Odda 2-dagars 2011
Strekktider
-22.05.2011
Plass
Navn
Klasse
Tid
D1112
1
Anne Mathilde Wilhelmine Knudsen
47:34
 01:01=  12:51=  16:26=  25:18=  43:50=  46:49=  47:34= 
 01:01=  11:50=  03:35=  08:52=  18:32=  02:59=  00:45= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
Beste strekktid for klassen
   01:01   11:50   03:35   08:52   18:32   02:59   00:45
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:1
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1112N
1
Mathilde Rafdal
28:08
 00:57=  01:42=  04:03=  08:57=  10:21=  14:39=  17:59=  19:21=  21:14=  23:52=  25:21=  27:23=  28:08= 
 00:57=  00:45=  02:21=  04:54=  01:24=  04:18=  03:20=  01:22=  01:53=  02:38=  01:29=  02:02=  00:45= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Eli F. Johannesen
36:30
 01:00+  02:32+  13:21+  17:23+  18:39+  24:33+  26:04+  27:31+  29:19+  31:54+  33:42+  35:45+  36:30+ 
 01:00+  01:32+  10:49+  04:02-  01:16-  05:54+  01:31-  01:27+  01:48-  02:35-  01:48+  02:03+  00:45= 
Gular, IL
 00:03+  00:47@  08:28@  00:52-  00:08-  01:36&  01:49-  00:05+  00:05-  00:03-  00:19#  00:01+  00:00= 
3
Emma Bratthamer
 1:58:44
 01:17+  02:19+  30:26+  38:54+  40:44+ 102:36+ 105:08+ 106:23+ 108:12+ 112:54+ 115:00+ 117:49+ 118:44+ 
 01:17+  01:02+  28:07+  08:28+  01:50+  61:52+  02:32-  01:15-  01:49-  04:42+  02:06+  02:49+  00:55+ 
Stord Orientering
 00:20&  00:17&  25:46@  03:34&  00:26&  57:34@  00:48-  00:07-  00:04-  02:04&  00:37&  00:47&  00:10# 
4
Lisbeth Ekse
 2:02:18
 01:20+  02:20+  30:22+  38:01+  40:16+ 100:09+ 102:38+ 105:11+ 106:17+ 108:12+ 111:06+ 121:20+ 122:18+ 
 01:20+  01:00+  28:02+  07:39+  02:15+  59:53+  02:29-  02:33+  01:06-  01:55-  02:54+  10:14+  00:58+ 
Stord Orientering
 00:23&  00:15&  25:41@  02:45&  00:51&  55:35@  00:51-  01:11&  00:47-  00:43-  01:25&  08:12@  00:13& 
Beste strekktid for klassen
   00:57   00:45   02:21   04:02   01:16   04:18   01:31   01:15   01:06   01:55   01:29   02:02   00:45
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:2
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1314
1
Ingunn Rognsvåg
32:25
 02:03=  07:21=  09:08=  16:58=  22:13=  23:20=  25:48=  29:49=  31:44=  32:25= 
 02:03=  05:18=  01:47=  07:50=  05:15=  01:07=  02:28=  04:01=  01:55=  00:41= 
Fana IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Ingrid Vrålstad Løvås
33:29
 02:52+  08:26+  10:13+  17:29+  23:45+  24:48+  27:13+  31:25+  32:52+  33:29+ 
 02:52+  05:34+  01:47=  07:16-  06:16+  01:03-  02:25-  04:12+  01:27-  00:37- 
Varegg Fleridrett
 00:49&  00:16+  00:00=  00:34-  01:01#  00:04-  00:03-  00:11+  00:28-  00:04- 
3
Vilde Skage
35:47
 02:15+  09:13+  11:09+  19:32+  26:01+  27:02+  29:11+  33:29+  35:04+  35:47+ 
 02:15+  06:58+  01:56+  08:23+  06:29+  01:01-  02:09-  04:18+  01:35-  00:43+ 
Gneist, IL
 00:12+  01:40&  00:09+  00:33+  01:14#  00:06-  00:19-  00:17+  00:20-  00:02+ 
4
Marte Mjeldheim Sandvoll
36:53
 03:32+  09:49+  12:09+  20:18+  26:09+  27:13+  29:52+  34:26+  36:09+  36:53+ 
 03:32+  06:17+  02:20+  08:09+  05:51+  01:04-  02:39+  04:34+  01:43-  00:44+ 
Gneist, IL
 01:29&  00:59#  00:33&  00:19+  00:36#  00:03-  00:11+  00:33#  00:12-  00:03+ 
5
Kårhild Husby Nordstad
37:19
 02:36+  07:36+  09:21+  16:45-  22:36+  23:45+  26:26+  34:55+  36:35+  37:19+ 
 02:36+  05:00-  01:45-  07:24-  05:51+  01:09+  02:41+  08:29+  01:40-  00:44+ 
Varegg Fleridrett
 00:33&  00:18-  00:02-  00:26-  00:36#  00:02+  00:13+  04:28@  00:15-  00:03+ 
6
Line Laurantsen
39:51
 02:31+  09:49+  11:57+  20:14+  28:02+  29:26+  32:43+  37:32+  39:16+  39:51+ 
 02:31+  07:18+  02:08+  08:17+  07:48+  01:24+  03:17+  04:49+  01:44-  00:35- 
Gneist, IL
 00:28#  02:00&  00:21#  00:27+  02:33&  00:17&  00:49&  00:48#  00:11-  00:06- 
7
Gunhild Stuland Tysvær
41:10
 04:07+  10:56+  12:52+  21:28+  25:55+  27:07+  39:08+  40:31+  41:10+ 
 04:07+  06:49+  01:56+  08:36+  04:27-  01:12+  12:01+  01:23-  00:39- 
Varegg Fleridrett
 02:04@  01:31&  00:09+  00:46+  00:48-  00:05+  09:33@  02:38-  01:16- 
8
Sigrid Søvik
50:18
 02:38+  16:38+  18:33+  27:07+  35:48+  37:07+  39:56+  47:28+  49:30+  50:18+ 
 02:38+  14:00+  01:55+  08:34+  08:41+  01:19+  02:49+  07:32+  02:02+  00:48+ 
Gneist, IL
 00:35&  08:42@  00:08+  00:44+  03:26&  00:12#  00:21#  03:31&  00:07+  00:07# 
9
Ida Joahanne Aadland
 1:38:44
 26:09+  40:45+  42:35+  53:59+  68:11+  77:33+  81:36+  95:52+  98:04+  98:44+ 
 26:09+  14:36+  01:50+  11:24+  14:12+  09:22+  04:03+  14:16+  02:12+  00:40- 
Samnanger IL
 24:06@  09:18@  00:03+  03:34&  08:57@  08:15@  01:35&  10:15@  00:17#  00:01- 
Beste strekktid for klassen
   02:03   05:00   01:45   07:16   04:27   01:01   02:09   01:23   00:39   00:35
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:3
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1316K
1
Hilde Bjelland
27:52
 00:41=  10:38=  12:30=  17:04=  20:14=  25:15=  27:11=  27:52= 
 00:41=  09:57=  01:52=  04:34=  03:10=  05:01=  01:56=  00:41= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Katrine Molvik
33:03
 00:48+  07:42-  10:20-  19:28+  30:02+  32:06+  33:03+ 
 00:48+  06:54-  02:38+  09:08+  10:34+  02:04-  00:57- 
Gneist, IL
 00:07#  03:03-  00:46&  04:34&  07:24@  02:57-  00:59- 
Beste strekktid for klassen
   00:41   06:54   01:52   04:34   03:10   02:04   00:57   00:41
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:4
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1516
1
Ragnhild Femsteinevik
44:39
 04:13=  11:27=  12:31=  20:42=  35:11=  37:51=  38:52=  42:33=  44:04=  44:39= 
 04:13=  07:14=  01:04=  08:11=  14:29=  02:40=  01:01=  03:41=  01:31=  00:35= 
Strand-Ulv, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Hildegunn Heggøy
46:15
 05:55+  13:46+  14:55+  24:37+  35:19+  38:07+  39:13+  43:57+  45:32+  46:15+ 
 05:55+  07:51+  01:09+  09:42+  10:42-  02:48+  01:06+  04:44+  01:35+  00:43+ 
Voss IL
