrian Buer
34:10
 01:38+  10:02+  13:24+  15:11+  18:41+  24:55+  28:28+  31:03+  33:23+  34:10+ 
 01:38+  08:24+  03:22+  01:47+  03:30+  06:14+  03:33-  02:35+  02:20-  00:47+ 
Odda OL
 00:32&  03:57&  00:11+  00:20#  00:01+  01:27&  00:04-  00:50&  00:27-  00:08# 
5
Styrk Almeland Bleie
39:04
 01:48+  06:32+  09:51+  12:17+  15:36+  27:30+  32:08+  36:19+  38:20+  39:04+ 
 01:48+  04:44+  03:19+  02:26+  03:19-  11:54+  04:38+  04:11+  02:01-  00:44+ 
Varegg Fleridrett
 00:42&  00:17+  00:08+  00:59&  00:10-  07:07@  01:01&  02:26@  00:46-  00:05# 
6
Erik Dymbe
40:53
 01:57+  10:04+  14:18+  16:02+  20:48+  28:48+  34:54+  37:39+  40:09+  40:53+ 
 01:57+  08:07+  04:14+  01:44+  04:46+  08:00+  06:06+  02:45+  02:30-  00:44+ 
Gneist, IL
 00:51&  03:40&  01:03&  00:17#  01:17&  03:13&  02:29&  01:00&  00:17-  00:05# 
7
Øystein Halldorsson
48:55
 09:03+  16:22+  19:49+  22:03+  26:08+  36:28+  41:37+  45:47+  48:00+  48:55+ 
 09:03+  07:19+  03:27+  02:14+  04:05+  10:20+  05:09+  04:10+  02:13-  00:55+ 
Odda OL
 07:57@  02:52&  00:16+  00:47&  00:36#  05:33@  01:32&  02:25@  00:34-  00:16& 
8
Bjørn Kvale
49:41
 01:53+  10:41+  15:32+  17:58+  23:13+  34:53+  42:06+  45:45+  48:45+  49:41+ 
 01:53+  08:48+  04:51+  02:26+  05:15+  11:40+  07:13+  03:39+  03:00+  00:56+ 
Gneist, IL
 00:47&  04:21&  01:40&  00:59&  01:46&  06:53@  03:36&  01:54@  00:13+  00:17& 
9
Brage Løver Hovden
55:23
 01:37+  07:22+  10:25+  12:00+  15:51+  40:17+  46:44+  49:34+  54:32+  55:23+ 
 01:37+  05:45+  03:03-  01:35+  03:51+  24:26+  06:27+  02:50+  04:58+  00:51+ 
Stord Orientering
 00:31&  01:18&  00:08-  00:08+  00:22#  19:39@  02:50&  01:05&  02:11&  00:12& 
Beste strekktid for klassen
   01:06   04:27   02:25   01:27   03:13   04:47   03:13   01:45   01:45   00:35
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:14
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1316K
1
Peter Charnock
44:05
 01:58=  05:53=  09:08=  22:43=  24:30=  32:57=  40:54=  41:39=  43:08=  44:05= 
 01:58=  03:55=  03:15=  13:35=  01:47=  08:27=  07:57=  00:45=  01:29=  00:57= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
Beste strekktid for klassen
   01:58   03:55   03:15   13:35   01:47   08:27   07:57   00:45   01:29   00:57
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:15
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1516
1
Vegard Jarvis Westergård
27:52
 02:06=  03:24=  04:48=  09:47=  11:33=  13:04=  17:09=  19:04=  21:52=  23:33=  25:16=  26:57=  27:52= 
 02:06=  01:18=  01:24=  04:59=  01:46=  01:31=  04:05=  01:55=  02:48=  01:41=  01:43=  01:41=  00:55= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Ingvar Rafdal
30:51
 02:11+  03:37+  05:02+  12:49+  15:00+  16:35+  21:34+  23:45+  24:50+  26:22+  28:09+  30:10+  30:51+ 
 02:11+  01:26+  01:25+  07:47+  02:11+  01:35+  04:59+  02:11+  01:05-  01:32-  01:47+  02:01+  00:41- 
Stord Orientering
 00:05+  00:08#  00:01+  02:48&  00:25#  00:04+  00:54#  00:16#  01:43-  00:09-  00:04+  00:20#  00:14- 
3
Henrik Røen
39:13
 02:17+  04:03+  07:02+  19:41+  22:01+  23:56+  29:19+  31:41+  32:47+  34:33+  36:25+  38:31+  39:13+ 
 02:17+  01:46+  02:59+  12:39+  02:20+  01:55+  05:23+  02:22+  01:06-  01:46+  01:52+  02:06+  00:42- 
Samnanger IL
 00:11+  00:28&  01:35@  07:40@  00:34&  00:24&  01:18&  00:27#  01:42-  00:05+  00:09+  00:25#  00:13- 
4
Robert Tokheim
45:04
 02:44+  04:19+  06:51+  22:33+  25:12+  27:02+  32:45+  35:50+  37:07+  40:00+  42:06+  44:19+  45:04+ 
 02:44+  01:35+  02:32+  15:42+  02:39+  01:50+  05:43+  03:05+  01:17-  02:53+  02:06+  02:13+  00:45- 
Odda OL
 00:38&  00:17#  01:08&  10:43@  00:53&  00:19#  01:38&  01:10&  01:31-  01:12&  00:23#  00:32&  00:10- 
Beste strekktid for klassen
