Odda 2-dagars 2013 KM Mellomd
Strekktider
-02.06.2013
Plass
Navn
Klasse
Tid
B-åpen
1
Rune Stadsnes
22:28
 01:51=  03:19=  05:23=  07:14=  10:28=  13:43=  15:19=  16:29=  18:27=  21:32=  22:11=  22:28= 
 01:51=  01:28=  02:04=  01:51=  03:14=  03:15=  01:36=  01:10=  01:58=  03:05=  00:39=  00:17= 
IL Gneist
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Gunhild Oftedal
22:57
 02:11+  04:05+  06:05+  08:35+  11:48+  14:59+  17:31+  18:25+  20:04+  22:18+  22:41+  22:57+ 
 02:11+  01:54+  02:00-  02:30+  03:13-  03:11-  02:32+  00:54-  01:39-  02:14-  00:23-  00:16- 
Ålgård Orientering
 00:20#  00:26&  00:04-  00:39&  00:01-  00:04-  00:56&  00:16-  00:19-  00:51-  00:16-  00:01- 
3
Hilde Bjelland
23:28
 01:24-  02:54-  05:23=  07:17+  11:44+  15:09+  16:42+  17:31+  19:29+  22:51+  23:13+  23:28+ 
 01:24-  01:30+  02:29+  01:54+  04:27+  03:25+  01:33-  00:49-  01:58=  03:22+  00:22-  00:15- 
Stord Orientering
 00:27-  00:02+  00:25#  00:03+  01:13&  00:10+  00:03-  00:21-  00:00=  00:17+  00:17-  00:02- 
4
Helge Rosenlund
25:00
 01:32-  02:41-  07:43+  09:10+  15:27+  18:01+  19:47+  20:30+  21:50+  24:15+  24:41+  25:00+ 
 01:32-  01:09-  05:02+  01:27-  06:17+  02:34-  01:46+  00:43-  01:20-  02:25-  00:26-  00:19+ 
Fana IL
 00:19-  00:19-  02:58@  00:24-  03:03&  00:41-  00:10#  00:27-  00:38-  00:40-  00:13-  00:02# 
5
Marit Stalheim Grimstad
25:56
 02:37+  04:39+  07:24+  09:30+  14:10+  17:40+  19:18+  20:17+  21:49+  25:07+  25:37+  25:56+ 
 02:37+  02:02+  02:45+  02:06+  04:40+  03:30+  01:38+  00:59-  01:32-  03:18+  00:30-  00:19+ 
IL Solid
 00:46&  00:34&  00:41&  00:15#  01:26&  00:15+  00:02+  00:11-  00:26-  00:13+  00:09-  00:02# 
6
Kasper Rønning Komnæs
26:03
 02:16+  03:47+  05:17-  06:53-  09:12-  11:27-  12:50-  13:28-  14:36-  25:13+  25:50+  26:03+ 
 02:16+  01:31+  01:30-  01:36-  02:19-  02:15-  01:23-  00:38-  01:08-  10:37+  00:37-  00:13- 
Varegg Fleridrett
 00:25#  00:03+  00:34-  00:15-  00:55-  01:00-  00:13-  00:32-  00:50-  07:32@  00:02-  00:04- 
7
May-lill Damm
27:49
 02:09+  04:16+  07:14+  10:38+  15:22+  19:14+  21:07+  22:10+  23:55+  26:57+  27:31+  27:49+ 
 02:09+  02:07+  02:58+  03:24+  04:44+  03:52+  01:53+  01:03-  01:45-  03:02-  00:34-  00:18+ 
TIF Viking
 00:18#  00:39&  00:54&  01:33&  01:30&  00:37#  00:17#  00:07-  00:13-  00:03-  00:05-  00:01+ 
8
Ina Hopland Skage
29:49
 02:18+  04:22+  06:34+  09:13+  17:21+  21:28+  23:03+  24:11+  25:57+  28:44+  29:27+  29:49+ 
 02:18+  02:04+  02:12+  02:39+  08:08+  04:07+  01:35-  01:08-  01:46-  02:47-  00:43+  00:22+ 
IL Gneist
 00:27#  00:36&  00:08+  00:48&  04:54@  00:52&  00:01-  00:02-  00:12-  00:18-  00:04#  00:05& 
9
Irene Bjelland
30:49