 01:42&  00:37+  00:05+  01:31#  03:47-  00:08+  00:05+  01:03&  00:04+  00:08# 
3
Ingeborg Aadland
51:29
 07:00+  14:19+  15:44+  26:03+  37:16+  41:36+  44:16+  48:59+  50:50+  51:29+ 
 07:00+  07:19+  01:25+  10:19+  11:13-  04:20+  02:40+  04:43+  01:51+  00:39+ 
Samnanger IL
 02:47&  00:05+  00:21&  02:08&  03:16-  01:40&  01:39@  01:02&  00:20#  00:04# 
4
Synnøve Hatland
55:04
 06:07+  12:29+  13:51+  25:35+  39:12+  43:49+  45:52+  52:36+  54:20+  55:04+ 
 06:07+  06:22-  01:22+  11:44+  13:37-  04:37+  02:03+  06:44+  01:44+  00:44+ 
Voss IL
 01:54&  00:52-  00:18&  03:33&  00:52-  01:57&  01:02@  03:03&  00:13#  00:09& 
Beste strekktid for klassen
   04:13   06:22   01:04   08:11   10:42   02:40   01:01   03:41   01:31   00:35
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:5
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D1718
1
Stine Bjørkevoll
57:17
 02:33=  09:44=  11:22=  18:38=  27:33=  29:17=  44:50=  46:01=  50:11=  55:27=  57:17= 
 02:33=  07:11=  01:38=  07:16=  08:55=  01:44=  15:33=  01:11=  04:10=  05:16=  01:50= 
Odda OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
Beste strekktid for klassen
   02:33   07:11   01:38   07:16   08:55   01:44   15:33   01:11   04:10   05:16   01:50
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:6
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17C
1
May-Lill Damm
31:38
 01:01=  07:29=  10:00=  16:22=  20:46=  27:39=  30:42=  31:38= 
 01:01=  06:28=  02:31=  06:22=  04:24=  06:53=  03:03=  00:56= 
Viking, TIF
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Anne Vassenden
31:44
 00:48-  05:31-  07:17-  12:01-  24:15+  29:08+  30:51+  31:44+ 
 00:48-  04:43-  01:46-  04:44-  12:14+  04:53-  01:43-  00:53- 
Halsnøy OL
 00:13-  01:45-  00:45-  01:38-  07:50@  02:00-  01:20-  00:03- 
3
Inger K Nesbø
45:22
 00:56-  11:46+  14:38+  23:42+  40:41+  44:18+  45:22+ 
 00:56-  10:50+  02:52+  09:04+  16:59+  03:37-  01:04- 
Gneist, IL
 00:05-  04:22&  00:21#  02:42&  12:35@  03:16-  01:59- 
4
Marianne Dymbe
50:51
 01:03+  09:56+  12:38+  22:42+  45:43+  49:45+  50:51+ 
 01:03+  08:53+  02:42+  10:04+  23:01+  04:02-  01:06- 
Gneist, IL
 00:02+  02:25&  00:11+  03:42&  18:37@  02:51-  01:57- 
5
Gerd Kvale
53:20
 01:00-  10:36+  12:38+  22:32+  48:54+  52:22+  53:20+ 
 01:00-  09:36+  02:02-  09:54+  26:22+  03:28-  00:58- 
Gneist, IL
 00:01-  03:08&  00:29-  03:32&  21:58@  03:25-  02:05- 
6
Linda Vabø
53:41
 00:57-  10:34+  12:44+  22:42+  48:50+  52:35+  53:41+ 
 00:57-  09:37+  02:10-  09:58+  26:08+  03:45-  01:06- 
Gneist, IL
 00:04-  03:09&  00:21-  03:36&  21:44@  03:08-  01:57- 
Beste strekktid for klassen
   00:48   04:43   01:46   04:44   04:24   03:28   00:58   00:53
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:7
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17K
1
Linda Rykkje
45:04
 08:49=  13:39=  14:44=  23:55=  34:13=  36:45=  37:42=  41:59=  44:11=  45:04= 
 08:49=  04:50=  01:05=  09:11=  10:18=  02:32=  00:57=  04:17=  02:12=  00:53= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Lisbeth Aadland
54:32
 07:57-  16:09+  17:30+  28:58+  40:17+  44:04+  45:27+  51:26+  53:31+  54:32+ 
 07:57-  08:12+  01:21+  11:28+  11:19+  03:47+  01:23+  05:59+  02:05-  01:01+ 
Samnanger IL
 00:52-  03:22&  00:16#  02:17#  01:01+  01:15&  00:26&  01:42&  00:07-  00:08# 
3
Sara Tokheim
55:12
 05:10-  14:00+  15:15+  25:45+  43:43+  46:12+  47:26+  52:38+  54:32+  55:12+ 
 05:10-  08:50+  01:15+  10:30+  17:58+  02:29-  01:14+  05:12+  01:54-  00:40- 
Odda OL
 03:39-  04:00&  00:10#  01:19#  07:40&  00:03-  00:17&  00:55#  00:18-  00:13- 
4
Ingelinn Molvik
 1:02:06
 08:11-  17:57+  19:34+  34:03+  49:20+  53:35+  54:46+  59:32+  61:22+  62:06+ 
 08:11-  09:46+  01:37+  14:29+  15:17+  04:15+  01:11+  04:46+  01:50-  00:44- 
Gneist, IL
 00:38-  04:56@  00:32&  05:18&  04:59&  01:43&  00:14#  00:29#  00:22-  00:09- 
5
Ina Skage
 1:05:19
 07:14-  18:02+  19:55+  33:42+  50:17+  55:22+  57:23+  62:13+  64:28+  65:19+ 
 07:14-  10:48+  01:53+  13:47+  16:35+  05:05+  02:01+  04:50+  02:15+  00:51- 
Gneist, IL
 01:35-  05:58@  00:48&  04:36&  06:17&  02:33@  01:04@  00:33#  00:03+  00:02- 
6
Turid Vrålstad
 1:07:06
 06:11-  14:00+  15:25+  38:51+  49:47+  58:40+  59:53+  64:23+  66:15+  67:06+ 
 06:11-  07:49+  01:25+  23:26+  10:56+  08:53+  01:13+  04:30+  01:52-  00:51- 
Varegg Fleridrett
 02:38-  02:59&  00:20&  14:15@  00:38+  06:21@  00:16&  00:13+  00:20-  00:02- 
Beste strekktid for klassen
   05:10   04:50   01:05   09:11   10:18   02:29   00:57   04:17   01:50   00:40
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:8
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17N
1
Turid Helland
 2:00:41
 01:51=  07:26=  12:16=  18:02=  31:04=  38:32=  41:07= 105:57= 107:48= 110:08= 113:35= 115:36= 119:03= 120:41= 
 01:51=  05:35=  04:50=  05:46=  13:02=  07:28=  02:35=  64:50=  01:51=  02:20=  03:27=  02:01=  03:27=  01:38= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
Beste strekktid for klassen
   01:51   05:35   04:50   05:46   13:02   07:28   02:35   64:50   01:51   02:20   03:27   02:01   03:27   01:38
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:9
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D19
1
Christiane Trösse
 1:03:53
 04:06=  12:47=  14:11=  28:13=  34:43=  36:21=  52:22=  53:15=  57:32=  62:08=  63:09=  63:53= 
 04:06=  08:41=  01:24=  14:02=  06:30=  01:38=  16:01=  00:53=  04:17=  04:36=  01:01=  00:44= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Anne Aubert
 1:05:27
 06:05+  16:42+  18:15+  22:39-  29:09-  35:07-  36:26-  53:16+  54:05-  58:56-  63:47+  64:43+  65:27+ 
 06:05+  10:37+  01:33+  04:24-  06:30=  05:58+  01:19-  16:50+  00:49-  04:51+  04:51+  00:56+  00:44+ 
Varegg Fleridrett
 01:59&  01:56#  00:09#  09:38-  00:00=  04:20@  14:42-  15:57@  03:28-  00:15+  03:50@  00:12&  00:44+ 
3
Mariell Arntzen
 1:25:44