   02:06   01:18   01:24   04:59   01:46   01:31   04:05   01:55   01:05   01:32   01:43   01:41   00:41
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:16
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H17
1
Håkon Jarvis Westergård
28:29
 00:46=  02:10=  08:12=  09:01=  12:16=  13:34=  16:45=  18:35=  20:04=  23:12=  24:42=  25:30=  27:54=  28:29= 
 00:46=  01:24=  06:02=  00:49=  03:15=  01:18=  03:11=  01:50=  01:29=  03:08=  01:30=  00:48=  02:24=  00:35= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Bjarthe Westerheim
28:53
 00:39-  02:02-  07:56-  09:11+  12:07-  13:34=  16:51+  18:29-  20:06+  23:14+  24:59+  25:46+  28:16+  28:53+ 
 00:39-  01:23-  05:54-  01:15+  02:56-  01:27+  03:17+  01:38-  01:37+  03:08=  01:45+  00:47-  02:30+  00:37+ 
Stord Orientering
 00:07-  00:01-  00:08-  00:26&  00:19-  00:09#  00:06+  00:12-  00:08+  00:00=  00:15#  00:01-  00:06+  00:02+ 
3
Kenneth Westerheim
32:22
 00:40-  02:08-  09:44+  11:15+  14:53+  16:15+  19:11+  20:47+  22:20+  25:45+  27:42+  29:00+  31:47+  32:22+ 
 00:40-  01:28+  07:36+  01:31+  03:38+  01:22+  02:56-  01:36-  01:33+  03:25+  01:57+  01:18+  02:47+  00:35= 
Stord Orientering
 00:06-  00:04+  01:34&  00:42&  00:23#  00:04+  00:15-  00:14-  00:04+  00:17+  00:27&  00:30&  00:23#  00:00= 
4
Magne Knudsen
32:32
 01:02+  02:20+  08:12=  09:10+  12:32+  13:58+  17:14+  19:02+  20:51+  24:47+  28:27+  29:15+  31:52+  32:32+ 
 01:02+  01:18-  05:52-  00:58+  03:22+  01:26+  03:16+  01:48-  01:49+  03:56+  03:40+  00:48=  02:37+  00:40+ 
Gneist, IL
 00:16&  00:06-  00:10-  00:09#  00:07+  00:08#  00:05+  00:02-  00:20#  00:48&  02:10@  00:00=  00:13+  00:05# 
5
Oskar Røen
32:56
 01:38+  03:03+  09:54+  10:49+  14:36+  15:54+  19:30+  21:25+  22:58+  26:40+  28:20+  29:17+  32:13+  32:56+ 
 01:38+  01:25+  06:51+  00:55+  03:47+  01:18=  03:36+  01:55+  01:33+  03:42+  01:40+  00:57+  02:56+  00:43+ 
Varegg Fleridrett
 00:52@  00:01+  00:49#  00:06#  00:32#  00:00=  00:25#  00:05+  00:04+  00:34#  00:10#  00:09#  00:32#  00:08# 
6
Jan Harald Bakkejord
33:20
 01:02+  02:40+  09:10+  10:08+  14:44+  16:09+  19:41+  22:08+  23:53+  27:25+  29:03+  29:57+  32:40+  33:20+ 
 01:02+  01:38+  06:30+  00:58+  04:36+  01:25+  03:32+  02:27+  01:45+  03:32+  01:38+  00:54+  02:43+  00:40+ 
Gular, IL
 00:16&  00:14#  00:28+  00:09#  01:21&  00:07+  00:21#  00:37&  00:16#  00:24#  00:08+  00:06#  00:19#  00:05# 
7
Espen Kristiansen
34:59
 00:45-  02:15+  09:40+  10:53+  14:10+  16:17+  20:02+  22:10+  23:45+  27:51+  29:41+  31:42+  34:23+  34:59+ 
 00:45-  01:30+  07:25+  01:13+  03:17+  02:07+  03:45+  02:08+  01:35+  04:06+  01:50+  02:01+  02:41+  00:36+ 
Varegg Fleridrett
 00:01-  00:06+  01:23#  00:24&  00:02+  00:49&  00:34#  00:18#  00:06+  00:58&  00:20#  01:13@  00:17#  00:01+ 
8
Torjus Raa
35:13
 01:24+  02:47+  09:44+  11:21+  15:26+  16:54+  21:05+  22:47+  24:20+  28:44+  30:44+  31:45+  34:37+  35:13+ 
 01:24+  01:23-  06:57+  01:37+  04:05+  01:28+  04:11+  01:42-  01:33+  04:24+  02:00+  01:01+  02:52+  00:36+ 
Varegg Fleridrett
 00:38&  00:01-  00:55#  00:48&  00:50&  00:10#  01:00&  00:08-  00:04+  01:16&  00:30&  00:13&  00:28#  00:01+ 
9
Martin Femsteinevik
38:39
 01:04+  02:45+  10:53+  12:01+  16:27+  18:04+  23:17+  25:27+  27:43+  32:11+  34:11+  35:12+  37:59+  38:39+ 
 01:04+  01:41+  08:08+  01:08+  04:26+  01:37+  05:13+  02:10+  02:16+  04:28+  02:00+  01:01+  02:47+  00:40+ 
Strand-Ulv, IL
 00:18&  00:17#  02:06&  00:19&  01:11&  00:19#  02:02&  00:20#  00:47&  01:20&  00:30&  00:13&  00:23#  00:05# 
10
Bjørn Field
39:31
 01:12+  02:54+  10:26+  11:33+  17:21+  18:43+  22:53+  25:38+  27:27+  32:23+  34:22+  35:33+  38:46+  39:31+ 
 01:12+  01:42+  07:32+  01:07+  05:48+  01:22+  04:10+  02:45+  01:49+  04:56+  01:59+  01:11+  03:13+  00:45+ 