 02:06+  03:53+  06:16+  08:40+  15:01+  19:52+  23:15+  25:39+  27:36+  30:10+  30:32+  30:49+ 
 02:06+  01:47+  02:23+  02:24+  06:21+  04:51+  03:23+  02:24+  01:57-  02:34-  00:22-  00:17= 
Stord Orientering
 00:15#  00:19#  00:19#  00:33&  03:07&  01:36&  01:47@  01:14@  00:01-  00:31-  00:17-  00:00= 
10
Geir Rognsvåg
35:35
 02:39+  05:18+  08:05+  11:40+  15:45+  21:49+  24:23+  26:06+  28:24+  33:56+  34:55+  35:35+ 
 02:39+  02:39+  02:47+  03:35+  04:05+  06:04+  02:34+  01:43+  02:18+  05:32+  00:59+  00:40+ 
Fana IL
 00:48&  01:11&  00:43&  01:44&  00:51&  02:49&  00:58&  00:33&  00:20#  02:27&  00:20&  00:23@ 
11
Solveig Mæland
37:13
 04:09+  07:02+  10:13+  13:43+  18:20+  23:50+  26:35+  28:20+  30:32+  36:07+  36:49+  37:13+ 
 04:09+  02:53+  03:11+  03:30+  04:37+  05:30+  02:45+  01:45+  02:12+  05:35+  00:42+  00:24+ 
Ålgård Orientering
 02:18@  01:25&  01:07&  01:39&  01:23&  02:15&  01:09&  00:35&  00:14#  02:30&  00:03+  00:07& 
12
Siren Hopland
42:54
 02:44+  05:38+  09:19+  12:48+  21:33+  25:47+  28:39+  30:59+  36:23+  41:25+  42:23+  42:54+ 
 02:44+  02:54+  03:41+  03:29+  08:45+  04:14+  02:52+  02:20+  05:24+  05:02+  00:58+  00:31+ 
IL Gneist
 00:53&  01:26&  01:37&  01:38&  05:31@  00:59&  01:16&  01:10&  03:26@  01:57&  00:19&  00:14& 
Beste strekktid for klassen
   01:24   01:09   01:30   01:27   02:19   02:15   01:23   00:38   01:08   02:14   00:22   00:13
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:1
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
C-åpen
1
Arne Jordåen
20:42
 00:45=  01:31=  03:43=  09:54=  10:54=  11:48=  13:35=  14:26=  16:47=  18:39=  20:02=  20:25=  20:42= 
 00:45=  00:46=  02:12=  06:11=  01:00=  00:54=  01:47=  00:51=  02:21=  01:52=  01:23=  00:23=  00:17= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Kari Røgenes
22:05
 00:48+  01:33+  03:48+  06:16-  07:28-  09:30-  10:47-  11:53-  14:25-  16:41-  21:19+  21:48+  22:05+ 
 00:48+  00:45-  02:15+  02:28-  01:12+  02:02+  01:17-  01:06+  02:32+  02:16+  04:38+  00:29+  00:17= 
Stord Orientering
 00:03+  00:01-  00:03+  03:43-  00:12#  01:08@  00:30-  00:15&  00:11+  00:24#  03:15@  00:06&  00:00= 
3
Tone Rosenlund
22:39
 01:12+  02:11+  05:14+  07:59-  09:20-  11:29-  13:02-  14:00-  16:37-  18:40+  21:09+  22:19+  22:39+ 
 01:12+  00:59+  03:03+  02:45-  01:21+  02:09+  01:33-  00:58+  02:37+  02:03+  02:29+  01:10+  00:20+ 
Fana IL
 00:27&  00:13&  00:51&  03:26-  00:21&  01:15@  00:14-  00:07#  00:16#  00:11+  01:06&  00:47@  00:03# 
4
Inger Bjerga
23:42
 01:16+  02:27+  07:02+  09:31-  10:57+  11:59+  13:41+  14:51+  17:51+  20:36+  22:56+  23:23+  23:42+ 
 01:16+  01:11+  04:35+  02:29-  01:26+  01:02+  01:42-  01:10+  03:00+  02:45+  02:20+  00:27+  00:19+ 
Varegg Fleridrett