 06:28+  20:15+  22:03+  28:26+  37:18+  45:55+  47:42-  69:02+  70:00+  76:06+  83:28+  84:52+  85:44+ 
 06:28+  13:47+  01:48+  06:23-  08:52+  08:37+  01:47-  21:20+  00:58-  06:06+  07:22+  01:24+  00:52+ 
Gneist, IL
 02:22&  05:06&  00:24&  07:39-  02:22&  06:59@  14:14-  20:27@  03:19-  01:30&  06:21@  00:40&  00:52+ 
Beste strekktid for klassen
   04:06   08:41   01:24   04:24   06:30   01:38   01:19   00:53   00:49   04:36   01:01   00:44
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:10
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D35K
1
Anne Fjellbirkeland
43:06
 02:27=  10:14=  12:40=  22:44=  29:26=  30:40=  33:55=  39:52=  42:13=  43:06= 
 02:27=  07:47=  02:26=  10:04=  06:42=  01:14=  03:15=  05:57=  02:21=  00:53= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Kirsten Grevskott
45:45
 04:36+  14:16+  18:42+  27:52+  34:54+  36:00+  38:06+  43:06+  45:04+  45:45+ 
 04:36+  09:40+  04:26+  09:10-  07:02+  01:06-  02:06-  05:00-  01:58-  00:41- 
Varegg Fleridrett
 02:09&  01:53#  02:00&  00:54-  00:20+  00:08-  01:09-  00:57-  00:23-  00:12- 
3
Jannike Johannessen
57:23
 02:12-  19:42+  21:36+  29:49+  38:32+  40:00+  50:46+  57:23+ 
 02:12-  17:30+  01:54-  08:13-  08:43+  01:28+  10:46+  06:37+ 
Gneist, IL
 00:15-  09:43@  00:32-  01:51-  02:01&  00:14#  07:31@  00:40# 
4
Siren Hopland
 1:10:53
 03:56+  13:58+  17:32+  31:29+  42:34+  45:00+  48:45+  69:36+  70:53+ 
 03:56+  10:02+  03:34+  13:57+  11:05+  02:26+  03:45+  20:51+  01:17- 
Gneist, IL
 01:29&  02:15&  01:08&  03:53&  04:23&  01:12&  00:30#  14:54@  01:04- 
Beste strekktid for klassen
   02:12   07:47   01:54   08:13   06:42   01:06   02:06   05:00   01:17   00:41
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:11
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D40
1
Ingrid Sandvoll
50:49
 02:29=  09:53=  11:13=  18:18=  24:13=  25:47=  38:41=  39:55=  43:15=  49:06=  50:49= 
 02:29=  07:24=  01:20=  07:05=  05:55=  01:34=  12:54=  01:14=  03:20=  05:51=  01:43= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Mai Helen Linga
59:11
 03:12+  11:00+  12:32+  20:26+  28:10+  29:56+  47:49+  48:52+  52:04+  57:04+  59:11+ 
 03:12+  07:48+  01:32+  07:54+  07:44+  01:46+  17:53+  01:03-  03:12-  05:00-  02:07+ 
Gular, IL
 00:43&  00:24+  00:12#  00:49#  01:49&  00:12#  04:59&  00:11-  00:08-  00:51-  00:24# 
3
Hege Fjellbirkeland
 1:01:25
 03:47+  13:39+  14:52+  21:34+  28:24+  30:03+  48:42+  49:46+  53:43+  59:28+  61:25+ 
 03:47+  09:52+  01:13-  06:42-  06:50+  01:39+  18:39+  01:04-  03:57+  05:45-  01:57+ 
Gular, IL
 01:18&  02:28&  00:07-  00:23-  00:55#  00:05+  05:45&  00:10-  00:37#  00:06-  00:14# 
4
Lise Kristensen
 1:25:41
 03:26+  11:51+  13:31+  20:39+  29:59+  31:34+  71:17+  72:26+  77:30+  83:09+  85:41+ 
 03:26+  08:25+  01:40+  07:08+  09:20+  01:35+  39:43+  01:09-  05:04+  05:39-  02:32+ 
Viking, TIF
 00:57&  01:01#  00:20#  00:03+  03:25&  00:01+  26:49@  00:05-  01:44&  00:12-  00:49& 
5
Nina Lokøen Knudsen
 1:36:30
 06:26+  19:54+  22:01+  35:32+  46:19+  50:59+  74:13+  79:05+  86:43+  93:55+  96:30+ 
 06:26+  13:28+  02:07+  13:31+  10:47+  04:40+  23:14+  04:52+  07:38+  07:12+  02:35+ 
Gneist, IL
 03:57@  06:04&  00:47&  06:26&  04:52&  03:06@  10:20&  03:38@  04:18@  01:21#  00:52& 
Beste strekktid for klassen
   02:29   07:24   01:13   06:42   05:55   01:34   12:54   01:03   03:12   05:00   01:43
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:12
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D50
1
Marit Nipen
38:22
 04:59=  09:52=  10:55=  19:36=  28:28=  31:22=  32:17=  36:02=  37:40=  38:22= 
 04:59=  04:53=  01:03=  08:41=  08:52=  02:54=  00:55=  03:45=  01:38=  00:42= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Turid Rognsvåg
41:36
 04:40-  10:20+  11:26+  20:47+  31:03+  34:11+  35:17+  39:11+  40:50+  41:36+ 
 04:40-  05:40+  01:06+  09:21+  10:16+  03:08+  01:06+  03:54+  01:39+  00:46+ 
Fana IL
 00:19-  00:47#  00:03+  00:40+  01:24#  00:14+  00:11#  00:09+  00:01+  00:04+ 
3
Nina Soligard
44:32
 05:40+  11:24+  12:39+  24:21+  33:52+  36:34+  37:39+  41:56+  43:48+  44:32+ 
 05:40+  05:44+  01:15+  11:42+  09:31+  02:42-  01:05+  04:17+  01:52+  00:44+ 
Bergens TF
 00:41#  00:51#  00:12#  03:01&  00:39+  00:12-  00:10#  00:32#  00:14#  00:02+ 
4
Siren Greve
45:08
 05:39+  12:51+  14:08+  24:44+  34:09+  36:56+  38:01+  42:41+  44:25+  45:08+ 
 05:39+  07:12+  01:17+  10:36+  09:25+  02:47-  01:05+  04:40+  01:44+  00:43+ 
Bergens TF
 00:40#  02:19&  00:14#  01:55#  00:33+  00:07-  00:10#  00:55#  00:06+  00:01+ 
5
Anne Løver
51:44
 06:31+  12:46+  14:11+  24:32+  38:21+  41:51+  43:25+  48:41+  50:48+  51:44+ 
 06:31+  06:15+  01:25+  10:21+  13:49+  03:30+  01:34+  05:16+  02:07+  00:56+ 
Stord Orientering
 01:32&  01:22&  00:22&  01:40#  04:57&  00:36#  00:39&  01:31&  00:29&  00:14& 
6
Kjellaug Grødem
 1:00:11
 13:15+  21:49+  23:08+  34:59+  46:09+  49:37+  51:21+  57:04+  59:20+  60:11+ 
 13:15+  08:34+  01:19+  11:51+  11:10+  03:28+  01:44+  05:43+  02:16+  00:51+ 
Voss IL
 08:16@  03:41&  00:16&  03:10&  02:18&  00:34#  00:49&  01:58&  00:38&  00:09# 
7
Gro Søvik
 1:01:22
 07:22+  16:20+  18:01+  32:04+  46:11+  51:37+  53:19+  58:10+  60:30+  61:22+ 
 07:22+  08:58+  01:41+  14:03+  14:07+  05:26+  01:42+  04:51+  02:20+  00:52+ 
Gneist, IL
 02:23&  04:05&  00:38&  05:22&  05:15&  02:32&  00:47&  01:06&  00:42&  00:10# 
Beste strekktid for klassen
   04:40   04:53   01:03   08:41   08:52   02:42   00:55   03:45   01:38   00:42
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:13
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
D60
1
Edel Slettemark
34:16
 02:25=  08:11=  10:25=  17:17=  23:29=  24:30=  27:51=  32:12=  33:37=  34:16= 
 02:25=  05:46=  02:14=  06:52=  06:12=  01:01=  03:21=  04:21=  01:25=  00:39= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Berit Hegdal
36:30