Stord Orientering
 00:26&  00:18#  01:30#  00:18&  02:33&  00:04+  00:59&  00:55&  00:20#  01:48&  00:29&  00:23&  00:49&  00:10& 
11
Bendik Agdal
44:59
 01:45+  03:24+  13:21+  15:40+  20:41+  22:11+  28:44+  30:42+  32:59+  37:54+  39:56+  41:08+  44:23+  44:59+ 
 01:45+  01:39+  09:57+  02:19+  05:01+  01:30+  06:33+  01:58+  02:17+  04:55+  02:02+  01:12+  03:15+  00:36+ 
Varegg Fleridrett
 00:59@  00:15#  03:55&  01:30@  01:46&  00:12#  03:22@  00:08+  00:48&  01:47&  00:32&  00:24&  00:51&  00:01+ 
12
Sturle Nordeide
48:43
 01:29+  03:29+  13:55+  15:25+  21:40+  23:16+  28:48+  32:31+  34:30+  40:25+  42:52+  44:29+  47:48+  48:43+ 
 01:29+  02:00+  10:26+  01:30+  06:15+  01:36+  05:32+  03:43+  01:59+  05:55+  02:27+  01:37+  03:19+  00:55+ 
Gneist, IL
 00:43&  00:36&  04:24&  00:41&  03:00&  00:18#  02:21&  01:53@  00:30&  02:47&  00:57&  00:49@  00:55&  00:20& 
13
Eirik Rognø
49:42
 01:16+  03:09+  13:06+  14:57+  21:28+  23:15+  30:36+  33:55+  36:02+  41:43+  44:01+  45:16+  48:58+  49:42+ 
 01:16+  01:53+  09:57+  01:51+  06:31+  01:47+  07:21+  03:19+  02:07+  05:41+  02:18+  01:15+  03:42+  00:44+ 
Gneist, IL
 00:30&  00:29&  03:55&  01:02@  03:16@  00:29&  04:10@  01:29&  00:38&  02:33&  00:48&  00:27&  01:18&  00:09& 
14
Daniel Kambestad
52:34
 01:12+  04:36+  13:30+  14:32+  20:31+  25:09+  33:15+  35:50+  39:06+  44:55+  47:44+  48:59+  52:04+  52:34+ 
 01:12+  03:24+  08:54+  01:02+  05:59+  04:38+  08:06+  02:35+  03:16+  05:49+  02:49+  01:15+  03:05+  00:30- 
Odda OL
 00:26&  02:00@  02:52&  00:13&  02:44&  03:20@  04:55@  00:45&  01:47@  02:41&  01:19&  00:27&  00:41&  00:05- 
15
Svein Olav Nesheim
52:51
 00:57+  02:50+  14:16+  15:32+  21:44+  23:39+  33:02+  35:18+  37:36+  43:33+  46:10+  48:33+  52:04+  52:51+ 
 00:57+  01:53+  11:26+  01:16+  06:12+  01:55+  09:23+  02:16+  02:18+  05:57+  02:37+  02:23+  03:31+  00:47+ 
Odda OL
 00:11#  00:29&  05:24&  00:27&  02:57&  00:37&  06:12@  00:26#  00:49&  02:49&  01:07&  01:35@  01:07&  00:12& 
16
Snorre Lunde
52:55
 01:15+  03:01+  13:11+  19:28+  23:49+  25:30+  30:56+  33:18+  34:56+  45:09+  47:18+  48:25+  52:11+  52:55+ 
 01:15+  01:46+  10:10+  06:17+  04:21+  01:41+  05:26+  02:22+  01:38+  10:13+  02:09+  01:07+  03:46+  00:44+ 
Gneist, IL
 00:29&  00:22&  04:08&  05:28@  01:06&  00:23&  02:15&  00:32&  00:09#  07:05@  00:39&  00:19&  01:22&  00:09& 
Beste strekktid for klassen
   00:39   01:18   05:52   00:49   02:56   01:18   02:56   01:36   01:29   03:08   01:30   00:47   02:24   00:30
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:17
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H17C
1
Halldor Halldorsson
41:28
 01:29=  04:14=  08:30=  13:55=  21:56=  29:02=  38:42=  39:46=  40:45=  41:28= 
 01:29=  02:45=  04:16=  05:25=  08:01=  07:06=  09:40=  01:04=  00:59=  00:43= 
Odda OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Tor-Arne Kongsgård
42:44
 02:27+  08:14+  12:37+  19:48+  22:13+  33:19+  39:01+  40:24+  41:52+  42:44+ 
 02:27+  05:47+  04:23+  07:11+  02:25-  11:06+  05:42-  01:23+  01:28+  00:52+ 
Gneist, IL
 00:58&  03:02@  00:07+  01:46&  05:36-  04:00&  03:58-  00:19&  00:29&  00:09# 
Beste strekktid for klassen
   01:29   02:45   04:16   05:25   02:25   07:06   05:42   01:04   00:59   00:43
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:18
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H17K
1
Anders Ekse
36:32
 03:07=  04:56=  06:48=  13:50=  16:23=  19:11=  24:50=  27:24=  28:49=  31:01=  33:20=  35:42=  36:32= 
 03:07=  01:49=  01:52=  07:02=  02:33=  02:48=  05:39=  02:34=  01:25=  02:12=  02:19=  02:22=  00:50= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Arne Bjelland
37:03
 04:56+  06:38+  08:33+  16:30+  19:20+  21:18+  26:23+  28:49+  30:23+  32:05+  34:06+  36:14+  37:03+ 
 04:56+  01:42-  01:55+  07:57+  02:50+  01:58-  05:05-  02:26-  01:34+  01:42-  02:01-  02:08-  00:49- 
Stord Orientering
 01:49&  00:07-  00:03+  00:55#  00:17#  00:50-  00:34-  00:08-  00:09#  00:30-  00:18-  00:14-  00:01- 
3
Roald Laurantsen
39:01
 02:22-  04:04-  05:52-  12:26-  14:45-  17:32-  23:11-  27:17-  30:32+  32:49+  36:04+  38:19+  39:01+ 
 02:22-  01:42-  01:48-  06:34-  02:19-  02:47-  05:39=  04:06+  03:15+  02:17+  03:15+  02:15-  00:42- 
Gneist, IL
 00:45-  00:07-  00:04-  00:28-  00:14-  00:01-  00:00=  01:32&  01:50@  00:05+  00:56&  00:07-  00:08- 
4
Ottar Eide
45:06
 02:16-  04:10-  07:43+  15:11+  18:17+  20:53+  26:54+  30:33+  32:32+  38:42+  41:30+  44:12+  45:06+ 
 02:16-  01:54+  03:33+  07:28+  03:06+  02:36-  06:01+  03:39+  01:59+  06:10+  02:48+  02:42+  00:54+ 
Odda OL
 00:51-  00:05+  01:41&  00:26+  00:33#  00:12-  00:22+  01:05&  00:34&  03:58@  00:29#  00:20#  00:04+ 
Beste strekktid for klassen
   02:16   01:42   01:48   06:34   02:19   01:58   05:05   02:26   01:25   01:42   02:01   02:08   00:42
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:19
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H40
1
Tom Eirik Eikanger
31:13
 00:46=  02:14=  08:57=  09:49=  13:38=  15:08=  18:22=  19:59=  21:23=  24:55=  26:46=  27:52=  30:32=  31:13= 
 00:46=  01:28=  06:43=  00:52=  03:49=  01:30=  03:14=  01:37=  01:24=  03:32=  01:51=  01:06=  02:40=  00:41= 
Gular, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Sveinung Rykkje
32:04
 01:09+  02:28+  08:05-  09:13-  13:33-  14:58-  18:16-  20:23+  21:55+  25:59+  27:46+  28:54+  31:30+  32:04+ 
 01:09+  01:19-  05:37-  01:08+  04:20+  01:25-  03:18+  02:07+  01:32+  04:04+  01:47-  01:08+  02:36-  00:34- 
Stord Orientering
 00:23&  00:09-  01:06-  00:16&  00:31#  00:05-  00:04+  00:30&  00:08+  00:32#  00:04-  00:02+  00:04-  00:07- 
3
Arnt Ove Femsteinevik
34:35
 00:47+  02:20+  08:34-  09:41-  13:41+  15:14+  19:36+  21:36+  23:27+  27:51+  30:08+  31:02+  33:54+  34:35+ 
 00:47+  01:33+  06:14-  01:07+  04:00+  01:33+  04:22+  02:00+  01:51+  04:24+  02:17+  00:54-  02:52+  00:41= 
Strand-Ulv, IL
 00:01+  00:05+  00:29-  00:15&  00:11+  00:03+  01:08&  00:23#  00:27&  00:52#  00:26#  00:12-  00:12+  00:00= 
4
Svein Buer
40:16
 01:03+  02:39+  11:04+  12:09+  17:23+  18:57+  22:58+  25:20+  28:21+  32:24+  34:56+  36:16+  39:33+  40:16+ 
 01:03+  01:36+  08:25+  01:05+  05:14+  01:34+  04:01+  02:22+  03:01+  04:03+  02:32+  01:20+  03:17+  00:43+ 
Odda OL
 00:17&  00:08+  01:42&  00:13#  01:25&  00:04+  00:47#  00:45&  01:37@  00:31#  00:41&  00:14#  00:37#  00:02+ 
5
Lars H Smedsrud
41:15
 01:19+  03:03+  10:40+  11:48+  16:26+  18:05+  22:56+  25:30+  28:07+  33:38+  35:43+  36:53+  40:26+  41:15+ 
 01:19+  01:44+  07:37+  01:08+  04:38+  01:39+  04:51+  02:34+  02:37+  05:31+  02:05+  01:10+  03:33+  00:49+ 
Varegg Fleridrett
 00:33&  00:16#  00:54#  00:16&  00:49#  00:09#  01:37&  00:57&  01:13&  01:59&  00:14#  00:04+  00:53&  00:08# 
6
Owen Westergård
41:47
 00:58+  02:36+  14:39+  15:44+  20:20+  21:56+  25:53+  28:16+  30:24+  34:47+  36:52+  37:52+  40:58+  41:47+ 
 00:58+  01:38+  12:03+  01:05+  04:36+  01:36+  03:57+  02:23+  02:08+  04:23+  02:05+  01:00-  03:06+  00:49+ 
Varegg Fleridrett
 00:12&  00:10#  05:20&  00:13#  00:47#  00:06+  00:43#  00:46&  00:44&  00:51#  00:14#  00:06-  00:26#  00:08# 
7
Harald Hatland
44:54
 01:03+  03:17+  11:42+  13:01+  18:27+  20:29+  26:18+  28:40+  31:20+  36:16+  38:21+  39:30+  43:57+  44:54+ 
 01:03+  02:14+  08:25+  01:19+  05:26+  02:02+  05:49+  02:22+  02:40+  04:56+  02:05+  01:09+  04:27+  00:57+ 
Voss IL