 02:17-  08:52+  11:04+  19:24+  25:05+  26:17+  28:55+  33:30+  35:42+  36:30+ 
 02:17-  06:35+  02:12-  08:20+  05:41-  01:12+  02:38-  04:35+  02:12+  00:48+ 
Bergens TF
 00:08-  00:49#  00:02-  01:28#  00:31-  00:11#  00:43-  00:14+  00:47&  00:09# 
3
Kari Secher
58:18
 02:55+  12:14+  14:47+  30:07+  39:36+  43:16+  46:27+  54:08+  57:08+  58:18+ 
 02:55+  09:19+  02:33+  15:20+  09:29+  03:40+  03:11-  07:41+  03:00+  01:10+ 
Bergens TF
 00:30#  03:33&  00:19#  08:28@  03:17&  02:39@  00:10-  03:20&  01:35@  00:31& 
Beste strekktid for klassen
   02:17   05:46   02:12   06:52   05:41   01:01   02:38   04:21   01:25   00:39
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:14
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
DH10
122
Mathias Kjærner-Semb
47:30
 00:48+  08:40+  11:54+  20:29+  35:08+  42:22+  46:51+  47:30+ 
 00:48+  07:52+  03:14+  08:35+  14:39+  07:14+  04:29+  00:39+ 
Varegg Fleridrett
 00:48+  07:52+  03:14+  08:35+  14:39+  07:14+  04:29+  00:39+ 
Beste strekktid for klassen
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:15
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1112
1
Stian Rykkje
26:32
 00:55=  05:55=  07:34=  12:27=  17:31=  24:17=  25:49=  26:32= 
 00:55=  05:00=  01:39=  04:53=  05:04=  06:46=  01:32=  00:43= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Petter Solheim
53:13
 00:45-  05:49-  10:06+  15:59+  45:40+  50:41+  52:33+  53:13+ 
 00:45-  05:04+  04:17+  05:53+  29:41+  05:01-  01:52+  00:40- 
Fana IL
 00:10-  00:04+  02:38@  01:00#  24:37@  01:45-  00:20#  00:03- 
Beste strekktid for klassen
   00:45   05:00   01:39   04:53   05:04   05:01   01:32   00:40
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:16
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1112N
1
Felix Lyder Laurantsen
26:23
 01:05=  01:52=  03:57=  08:06=  09:15=  13:06=  14:34=  15:43=  17:27=  20:08=  22:37=  25:30=  26:23= 
 01:05=  00:47=  02:05=  04:09=  01:09=  03:51=  01:28=  01:09=  01:44=  02:41=  02:29=  02:53=  00:53= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Sebastian Fjæra Storhaug
27:44
 00:55-  01:38-  04:04+  07:52-  09:05-  12:11-  14:10-  15:58+  17:21-  20:23+  24:46+  26:53+  27:44+ 
 00:55-  00:43-  02:26+  03:48-  01:13+  03:06-  01:59+  01:48+  01:23-  03:02+  04:23+  02:07-  00:51- 
Odda OL
 00:10-  00:04-  00:21#  00:21-  00:04+  00:45-  00:31&  00:39&  00:21-  00:21#  01:54&  00:46-  00:02- 
3
Oddbjørn Ekse
56:47
 00:47-  01:20-  15:43+  23:04+  24:18+  44:09+  45:07+  46:35+  49:43+  53:16+  56:10+  56:47+ 
 00:47-  00:33-  14:23+  07:21+  01:14+  19:51+  00:58-  01:28+  03:08+  03:33+  02:54+  00:37- 
Stord Orientering
 00:18-  00:14-  12:18@  03:12&  00:05+  16:00@  00:30-  00:19&  01:24&  00:52&  00:25#  02:16- 
Beste strekktid for klassen
   00:47   00:33   02:05   03:48   01:09   03:06   00:58   01:09   01:23   02:41   02:29   00:37   00:51
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:17
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1314
1
Sondre Damm
29:58
 01:30=  06:26=  07:41=  14:41=  19:14=  20:07=  21:58=  27:23=  29:29=  29:58= 
 01:30=  04:56=  01:15=  07:00=  04:33=  00:53=  01:51=  05:25=  02:06=  00:29= 
Viking, TIF
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Øyvind Johannessen
33:54
 02:02+  08:43+  10:54+  17:35+  23:51+  25:05+  26:56+  30:38+  33:20+  33:54+ 
 02:02+  06:41+  02:11+  06:41-  06:16+  01:14+  01:51=  03:42-  02:42+  00:34+ 
Gneist, IL
 00:32&  01:45&  00:56&  00:19-  01:43&  00:21&  00:00=  01:43-  00:36&  00:05# 
3
Styrk Almeland Bleie
39:05
 02:14+  09:09+  10:44+  19:21+  23:17+  30:10+  32:34+  37:02+  38:26+  39:05+ 
 02:14+  06:55+  01:35+  08:37+  03:56-  06:53+  02:24+  04:28-  01:24-  00:39+ 
Varegg Fleridrett
 00:44&  01:59&  00:20&  01:37#  00:37-  06:00@  00:33&  00:57-  00:42-  00:10& 
4
Adrian Buer
42:10
 05:04+  12:15+  14:32+  23:33+  28:51+  30:06+  34:57+  39:42+  41:26+  42:10+ 
 05:04+  07:11+  02:17+  09:01+  05:18+  01:15+  04:51+  04:45-  01:44-  00:44+ 
Odda OL
 03:34@  02:15&  01:02&  02:01&  00:45#  00:22&  03:00@  00:40-  00:22-  00:15& 
5
Markus Kjærner-Semb
47:02
 01:34+  07:32+  17:14+  26:53+  30:51+  33:12+  45:11+  46:26+  47:02+ 
 01:34+  05:58+  09:42+  09:39+  03:58-  02:21+  11:59+  01:15-  00:36- 
Varegg Fleridrett
 00:04+  01:02#  08:27@  02:39&  00:35-  01:28@  10:08@  04:10-  01:30- 
6
Brage Løver Hovden
47:22
 01:44+  23:37+  25:00+  31:42+  35:54+  37:18+  39:10+  44:02+  46:39+  47:22+ 
 01:44+  21:53+  01:23+  06:42-  04:12-  01:24+  01:52+  04:52-  02:37+  00:43+ 
Stord Orientering
 00:14#  16:57@  00:08#  00:18-  00:21-  00:31&  00:01+  00:33-  00:31#  00:14& 
Beste strekktid for klassen
   01:30   04:56   01:15   06:41   03:56   00:53   01:51   01:15   00:36   00:29
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:18
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1316K
1
Erik Dymbe
23:00
 00:43=  05:07=  06:46=  11:37=  14:30=  20:03=  22:20=  23:00= 
 00:43=  04:24=  01:39=  04:51=  02:53=  05:33=  02:17=  00:40= 
Gneist, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Peter Charnock
27:11
 00:41-  09:08+  10:43+  15:36+  24:11+  26:33+  27:11+ 
 00:41-  08:27+  01:35-  04:53+  08:35+  02:22-  00:38- 
Gneist, IL
 00:02-  04:03&  00:04-  00:02+  05:42@  03:11-  01:39- 
3
Bjørn Kvale
34:09
 00:46+  06:40+  09:43+  15:57+  31:07+  33:14+  34:09+ 
 00:46+  05:54+  03:03+  06:14+  15:10+  02:07-  00:55- 
Gneist, IL
 00:03+  01:30&  01:24&  01:23&  12:17@  03:26-  01:22- 
4
Egil Lokøen Knudsen
56:49
 01:46+  11:17+  17:10+  37:11+  53:34+  55:58+  56:49+ 
 01:46+  09:31+  05:53+  20:01+  16:23+  02:24-  00:51- 
Gneist, IL
 01:03@  05:07@  04:14@  15:10@  13:30@  03:09-  01:26- 
Beste strekktid for klassen
   00:41   04:24   01:35   04:51   02:53   02:07   00:38   00:40
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:19
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1516