 00:17&  00:46&  01:42&  00:27&  01:37&  00:32&  02:35&  00:45&  01:16&  01:24&  00:14#  00:03+  01:47&  00:16& 
8
Jan Kjærner-Semb
48:43
 02:43+  04:09+  10:48+  11:58+  16:43+  18:31+  32:27+  35:05+  37:01+  41:30+  44:25+  45:20+  48:01+  48:43+ 
 02:43+  01:26-  06:39-  01:10+  04:45+  01:48+  13:56+  02:38+  01:56+  04:29+  02:55+  00:55-  02:41+  00:42+ 
Varegg Fleridrett
 01:57@  00:02-  00:04-  00:18&  00:56#  00:18#  10:42@  01:01&  00:32&  00:57&  01:04&  00:11-  00:01+  00:01+ 
9
Lars Ove Kvalbein
50:35
 02:09+  04:04+  12:55+  14:39+  21:09+  23:09+  28:47+  31:48+  35:23+  41:16+  44:00+  45:15+  49:44+  50:35+ 
 02:09+  01:55+  08:51+  01:44+  06:30+  02:00+  05:38+  03:01+  03:35+  05:53+  02:44+  01:15+  04:29+  00:51+ 
Gular, IL
 01:23@  00:27&  02:08&  00:52&  02:41&  00:30&  02:24&  01:24&  02:11@  02:21&  00:53&  00:09#  01:49&  00:10# 
10
Lars Stuland Larsen
54:22
 01:13+  03:04+  11:55+  12:55+  17:59+  20:05+  28:36+  31:10+  33:12+  45:52+  48:06+  49:24+  53:28+  54:22+ 
 01:13+  01:51+  08:51+  01:00+  05:04+  02:06+  08:31+  02:34+  02:02+  12:40+  02:14+  01:18+  04:04+  00:54+ 
Varegg Fleridrett
 00:27&  00:23&  02:08&  00:08#  01:15&  00:36&  05:17@  00:57&  00:38&  09:08@  00:23#  00:12#  01:24&  00:13& 
11
Kjetil Damm
57:00
 01:11+  03:00+  20:38+  22:20+  27:14+  29:03+  34:43+  37:36+  39:51+  45:26+  50:36+  52:15+  56:19+  57:00+ 
 01:11+  01:49+  17:38+  01:42+  04:54+  01:49+  05:40+  02:53+  02:15+  05:35+  05:10+  01:39+  04:04+  00:41= 
Viking, TIF
 00:25&  00:21#  10:55@  00:50&  01:05&  00:19#  02:26&  01:16&  00:51&  02:03&  03:19@  00:33&  01:24&  00:00= 
12
Jarle Rognø
58:46
 05:02+  07:00+  18:32+  20:38+  26:47+  28:33+  42:31+  45:08+  47:12+  51:43+  54:20+  55:18+  58:03+  58:46+ 
 05:02+  01:58+  11:32+  02:06+  06:09+  01:46+  13:58+  02:37+  02:04+  04:31+  02:37+  00:58-  02:45+  00:43+ 
Gneist, IL
 04:16@  00:30&  04:49&  01:14@  02:20&  00:16#  10:44@  01:00&  00:40&  00:59&  00:46&  00:08-  00:05+  00:02+ 
13
Arne Johan Sælen
 1:01:00
 01:21+  04:03+  17:50+  19:32+  26:05+  28:48+  35:48+  38:48+  42:07+  49:08+  52:55+  54:22+  59:51+  61:00+ 
 01:21+  02:42+  13:47+  01:42+  06:33+  02:43+  07:00+  03:00+  03:19+  07:01+  03:47+  01:27+  05:29+  01:09+ 
Fana IL
 00:35&  01:14&  07:04@  00:50&  02:44&  01:13&  03:46@  01:23&  01:55@  03:29&  01:56@  00:21&  02:49@  00:28& 
Beste strekktid for klassen
   00:46   01:19   05:37   00:52   03:49   01:25   03:14   01:37   01:24   03:32   01:47   00:54   02:36   00:34
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:20
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H50
1
Arild Røen
26:08
 02:01=  03:15=  04:57=  09:36=  11:52=  13:27=  17:18=  19:12=  20:35=  22:10=  23:49=  25:30=  26:08= 
 02:01=  01:14=  01:42=  04:39=  02:16=  01:35=  03:51=  01:54=  01:23=  01:35=  01:39=  01:41=  00:38= 
Samnanger IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Jan Steineger
27:47
 02:14+  03:46+  05:14+  10:15+  12:34+  14:06+  18:16+  20:14+  21:30+  23:08+  24:51+  26:51+  27:47+ 
 02:14+  01:32+  01:28-  05:01+  02:19+  01:32-  04:10+  01:58+  01:16-  01:38+  01:43+  02:00+  00:56+ 
Gneist, IL
 00:13#  00:18#  00:14-  00:22+  00:03+  00:03-  00:19+  00:04+  00:07-  00:03+  00:04+  00:19#  00:18& 
3
Arne Johannesen
29:10
 20:35+ 
 20:35+ 
Gular, IL
 18:34@ 
4
Arne Wilhelm Knudsen
30:13
 02:44+  04:06+  05:30+  11:48+  13:34+  15:24+  19:33+  21:50+  23:35+  25:52+  27:36+  29:28+  30:13+ 
 02:44+  01:22+  01:24-  06:18+  01:46-  01:50+  04:09+  02:17+  01:45+  02:17+  01:44+  01:52+  00:45+ 
Gneist, IL
 00:43&  00:08#  00:18-  01:39&  00:30-  00:15#  00:18+  00:23#  00:22&  00:42&  00:05+  00:11#  00:07# 
5
Leif Hovden
34:15
 03:04+  04:43+  06:26+  13:42+  16:08+  18:35+  23:48+  26:02+  27:09+  29:22+  31:29+  33:31+  34:15+ 