1
Vegard Jarvis Westergård
39:03
 01:44=  06:58=  08:09=  14:02=  18:57=  20:12=  30:34=  31:19=  33:46=  37:34=  39:03= 
 01:44=  05:14=  01:11=  05:53=  04:55=  01:15=  10:22=  00:45=  02:27=  03:48=  01:29= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Ingvar Rafdal
55:28
 01:36-  07:39+  08:45+  15:15+  21:37+  22:42+  39:52+  40:33+  50:16+  54:05+  55:28+ 
 01:36-  06:03+  01:06-  06:30+  06:22+  01:05-  17:10+  00:41-  09:43+  03:49+  01:23- 
Stord Orientering
 00:08-  00:49#  00:05-  00:37#  01:27&  00:10-  06:48&  00:04-  07:16@  00:01+  00:06- 
3
Henrik Røen
58:26
 10:23+  17:32+  19:00+  24:38+  30:35+  32:02+  48:03+  48:49+  52:19+  56:56+  58:26+ 
 10:23+  07:09+  01:28+  05:38-  05:57+  01:27+  16:01+  00:46+  03:30+  04:37+  01:30+ 
Samnanger IL
 08:39@  01:55&  00:17#  00:15-  01:02#  00:12#  05:39&  00:01+  01:03&  00:49#  00:01+ 
Beste strekktid for klassen
   01:36   05:14   01:06   05:38   04:55   01:05   10:22   00:41   02:27   03:48   01:23
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:20
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1718
1
Martin Femsteinevik
 1:01:14
 04:47=  15:42=  16:34=  20:56=  26:49=  34:12=  35:36=  50:23=  51:26=  55:45=  59:47=  60:40=  61:14= 
 04:47=  10:55=  00:52=  04:22=  05:53=  07:23=  01:24=  14:47=  01:03=  04:19=  04:02=  00:53=  00:34= 
Strand-Ulv, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Sondre Kongsgård
 1:02:35
 04:30-  21:22+  23:17+  28:27+  33:55+  39:03+  40:22+  52:48+  53:28+  56:42+  61:01+  61:59+  62:35+ 
 04:30-  16:52+  01:55+  05:10+  05:28-  05:08-  01:19-  12:26-  00:40-  03:14-  04:19+  00:58+  00:36+ 
Gneist, IL
 00:17-  05:57&  01:03@  00:48#  00:25-  02:15-  00:05-  02:21-  00:23-  01:05-  00:17+  00:05+  00:02+ 
3
Snorre Lunde
 1:15:33
 04:44-  13:50-  19:05+  25:21+  33:37+  41:16+  42:23+  62:58+  63:49+  68:57+  74:04+  74:59+  75:33+ 
 04:44-  09:06-  05:15+  06:16+  08:16+  07:39+  01:07-  20:35+  00:51-  05:08+  05:07+  00:55+  00:34= 
Gneist, IL
 00:03-  01:49-  04:23@  01:54&  02:23&  00:16+  00:17-  05:48&  00:12-  00:49#  01:05&  00:02+  00:00= 
4
Eirik Rognø
 1:20:05
 04:54+  15:21-  17:28+  23:10+  30:53+  38:17+  39:43+  63:01+  63:55+  73:05+  78:18+  79:25+  80:05+ 
 04:54+  10:27-  02:07+  05:42+  07:43+  07:24+  01:26+  23:18+  00:54-  09:10+  05:13+  01:07+  00:40+ 
Gneist, IL
 00:07+  00:28-  01:15@  01:20&  01:50&  00:01+  00:02+  08:31&  00:09-  04:51@  01:11&  00:14&  00:06# 
Beste strekktid for klassen
   04:30   09:06   00:52   04:22   05:28   05:08   01:07   12:26   00:40   03:14   04:02   00:53   00:34
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:21
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H17C
1
Njål Vassenden
24:12
 00:34=  05:06=  06:46=  10:25=  18:30=  21:59=  23:40=  24:12= 
 00:34=  04:32=  01:40=  03:39=  08:05=  03:29=  01:41=  00:32= 
Halsnøy OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Tor-Arne Kongsgård
54:07
 00:57+  07:04+  10:24+  17:31+  51:07+  53:10+  54:07+ 
 00:57+  06:07+  03:20+  07:07+  33:36+  02:03-  00:57- 
Gneist, IL
 00:23&  01:35&  01:40&  03:28&  25:31@  01:26-  00:44- 
Beste strekktid for klassen
   00:34   04:32   01:40   03:39   08:05   02:03   00:57   00:32
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:22
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H17K
1
Svein Buer
42:56
 01:12=  06:31=  07:46=  13:01=  20:18=  21:34=  33:39=  34:37=  37:32=  41:17=  42:56= 
 01:12=  05:19=  01:15=  05:15=  07:17=  01:16=  12:05=  00:58=  02:55=  03:45=  01:39= 
Odda OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Roald Laurantsen
43:16
 02:08+  08:32+  09:51+  15:21+  20:26+  21:54+  33:26-  34:25-  37:25-  41:34+  43:16+ 
 02:08+  06:24+  01:19+  05:30+  05:05-  01:28+  11:32-  00:59+  03:00+  04:09+  01:42+ 
Gneist, IL
 00:56&  01:05#  00:04+  00:15+  02:12-  00:12#  00:33-  00:01+  00:05+  00:24#  00:03+ 
3
Svein Olav Nesheim
53:47
 02:20+  09:47+  10:48+  20:34+  28:04+  29:47+  40:25+  42:17+  48:59+  52:27+  53:47+ 
 02:20+  07:27+  01:01-  09:46+  07:30+  01:43+  10:38-  01:52+  06:42+  03:28-  01:20- 
Odda OL
 01:08&  02:08&  00:14-  04:31&  00:13+  00:27&  01:27-  00:54&  03:47@  00:17-  00:19- 
4
Rune Vassenden
 1:01:15
 02:27+  14:05+  15:49+  25:17+  31:44+  33:13+  48:36+  49:45+  53:41+  59:14+  61:15+ 
 02:27+  11:38+  01:44+  09:28+  06:27-  01:29+  15:23+  01:09+  03:56+  05:33+  02:01+ 
Halsnøy OL
 01:15@  06:19@  00:29&  04:13&  00:50-  00:13#  03:18&  00:11#  01:01&  01:48&  00:22# 
Beste strekktid for klassen
   01:12   05:19   01:01   05:15   05:05   01:16   10:38   00:58   02:55   03:28   01:20
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:23
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H1920
1
Bendik Agdal
 1:20:35
 03:54=  24:05=  31:03=  36:27=  45:53=  52:46=  54:02=  70:17=  71:12=  75:04=  79:21=  80:02=  80:35= 
 03:54=  20:11=  06:58=  05:24=  09:26=  06:53=  01:16=  16:15=  00:55=  03:52=  04:17=  00:41=  00:33= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Sturle Nordeide
 1:34:46
 16:35+  29:23+  31:00-  37:15+  44:37-  53:32+  55:32+  77:53+  79:03+  84:48+  92:31+  93:54+  94:46+ 
 16:35+  12:48-  01:37-  06:15+  07:22-  08:55+  02:00+  22:21+  01:10+  05:45+  07:43+  01:23+  00:52+ 
Gneist, IL
 12:41@  07:23-  05:21-  00:51#  02:04-  02:02&  00:44&  06:06&  00:15&  01:53&  03:26&  00:42@  00:19& 
Beste strekktid for klassen
   03:54   12:48   01:37   05:24   07:22   06:53   01:16   16:15   00:55   03:52   04:17   00:41   00:33
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:24
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H21
1
Bjarthe Westerheim
 1:02:25
 01:29=  05:43=  08:32=  12:12=  17:25=  18:18=  24:26=  29:24=  31:57=  41:22=  42:33=  53:53=  54:29=  57:43=  61:13=  61:54=  62:25= 
 01:29=  04:14=  02:49=  03:40=  05:13=  00:53=  06:08=  04:58=  02:33=  09:25=  01:11=  11:20=  00:36=  03:14=  03:30=  00:41=  00:31= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Espen Kristiansen
 1:10:55
 01:33+  06:41+  10:41+  15:44+  24:30+  24:57+  30:48+  35:29+  38:24+  48:33+  49:28+  62:20+  63:00+  66:21+  69:38+  70:23+  70:55+ 
 01:33+  05:08+  04:00+  05:03+  08:46+  00:27-  05:51-  04:41-  02:55+  10:09+  00:55-  12:52+  00:40+  03:21+  03:17-  00:45+  00:32+ 
Varegg Fleridrett
 00:04+  00:54#  01:11&  01:23&  03:33&  00:26-  00:17-  00:17-  00:22#  00:44+  00:16-  01:32#  00:04#  00:07+  00:13-  00:04+  00:01+ 
3
Kenneth Westerheim
 1:11:41
 01:31+  05:59+  10:01+  14:25+  20:52+  21:37+  27:24+  32:48+  35:25+  45:13+  46:34+  62:59+  63:32+  66:34+  70:21+  71:05+  71:41+ 
 01:31+  04:28+  04:02+  04:24+  06:27+  00:45-  05:47-  05:24+  02:37+  09:48+  01:21+  16:25+  00:33-  03:02-  03:47+  00:44+  00:36+ 
Stord Orientering
 00:02+  00:14+  01:13&  00:44#  01:14#  00:08-  00:21-  00:26+  00:04+  00:23+  00:10#  05:05&  00:03-  00:12-  00:17+  00:03+  00:05# 
4
Oskar Røen
 1:13:07
 01:55+  06:56+  10:51+  15:51+  21:41+  22:23+  28:37+  34:03+  37:24+  47:18+  48:22+  62:28+  63:05+  68:01+  71:38+  72:26+  73:07+ 
 01:55+  05:01+  03:55+  05:00+  05:50+  00:42-  06:14+  05:26+  03:21+  09:54+  01:04-  14:06+  00:37+  04:56+  03:37+  00:48+  00:41+ 
Varegg Fleridrett
 00:26&  00:47#  01:06&  01:20&  00:37#  00:11-  00:06+  00:28+  00:48&  00:29+  00:07-  02:46#  00:01+  01:42&  00:07+  00:07#  00:10& 
5
Torjus Raa
 1:15:46
 01:52+  07:12+  11:57+  15:58+  23:46+  24:30+  31:09+  38:43+  41:48+  53:09+  54:14+  67:11+  67:50+  70:51+  74:25+  75:16+  75:46+ 
 01:52+  05:20+  04:45+  04:01+  07:48+  00:44-  06:39+  07:34+  03:05+  11:21+  01:05-  12:57+  00:39+  03:01-  03:34+  00:51+  00:30- 
Varegg Fleridrett
 00:23&  01:06&  01:56&  00:21+  02:35&  00:09-  00:31+  02:36&  00:32#  01:56#  00:06-  01:37#  00:03+  00:13-  00:04+  00:10#  00:01- 
6
Stian Solheim
 1:19:07
 01:39+  06:12+  09:38+  15:48+  26:40+  27:15+  34:21+  41:25+  44:19+  56:04+  57:19+  70:07+  70:47+  74:16+  77:45+  78:31+  79:07+ 
 01:39+  04:33+  03:26+  06:10+  10:52+  00:35-  07:06+  07:04+  02:54+  11:45+  01:15+  12:48+  00:40+  03:29+  03:29-  00:46+  00:36+ 
Fana IL
 00:10#  00:19+  00:37#  02:30&  05:39@  00:18-  00:58#  02:06&  00:21#  02:20#  00:04+  01:28#  00:04#  00:15+  00:01-  00:05#  00:05# 
7
Magne Knudsen
 1:23:22
 01:46+  15:53+  19:57+  23:56+  29:52+  30:48+  36:13+  42:10+  44:45+  56:09+  57:30+  70:38+  71:24+  77:22+  81:44+  82:38+  83:22+ 
 01:46+  14:07+  04:04+  03:59+  05:56+  00:56+  05:25-  05:57+  02:35+  11:24+  01:21+  13:08+  00:46+  05:58+  04:22+  00:54+  00:44+ 
Gneist, IL
 00:17#  09:53@  01:15&  00:19+  00:43#  00:03+  00:43-  00:59#  00:02+  01:59#  00:10#  01:48#  00:10&  02:44&  00:52#  00:13&  00:13& 
Beste strekktid for klassen
   01:29   04:14   02:49   03:40   05:13   00:27   05:25   04:41   02:33   09:25   00:55   11:20   00:33   03:01   03:17   00:41   00:30
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:25
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H35K
1
Anders Ekse
44:00
 05:04=  12:11=  13:42=  23:22=  33:23=  36:39=  37:40=  41:40=  43:13=  44:00= 
 05:04=  07:07=  01:31=  09:40=  10:01=  03:16=  01:01=  04:00=  01:33=  00:47= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Lars Ove Kvalbein
44:54
 04:55-  09:54-  10:59-  20:17-  29:59-  36:47+  38:18+  42:32+  44:12+  44:54+ 
 04:55-  04:59-  01:05-  09:18-  09:42-  06:48+  01:31+  04:14+  01:40+  00:42- 
Gular, IL
 00:09-  02:08-  00:26-  00:22-  00:19-  03:32@  00:30&  00:14+  00:07+  00:05- 
3
Arne Bjelland
48:50
 04:46-  09:58-  10:59-  28:28+  38:26+  41:51+  42:44+  46:35+  48:10+  48:50+ 
 04:46-  05:12-  01:01-  17:29+  09:58-  03:25+  00:53-  03:51-  01:35+  00:40- 
Stord Orientering
 00:18-  01:55-  00:30-  07:49&  00:03-  00:09+  00:08-  00:09-  00:02+  00:07- 
Beste strekktid for klassen
   04:46   04:59   01:01   09:18   09:42   03:16   00:53   03:51   01:33   00:40
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:26
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H40
1
Tom Eirik Eikanger
46:55
 09:12=  12:18=  15:50=  16:38=  17:11=  34:08=  35:26=  46:55= 
 09:12=  03:06=  03:32=  00:48=  00:33=  16:57=  01:18=  11:29= 
Gular, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Arne Wilhelm Knudsen
55:44
 03:45-  15:29+  16:35+  21:30+  27:06+  32:15-  33:27-  45:36-  46:23+  50:18+  54:16+  55:05+  55:44+ 
 03:45-  11:44+  01:06-  04:55+  05:36+  05:09-  01:12-  12:09+  00:47+  03:55+  03:58+  00:49+  00:39+ 
Gneist, IL
 05:27-  08:38@  02:26-  04:07@  05:03@  11:48-  00:06-  00:40+  00:47+  03:55+  03:58+  00:49+  00:39+ 
3
Sveinung Rykkje
56:22
 04:36-  13:08+  15:50=  19:29+  25:36+  32:21-  34:16-  47:58+  48:33+  51:36+  55:12+  55:53+  56:22+ 
 04:36-  08:32+  02:42-  03:39+  06:07+  06:45-  01:55+  13:42+  00:35+  03:03+  03:36+  00:41+  00:29+ 
Stord Orientering
 04:36-  05:26@  00:50-  02:51@  05:34@  10:12-  00:37&  02:13#  00:35+  03:03+  03:36+  00:41+  00:29+ 
4
Jan Steineger
58:18
 03:48-  14:34+  15:39-  19:58+  26:06+  33:59-  35:15-  48:32+  49:21+  53:04+  56:49+  57:38+  58:18+ 
 03:48-  10:46+  01:05-  04:19+  06:08+  07:53-  01:16-  13:17+  00:49+  03:43+  03:45+  00:49+  00:40+ 
Gneist, IL
 05:24-  07:40@  02:27-  03:31@  05:35@  09:04-  00:02-  01:48#  00:49+  03:43+  03:45+  00:49+  00:40+ 
5
Jan Harald Bakkejord
59:09
 03:54-  17:15+  19:07+  24:37+  29:59+  34:58+  36:13+  48:54+  49:39+  53:27+  57:36+  58:28+  59:09+ 
 03:54-  13:21+  01:52-  05:30+  05:22+  04:59-  01:15-  12:41+  00:45+  03:48+  04:09+  00:52+  00:41+ 
Gular, IL
 05:18-  10:15@  01:40-  04:42@  04:49@  11:58-  00:03-  01:12#  00:45+  03:48+  04:09+  00:52+  00:41+ 
6
Henrik Ottesen
 1:01:50
 03:43-  13:13+  15:56+  20:12+  25:55+  31:47-  33:10-  50:30+  51:17+  55:58+  60:11+  61:07+  61:50+ 