 03:04+  01:39+  01:43+  07:16+  02:26+  02:27+  05:13+  02:14+  01:07-  02:13+  02:07+  02:02+  00:44+ 
Halsnøy OL
 01:03&  00:25&  00:01+  02:37&  00:10+  00:52&  01:22&  00:20#  00:16-  00:38&  00:28&  00:21#  00:06# 
7
Per Øivind Husby
42:25
 03:34+  05:28+  07:38+  18:34+  21:14+  23:50+  29:33+  32:46+  34:26+  36:11+  38:45+  41:22+  42:25+ 
 03:34+  01:54+  02:10+  10:56+  02:40+  02:36+  05:43+  03:13+  01:40+  01:45+  02:34+  02:37+  01:03+ 
Varegg Fleridrett
 01:33&  00:40&  00:28&  06:17@  00:24#  01:01&  01:52&  01:19&  00:17#  00:10#  00:55&  00:56&  00:25& 
8
Bjørn-Inge Skage
42:32
 02:51+  04:24+  06:29+  20:18+  22:56+  24:55+  30:09+  32:51+  34:19+  37:26+  39:31+  41:37+  42:32+ 
 02:51+  01:33+  02:05+  13:49+  02:38+  01:59+  05:14+  02:42+  01:28+  03:07+  02:05+  02:06+  00:55+ 
Gneist, IL
 00:50&  00:19&  00:23#  09:10@  00:22#  00:24&  01:23&  00:48&  00:05+  01:32&  00:26&  00:25#  00:17& 
9
Øystein Kambestad
45:55
 03:19+  05:01+  07:25+  15:20+  18:55+  22:00+  30:01+  34:35+  36:42+  40:23+  42:56+  45:09+  45:55+ 
 03:19+  01:42+  02:24+  07:55+  03:35+  03:05+  08:01+  04:34+  02:07+  03:41+  02:33+  02:13+  00:46+ 
Odda OL
 01:18&  00:28&  00:42&  03:16&  01:19&  01:30&  04:10@  02:40@  00:44&  02:06@  00:54&  00:32&  00:08# 
10
Geir Rognsvåg
51:59
 03:32+  05:56+  08:33+  18:26+  23:46+  26:57+  34:00+  38:35+  40:38+  43:24+  47:16+  50:51+  51:59+ 
 03:32+  02:24+  02:37+  09:53+  05:20+  03:11+  07:03+  04:35+  02:03+  02:46+  03:52+  03:35+  01:08+ 
Fana IL
 01:31&  01:10&  00:55&  05:14@  03:04@  01:36@  03:12&  02:41@  00:40&  01:11&  02:13@  01:54@  00:30& 
11
Arne Bergsvåg
52:46
 03:17+  05:23+  07:39+  21:27+  25:56+  29:33+  36:04+  38:46+  42:39+  44:35+  47:29+  51:42+  52:46+ 
 03:17+  02:06+  02:16+  13:48+  04:29+  03:37+  06:31+  02:42+  03:53+  01:56+  02:54+  04:13+  01:04+ 
Stord Orientering
 01:16&  00:52&  00:34&  09:09@  02:13&  02:02@  02:40&  00:48&  02:30@  00:21#  01:15&  02:32@  00:26& 
12
Bernt Heggøy
59:59
 02:55+  08:22+  09:59+  28:07+  30:34+  33:14+  42:52+  47:55+  50:09+  51:34+  54:23+  56:31+  59:04+  59:59+ 
 02:55+  05:27+  01:37-  18:08+  02:27+  02:40+  09:38+  05:03+  02:14+  01:25-  02:49+  02:08+  02:33+  00:55+ 
Voss IL
 00:54&  04:13@  00:05-  13:29@  00:11+  01:05&  05:47@  03:09@  00:51&  00:10-  01:10&  00:27&  01:55@  00:55+ 
Beste strekktid for klassen
   02:01   01:14   01:24   04:39   01:46   01:32   03:51   01:54   01:07   01:25   01:39   01:41   00:38
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:21
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H60
1
Sigvald Robberstad
36:42
 03:35=  05:18=  07:37=  15:49=  18:34=  20:39=  25:38=  28:00=  29:48=  31:27=  33:34=  35:48=  36:42= 
 03:35=  01:43=  02:19=  08:12=  02:45=  02:05=  04:59=  02:22=  01:48=  01:39=  02:07=  02:14=  00:54= 
Halsnøy OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Øystein Bedford Pedersen
40:57
 03:07-  05:02-  07:16-  14:12-  17:58-  20:21-  26:55+  31:46+  32:54+  34:53+  37:22+  39:55+  40:57+ 
 03:07-  01:55+  02:14-  06:56-  03:46+  02:23+  06:34+  04:51+  01:08-  01:59+  02:29+  02:33+  01:02+ 
IL Express
 00:28-  00:12#  00:05-  01:16-  01:01&  00:18#  01:35&  02:29@  00:40-  00:20#  00:22#  00:19#  00:08# 
3
Jan Harald Helmich Pedersen
43:35
 04:58+  06:56+  10:05+  20:22+  23:20+  25:53+  31:50+  34:22+  35:43+  37:51+  40:25+  42:51+  43:35+ 
 04:58+  01:58+  03:09+  10:17+  02:58+  02:33+  05:57+  02:32+  01:21-  02:08+  02:34+  02:26+  00:44- 
Viking, TIF
 01:23&  00:15#  00:50&  02:05&  00:13+  00:28#  00:58#  00:10+  00:27-  00:29&  00:27#  00:12+  00:10- 
4
Steinar Slettemark
49:33
 03:36+  05:57+  09:27+  18:26+  21:47+  25:27+  32:41+  35:56+  39:10+  42:29+  45:32+  48:25+  49:33+ 