 03:43-  09:30+  02:43-  04:16+  05:43+  05:52-  01:23+  17:20+  00:47+  04:41+  04:13+  00:56+  00:43+ 
Stord Orientering
 05:29-  06:24@  00:49-  03:28@  05:10@  11:05-  00:05+  05:51&  00:47+  04:41+  04:13+  00:56+  00:43+ 
7
Jan Kjærner-Semb
 1:02:32
 03:57-  14:28+  16:16+  20:28+  26:47+  32:47-  33:54-  51:12+  52:01+  57:11+  61:09+  61:59+  62:32+ 
 03:57-  10:31+  01:48-  04:12+  06:19+  06:00-  01:07-  17:18+  00:49+  05:10+  03:58+  00:50+  00:33+ 
Varegg Fleridrett
 05:15-  07:25@  01:44-  03:24@  05:46@  10:57-  00:11-  05:49&  00:49+  05:10+  03:58+  00:50+  00:33+ 
8
Lars H Smedsrud
 1:03:36
 06:20-  14:00+  16:01+  22:16+  28:35+  34:24+  35:53+  52:33+  53:32+  57:24+  61:59+  62:54+  63:36+ 
 06:20-  07:40+  02:01-  06:15+  06:19+  05:49-  01:29+  16:40+  00:59+  03:52+  04:35+  00:55+  00:42+ 
Varegg Fleridrett
 02:52-  04:34@  01:31-  05:27@  05:46@  11:08-  00:11#  05:11&  00:59+  03:52+  04:35+  00:55+  00:42+ 
9
Arnt Ove Femsteinevik
 1:05:47
 04:53-  22:35+  23:35+  28:50+  36:33+  42:19+  43:27+  55:37+  56:26+  60:02+  64:07+  65:07+  65:47+ 
 04:53-  17:42+  01:00-  05:15+  07:43+  05:46-  01:08-  12:10+  00:49+  03:36+  04:05+  01:00+  00:40+ 
Strand-Ulv, IL
 04:19-  14:36@  02:32-  04:27@  07:10@  11:11-  00:10-  00:41+  00:49+  03:36+  04:05+  01:00+  00:40+ 
10
Kjetil Damm
 1:20:01
 03:45-  20:18+  27:13+  32:23+  38:25+  45:40+  47:03+  65:04+  65:53+  72:43+  78:32+  79:27+  80:01+ 
 03:45-  16:33+  06:55+  05:10+  06:02+  07:15-  01:23+  18:01+  00:49+  06:50+  05:49+  00:55+  00:34+ 
Viking, TIF
 05:27-  13:27@  03:23&  04:22@  05:29@  09:42-  00:05+  06:32&  00:49+  06:50+  05:49+  00:55+  00:34+ 
11
Knut A Molvik
 1:44:49
 07:28-  22:50+  25:00+  32:11+  59:26+  68:16+  70:01+  91:10+  92:12+  97:45+ 103:02+ 104:02+ 104:49+ 
 07:28-  15:22+  02:10-  07:11+  27:15+  08:50-  01:45+  21:09+  01:02+  05:33+  05:17+  01:00+  00:47+ 
Gneist, IL
 01:44-  12:16@  01:22-  06:23@  26:42@  08:07-  00:27&  09:40&  01:02+  05:33+  05:17+  01:00+  00:47+ 
Beste strekktid for klassen
   03:43   03:06   01:00   00:48   00:33   04:59   01:07   11:29
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:27
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H50
1
Arne Johannesen
36:54
 02:00=  07:11=  08:31=  12:58=  17:18=  18:28=  28:01=  28:47=  31:28=  35:17=  36:54= 
 02:00=  05:11=  01:20=  04:27=  04:20=  01:10=  09:33=  00:46=  02:41=  03:49=  01:37= 
Gular, IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Arild Røen
41:26
 01:42-  07:03-  08:05-  15:18+  21:14+  22:30+  32:52+  33:36+  36:23+  39:53+  41:26+ 
 01:42-  05:21+  01:02-  07:13+  05:56+  01:16+  10:22+  00:44-  02:47+  03:30-  01:33- 
Samnanger IL
 00:18-  00:10+  00:18-  02:46&  01:36&  00:06+  00:49+  00:02-  00:06+  00:19-  00:04- 
3
Bjørn-Inge Skage
44:24
 02:05+  09:00+  10:37+  16:08+  21:08+  22:45+  35:08+  35:57+  38:36+  42:37+  44:24+ 
 02:05+  06:55+  01:37+  05:31+  05:00+  01:37+  12:23+  00:49+  02:39-  04:01+  01:47+ 
Gneist, IL
 00:05+  01:44&  00:17#  01:04#  00:40#  00:27&  02:50&  00:03+  00:02-  00:12+  00:10# 
4
Svein Linga
45:02
 02:08+  08:50+  10:04+  15:43+  21:01+  22:27+  34:39+  35:37+  38:52+  43:20+  45:02+ 
 02:08+  06:42+  01:14-  05:39+  05:18+  01:26+  12:12+  00:58+  03:15+  04:28+  01:42+ 
Gular, IL
 00:08+  01:31&  00:06-  01:12&  00:58#  00:16#  02:39&  00:12&  00:34#  00:39#  00:05+ 
5
Jan Haugland
47:09
 01:56-  08:29+  09:56+  16:42+  22:50+  24:26+  36:24+  37:20+  40:31+  45:19+  47:09+ 
 01:56-  06:33+  01:27+  06:46+  06:08+  01:36+  11:58+  00:56+  03:11+  04:48+  01:50+ 
Årstad IL
 00:04-  01:22&  00:07+  02:19&  01:48&  00:26&  02:25&  00:10#  00:30#  00:59&  00:13# 
6
Leif Hovden
53:08
 02:30+  12:02+  13:16+  18:53+  24:06+  25:45+  38:34+  41:11+  46:38+  51:13+  53:08+ 
 02:30+  09:32+  01:14-  05:37+  05:13+  01:39+  12:49+  02:37+  05:27+  04:35+  01:55+ 
Halsnøy OL
 00:30#  04:21&  00:06-  01:10&  00:53#  00:29&  03:16&  01:51@  02:46@  00:46#  00:18# 
7
Bernt Heggøy
56:48
 03:24+  13:05+  14:53+  23:47+  30:11+  31:31+  43:31+  45:24+  49:41+  54:51+  56:48+ 
 03:24+  09:41+  01:48+  08:54+  06:24+  01:20+  12:00+  01:53+  04:17+  05:10+  01:57+ 
Voss IL
 01:24&  04:30&  00:28&  04:27&  02:04&  00:10#  02:27&  01:07@  01:36&  01:21&  00:20# 
8
Arne Bergsvåg
 1:00:31
 02:51+  12:23+  14:32+  21:39+  28:31+  30:24+  46:08+  47:17+  51:42+  58:15+  60:31+ 
 02:51+  09:32+  02:09+  07:07+  06:52+  01:53+  15:44+  01:09+  04:25+  06:33+  02:16+ 
Stord Orientering
 00:51&  04:21&  00:49&  02:40&  02:32&  00:43&  06:11&  00:23&  01:44&  02:44&  00:39& 
9
Geir Rognsvåg
 1:07:52
 03:17+  12:55+  14:50+  22:14+  30:46+  32:58+  52:26+  53:49+  58:48+  65:14+  67:52+ 
 03:17+  09:38+  01:55+  07:24+  08:32+  02:12+  19:28+  01:23+  04:59+  06:26+  02:38+ 
Fana IL
 01:17&  04:27&  00:35&  02:57&  04:12&  01:02&  09:55@  00:37&  02:18&  02:37&  01:01& 
10
Åge Hovden
 1:09:57
 02:58+  14:15+  16:15+  24:46+  32:53+  35:19+  55:38+  56:52+  60:58+  67:12+  69:57+ 
 02:58+  11:17+  02:00+  08:31+  08:07+  02:26+  20:19+  01:14+  04:06+  06:14+  02:45+ 
Stord Orientering
 00:58&  06:06@  00:40&  04:04&  03:47&  01:16@  10:46@  00:28&  01:25&  02:25&  01:08& 
11
Steinar Tokheim
 1:10:04
 03:21+  13:08+  16:06+  23:28+  31:39+  34:01+  53:08+  55:18+  59:34+  65:33+  70:04+ 
 03:21+  09:47+  02:58+  07:22+  08:11+  02:22+  19:07+  02:10+  04:16+  05:59+  04:31+ 
Odda OL
 01:21&  04:36&  01:38@  02:55&  03:51&  01:12@  09:34@  01:24@  01:35&  02:10&  02:54@ 
Beste strekktid for klassen
   01:42   05:11   01:02   04:27   04:20   01:10   09:33   00:44   02:39   03:30   01:33
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:28
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H60
1
Atle Bergseth
43:05
 05:09=  11:19=  12:34=  21:30=  32:42=  35:43=  36:51=  40:47=  42:24=  43:05= 