 03:36+  02:21+  03:30+  08:59+  03:21+  03:40+  07:14+  03:15+  03:14+  03:19+  03:03+  02:53+  01:08+ 
Stord Orientering
 00:01+  00:38&  01:11&  00:47+  00:36#  01:35&  02:15&  00:53&  01:26&  01:40@  00:56&  00:39&  00:14& 
5
Dagfinn Hole
51:34
 04:15+  06:16+  08:14+  23:46+  28:14+  31:47+  38:08+  40:53+  44:29+  46:17+  48:28+  50:50+  51:34+ 
 04:15+  02:01+  01:58-  15:32+  04:28+  03:33+  06:21+  02:45+  03:36+  01:48+  02:11+  02:22+  00:44- 
Bergens TF
 00:40#  00:18#  00:21-  07:20&  01:43&  01:28&  01:22&  00:23#  01:48&  00:09+  00:04+  00:08+  00:10- 
Beste strekktid for klassen
   03:07   01:43   01:58   06:56   02:45   02:05   04:59   02:22   01:08   01:39   02:07   02:14   00:44
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:22
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
H70
1
Per Olaf Tangen
44:20
 02:49=  09:44=  13:15=  17:21=  22:14=  29:52=  36:42=  40:24=  43:27=  44:20= 
 02:49=  06:55=  03:31=  04:06=  04:53=  07:38=  06:50=  03:42=  03:03=  00:53= 
Fana IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
Beste strekktid for klassen
   02:49   06:55   03:31   04:06   04:53   07:38   06:50   03:42   03:03   00:53
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:23
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
NOPEN
131
Hanna S.bjerkreim
33:24
 01:37+  03:18+  04:39+  08:08+  13:52+  23:05+  25:23+  26:57+  28:24+  29:26+  32:14+  33:24+ 
 01:37+  01:41+  01:21+  03:29+  05:44+  09:13+  02:18+  01:34+  01:27+  01:02+  02:48+  01:10+ 
Odda OL
 01:37+  01:41+  01:21+  03:29+  05:44+  09:13+  02:18+  01:34+  01:27+  01:02+  02:48+  01:10+ 
132
Eirunn Husby Nordstad
49:16
 01:44+  03:21+  05:34+  09:53+  19:41+  39:22+  42:14+  44:17+  46:01+  46:51+  48:17+  49:16+ 
 01:44+  01:37+  02:13+  04:19+  09:48+  19:41+  02:52+  02:03+  01:44+  00:50+  01:26+  00:59+ 
Varegg Fleridrett
 01:44+  01:37+  02:13+  04:19+  09:48+  19:41+  02:52+  02:03+  01:44+  00:50+  01:26+  00:59+ 
133
Hans Øyre
31:39
 01:29+  03:13+  04:28+  07:39+  12:39+  20:33+  23:37+  25:34+  26:40+  27:41+  30:05+  31:39+ 
 01:29+  01:44+  01:15+  03:11+  05:00+  07:54+  03:04+  01:57+  01:06+  01:01+  02:24+  01:34+ 
Odda OL
 01:29+  01:44+  01:15+  03:11+  05:00+  07:54+  03:04+  01:57+  01:06+  01:01+  02:24+  01:34+ 
135
Svanhild Båtnes
26:52
 01:29+  03:10+  06:28+  08:35+  11:42+  16:18+  18:39+  20:21+  21:45+  23:33+  25:57+  26:52+ 
 01:29+  01:41+  03:18+  02:07+  03:07+  04:36+  02:21+  01:42+  01:24+  01:48+  02:24+  00:55+ 
Varegg Fleridrett
 01:29+  01:41+  03:18+  02:07+  03:07+  04:36+  02:21+  01:42+  01:24+  01:48+  02:24+  00:55+ 
136
Ida S.eide
33:28
 01:39+  03:19+  04:40+  08:02+  13:47+  22:55+  25:29+  27:02+  28:26+  29:28+  32:18+  33:28+ 
 01:39+  01:40+  01:21+  03:22+  05:45+  09:08+  02:34+  01:33+  01:24+  01:02+  02:50+  01:10+ 
Odda OL
 01:39+  01:40+  01:21+  03:22+  05:45+  09:08+  02:34+  01:33+  01:24+  01:02+  02:50+  01:10+ 
137
Mar F. Johannesen
26:33
 01:04+  02:34+  03:52+  06:39+  09:35+  14:48+  18:30+  20:17+  21:39+  23:20+  25:33+  26:33+ 
 01:04+  01:30+  01:18+  02:47+  02:56+  05:13+  03:42+  01:47+  01:22+  01:41+  02:13+  01:00+ 
Gular, IL
 01:04+  01:30+  01:18+  02:47+  02:56+  05:13+  03:42+  01:47+  01:22+  01:41+  02:13+  01:00+ 
138
Emilie S.Øyre
33:15
 01:28+  03:08+  04:31+  07:55+  13:41+  22:57+  25:14+  26:49+  28:00+  29:17+  32:00+  33:15+ 
 01:28+  01:40+  01:23+  03:24+  05:46+  09:16+  02:17+  01:35+  01:11+  01:17+  02:43+  01:15+ 
Odda OL
 01:28+  01:40+  01:23+  03:24+  05:46+  09:16+  02:17+  01:35+  01:11+  01:17+  02:43+  01:15+ 
139
Esbjørn Solberg
34:42
 01:25+  02:58+  04:30+  07:31+  12:58+  20:30+  23:18+  24:44+  27:41+  28:18+  33:10+  34:42+ 