 05:09=  06:10=  01:15=  08:56=  11:12=  03:01=  01:08=  03:56=  01:37=  00:41= 
Kvernbit IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Sigvald Robbestad
45:25
 05:23+  13:05+  14:20+  23:16+  33:53+  37:05+  38:38+  42:49+  44:40+  45:25+ 
 05:23+  07:42+  01:15=  08:56=  10:37-  03:12+  01:33+  04:11+  01:51+  00:45+ 
Halsnøy OL
 00:14+  01:32#  00:00=  00:00=  00:35-  00:11+  00:25&  00:15+  00:14#  00:04+ 
3
Dagfinn Hole
46:37
 05:32+  12:32+  14:00+  28:13+  36:46+  39:30+  40:28+  44:19+  45:52+  46:37+ 
 05:32+  07:00+  01:28+  14:13+  08:33-  02:44-  00:58-  03:51-  01:33-  00:45+ 
Bergens TF
 00:23+  00:50#  00:13#  05:17&  02:39-  00:17-  00:10-  00:05-  00:04-  00:04+ 
4
Steinar Slettemark
51:21
 06:10+  12:19+  13:51+  26:35+  38:18+  42:20+  43:46+  48:43+  50:25+  51:21+ 
 06:10+  06:09-  01:32+  12:44+  11:43+  04:02+  01:26+  04:57+  01:42+  00:56+ 
Stord Orientering
 01:01#  00:01-  00:17#  03:48&  00:31+  01:01&  00:18&  01:01&  00:05+  00:15& 
5
Jan Harald Helmich Pedersen
54:38
 05:15+  20:49+  22:15+  31:46+  43:42+  47:15+  48:21+  52:17+  53:56+  54:38+ 
 05:15+  15:34+  01:26+  09:31+  11:56+  03:33+  01:06-  03:56=  01:39+  00:42+ 
Viking, TIF
 00:06+  09:24@  00:11#  00:35+  00:44+  00:32#  00:02-  00:00=  00:02+  00:01+ 
Beste strekktid for klassen
   05:09   06:09   01:15   08:56   08:33   02:44   00:58   03:51   01:33   00:41
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:29
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
H70
1
Axel Ingvaldsen
53:40
 03:10=  20:42=  23:18=  33:50=  40:46=  42:04=  44:52=  50:09=  52:32=  53:40= 
 03:10=  17:32=  02:36=  10:32=  06:56=  01:18=  02:48=  05:17=  02:23=  01:08= 
Viking, TIF
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
Beste strekktid for klassen
   03:10   17:32   02:36   10:32   06:56   01:18   02:48   05:17   02:23   01:08
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:30
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44
Plass
Navn
Tid
Klasse
NOPEN
121
Olav Sæverås
12:46
 00:54+  02:02+  03:59+  05:26+  07:19+  09:37+  11:51+  12:46+ 
 00:54+  01:08+  01:57+  01:27+  01:53+  02:18+  02:14+  00:55+ 
Gneist, IL
 00:54+  01:08+  01:57+  01:27+  01:53+  02:18+  02:14+  00:55+ 
136
Veline Fjæra
13:49
 00:44+  01:32+  04:07+  05:57+  07:42+  10:46+  12:30+  13:49+ 
 00:44+  00:48+  02:35+  01:50+  01:45+  03:04+  01:44+  01:19+ 
Odda OL
 00:44+  00:48+  02:35+  01:50+  01:45+  03:04+  01:44+  01:19+ 
137
Svanhild Båtnes
20:27
 01:37+  02:36+  05:40+  09:13+  11:02+  14:28+  19:40+  20:27+ 
 01:37+  00:59+  03:04+  03:33+  01:49+  03:26+  05:12+  00:47+ 
Varegg Fleridrett
 01:37+  00:59+  03:04+  03:33+  01:49+  03:26+  05:12+  00:47+ 
138
Sebastian Storhaug
12:24
 00:45+  01:39+  04:17+  06:57+  08:02+  09:57+  11:47+  12:24+ 
 00:45+  00:54+  02:38+  02:40+  01:05+  01:55+  01:50+  00:37+ 
Odda OL
 00:45+  00:54+  02:38+  02:40+  01:05+  01:55+  01:50+  00:37+ 
139
Oda Rognø
13:37
 00:54+  02:08+  04:35+  06:10+  07:52+  09:57+  12:44+  13:37+ 
 00:54+  01:14+  02:27+  01:35+  01:42+  02:05+  02:47+  00:53+ 
Gneist, IL
 00:54+  01:14+  02:27+  01:35+  01:42+  02:05+  02:47+  00:53+ 
140
Olav Kvalbein
13:15
 00:46+  01:49+  04:03+  05:46+  07:26+  09:55+  12:14+  13:15+ 
 00:46+  01:03+  02:14+  01:43+  01:40+  02:29+  02:19+  01:01+ 
Gular, IL
 00:46+  01:03+  02:14+  01:43+  01:40+  02:29+  02:19+  01:01+ 
141
Eirunn Husby Nordstad
27:31
 01:23+  03:01+  06:20+  10:24+  22:03+  24:45+  26:45+  27:31+ 
 01:23+  01:38+  03:19+  04:04+  11:39+  02:42+  02:00+  00:46+ 
Varegg Fleridrett
 01:23+  01:38+  03:19+  04:04+  11:39+  02:42+  02:00+  00:46+ 
142
Marie Aadland
13:36
 00:41+  01:31+  03:17+  07:39+  08:38+  10:39+  12:51+  13:36+ 
 00:41+  00:50+  01:46+  04:22+  00:59+  02:01+  02:12+  00:45+ 
Samnanger IL
 00:41+  00:50+  01:46+  04:22+  00:59+  02:01+  02:12+  00:45+ 
143
Ingvald Kristensen
12:30
 00:41+  01:34+  04:10+  06:46+  07:57+  09:57+  11:46+  12:30+ 
 00:41+  00:53+  02:36+  02:36+  01:11+  02:00+  01:49+  00:44+ 
Odda OL
 00:41+  00:53+  02:36+  02:36+  01:11+  02:00+  01:49+  00:44+ 
144
Malene Kristensen
12:41
 00:59+  01:57+  04:27+  06:06+  07:41+  09:55+  11:41+  12:41+ 
 00:59+  00:58+  02:30+  01:39+  01:35+  02:14+  01:46+  01:00+ 
Odda OL
 00:59+  00:58+  02:30+  01:39+  01:35+  02:14+  01:46+  01:00+ 
145
Esbjørn Solberg
13:39
 01:07+  02:13+  04:27+  06:16+  07:53+  10:18+  12:40+  13:39+ 
 01:07+  01:06+  02:14+  01:49+  01:37+  02:25+  02:22+  00:59+ 
Varegg Fleridrett
 01:07+  01:06+  02:14+  01:49+  01:37+  02:25+  02:22+  00:59+ 
146
Mar F. Johannesen
12:04
 00:58+  01:58+  03:39+  05:04+  06:44+  09:13+  11:15+  12:04+ 
 00:58+  01:00+  01:41+  01:25+  01:40+  02:29+  02:02+  00:49+ 
Gular, IL
 00:58+  01:00+  01:41+  01:25+  01:40+  02:29+  02:02+  00:49+ 
237192
Lise Bakkejord
12:12
 00:57+  02:05+  03:38+  05:04+  06:46+  09:02+  11:23+  12:12+ 
 00:57+  01:08+  01:33+  01:26+  01:42+  02:16+  02:21+  00:49+ 
Gular, IL
 00:57+  01:08+  01:33+  01:26+  01:42+  02:16+  02:21+  00:49+ 
237193
Nicoline Buer
16:43
 01:06+  06:15+  08:38+  10:22+  11:59+  13:50+  15:39+  16:43+ 
 01:06+  05:09+  02:23+  01:44+  01:37+  01:51+  01:49+  01:04+ 
Odda OL
 01:06+  05:09+  02:23+  01:44+  01:37+  01:51+  01:49+  01:04+ 
237200
Marius Storhaug Svåsand
14:28
 01:03+  02:00+  04:37+  06:25+  08:00+  11:14+  13:26+  14:28+ 
 01:03+  00:57+  02:37+  01:48+  01:35+  03:14+  02:12+  01:02+ 
Odda OL
 01:03+  00:57+  02:37+  01:48+  01:35+  03:14+  02:12+  01:02+ 
237201
Mathias Storhaug Svåsand
22:45
 01:57+  03:32+  07:07+  09:54+  13:35+  16:46+  20:28+  22:45+ 
 01:57+  01:35+  03:35+  02:47+  03:41+  03:11+  03:42+  02:17+ 
Odda OL
 01:57+  01:35+  03:35+  02:47+  03:41+  03:11+  03:42+  02:17+ 
Beste strekktid for klassen
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:31
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
24.05.2011 21:01:44