 01:25+  01:33+  01:32+  03:01+  05:27+  07:32+  02:48+  01:26+  02:57+  00:37+  04:52+  01:32+ 
Varegg Fleridrett
 01:25+  01:33+  01:32+  03:01+  05:27+  07:32+  02:48+  01:26+  02:57+  00:37+  04:52+  01:32+ 
140
Olav Kvalbein
34:36
 01:39+  03:05+  04:37+  07:54+  13:23+  20:30+  23:49+  25:24+  27:16+  28:09+  33:28+  34:36+ 
 01:39+  01:26+  01:32+  03:17+  05:29+  07:07+  03:19+  01:35+  01:52+  00:53+  05:19+  01:08+ 
Gular, IL
 01:39+  01:26+  01:32+  03:17+  05:29+  07:07+  03:19+  01:35+  01:52+  00:53+  05:19+  01:08+ 
141
Lars Bondhus
31:46
 01:28+  03:12+  04:37+  07:47+  12:52+  20:33+  23:44+  25:40+  26:53+  27:51+  30:14+  31:46+ 
 01:28+  01:44+  01:25+  03:10+  05:05+  07:41+  03:11+  01:56+  01:13+  00:58+  02:23+  01:32+ 
Odda OL
 01:28+  01:44+  01:25+  03:10+  05:05+  07:41+  03:11+  01:56+  01:13+  00:58+  02:23+  01:32+ 
142
Ingvald Kristensen
29:29
 01:11+  02:34+  03:46+  06:17+  08:56+  15:34+  18:34+  19:57+  21:03+  22:01+  28:02+  29:29+ 
 01:11+  01:23+  01:12+  02:31+  02:39+  06:38+  03:00+  01:23+  01:06+  00:58+  06:01+  01:27+ 
Odda OL
 01:11+  01:23+  01:12+  02:31+  02:39+  06:38+  03:00+  01:23+  01:06+  00:58+  06:01+  01:27+ 
143
Marie Aadland
28:58
 01:06+  02:07+  03:07+  05:19+  07:16+  21:27+  23:06+  24:27+  25:22+  26:03+  28:14+  28:58+ 
 01:06+  01:01+  01:00+  02:12+  01:57+  14:11+  01:39+  01:21+  00:55+  00:41+  02:11+  00:44+ 
Samnanger IL
 01:06+  01:01+  01:00+  02:12+  01:57+  14:11+  01:39+  01:21+  00:55+  00:41+  02:11+  00:44+ 
144
Malene Kristensen
24:17
 01:32+  02:53+  04:06+  06:20+  08:52+  14:10+  16:32+  17:57+  19:11+  20:10+  22:47+  24:17+ 
 01:32+  01:21+  01:13+  02:14+  02:32+  05:18+  02:22+  01:25+  01:14+  00:59+  02:37+  01:30+ 
Odda OL
 01:32+  01:21+  01:13+  02:14+  02:32+  05:18+  02:22+  01:25+  01:14+  00:59+  02:37+  01:30+ 
145
Oda Rognø
27:23
 01:15+  02:44+  03:41+  06:08+  10:00+  15:53+  19:09+  20:36+  22:29+  23:53+  26:05+  27:23+ 
 01:15+  01:29+  00:57+  02:27+  03:52+  05:53+  03:16+  01:27+  01:53+  01:24+  02:12+  01:18+ 
Gneist, IL
 01:15+  01:29+  00:57+  02:27+  03:52+  05:53+  03:16+  01:27+  01:53+  01:24+  02:12+  01:18+ 
146
Veline Fjæra
31:01
 01:58+  03:53+  05:30+  08:35+  12:50+  19:16+  22:26+  24:34+  25:47+  26:55+  30:06+  31:01+ 
 01:58+  01:55+  01:37+  03:05+  04:15+  06:26+  03:10+  02:08+  01:13+  01:08+  03:11+  00:55+ 
Odda OL
 01:58+  01:55+  01:37+  03:05+  04:15+  06:26+  03:10+  02:08+  01:13+  01:08+  03:11+  00:55+ 
237219
Otto Femsteinevik
16:14
 01:02+  02:04+  02:47+  04:20+  05:58+  09:29+  11:16+  12:21+  13:16+  14:01+  15:20+  16:14+ 
 01:02+  01:02+  00:43+  01:33+  01:38+  03:31+  01:47+  01:05+  00:55+  00:45+  01:19+  00:54+ 
Strand-Ulv, IL
 01:02+  01:02+  00:43+  01:33+  01:38+  03:31+  01:47+  01:05+  00:55+  00:45+  01:19+  00:54+ 
237222
Mathias Storhaug Svåsand
33:54
 02:40+  04:21+  06:19+  09:31+  13:16+  20:01+  23:33+  25:05+  26:57+  28:19+  31:09+  33:54+ 
 02:40+  01:41+  01:58+  03:12+  03:45+  06:45+  03:32+  01:32+  01:52+  01:22+  02:50+  02:45+ 
Odda OL
 02:40+  01:41+  01:58+  03:12+  03:45+  06:45+  03:32+  01:32+  01:52+  01:22+  02:50+  02:45+ 
237223
Marius Storhaug Svåsand
32:50
 02:38+  04:14+  05:51+  08:55+  13:03+  19:38+  22:47+  24:55+  26:11+  28:22+  31:02+  32:50+ 
 02:38+  01:36+  01:37+  03:04+  04:08+  06:35+  03:09+  02:08+  01:16+  02:11+  02:40+  01:48+ 
Odda OL
 02:38+  01:36+  01:37+  03:04+  04:08+  06:35+  03:09+  02:08+  01:16+  02:11+  02:40+  01:48+ 
Side:24
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12
Plass
Navn
Tid
Klasse
Beste strekktid for klassen
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:25
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
21.05.2011 21:02:12