 00:31&  00:25&  02:23@  03:42-  00:26&  00:08#  00:05-  00:19&  00:39&  00:53&  00:57&  00:04#  00:02# 
5
Ingrid Grimstad
28:56
 01:17+  03:09+  06:16+  09:09-  10:44-  12:20+  14:11+  16:05+  20:18+  22:34+  28:11+  28:40+  28:56+ 
 01:17+  01:52+  03:07+  02:53-  01:35+  01:36+  01:51+  01:54+  04:13+  02:16+  05:37+  00:29+  00:16- 
IL Solid
 00:32&  01:06@  00:55&  03:18-  00:35&  00:42&  00:04+  01:03@  01:52&  00:24#  04:14@  00:06&  00:01- 
6
Ingvald Kristensen
29:42
 02:16+  03:14+  08:20+  12:06+  14:55+  15:59+  18:01+  19:10+  24:18+  26:41+  28:47+  29:19+  29:42+ 
 02:16+  00:58+  05:06+  03:46-  02:49+  01:04+  02:02+  01:09+  05:08+  02:23+  02:06+  00:32+  00:23+ 
Odda OL
 01:31@  00:12&  02:54@  02:25-  01:49@  00:10#  00:15#  00:18&  02:47@  00:31&  00:43&  00:09&  00:06& 
7
Brita Angeltveit
33:20
 01:31+  02:29+  05:27+  20:00+  22:52+  23:47+  25:24+  26:16+  28:45+  31:12+  32:35+  33:04+  33:20+ 
 01:31+  00:58+  02:58+  14:33+  02:52+  00:55+  01:37-  00:52+  02:29+  02:27+  01:23=  00:29+  00:16- 
Stord Orientering
 00:46@  00:12&  00:46&  08:22@  01:52@  00:01+  00:10-  00:01+  00:08+  00:35&  00:00=  00:06&  00:01- 
Beste strekktid for klassen
   00:45   00:45   02:12   02:28   01:00   00:54   01:17   00:51   02:21   01:52   01:23   00:23   00:16
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:2
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D/H-10
152
Jon Erik Doppelhofer Ervik
35:53
 02:19+  03:40+  07:13+  11:33+  13:14+  14:38+  19:26+  21:18+  25:14+  30:03+  35:02+  35:32+  35:53+ 
 02:19+  01:21+  03:33+  04:20+  01:41+  01:24+  04:48+  01:52+  03:56+  04:49+  04:59+  00:30+  00:21+ 
Varegg Fleridrett
 02:19+  01:21+  03:33+  04:20+  01:41+  01:24+  04:48+  01:52+  03:56+  04:49+  04:59+  00:30+  00:21+ 
173
Marie Roll-Tørnqvist
24:35
 01:43+  02:32+  06:39+  09:11+  10:43+  12:18+  14:02+  15:03+  18:13+  19:59+  23:44+  24:17+  24:35+ 
 01:43+  00:49+  04:07+  02:32+  01:32+  01:35+  01:44+  01:01+  03:10+  01:46+  03:45+  00:33+  00:18+ 
Fana IL
 01:43+  00:49+  04:07+  02:32+  01:32+  01:35+  01:44+  01:01+  03:10+  01:46+  03:45+  00:33+  00:18+ 
174
Oda Kjellevold Malde
25:22
 01:15+  02:07+  06:36+  09:20+  11:28+  12:38+  14:52+  17:18+  19:43+  21:44+  24:28+  24:57+  25:22+ 
 01:15+  00:52+  04:29+  02:44+  02:08+  01:10+  02:14+  02:26+  02:25+  02:01+  02:44+  00:29+  00:25+ 
IL Gular
 01:15+  00:52+  04:29+  02:44+  02:08+  01:10+  02:14+  02:26+  02:25+  02:01+  02:44+  00:29+  00:25+ 
Beste strekktid for klassen
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:3
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D/H11-12N
1
Rasmus Aadland
12:14
 01:22=  02:42=  04:07=  05:30=  06:38=  07:46=  08:51=  09:56=  10:56=  11:35=  12:14= 
 01:22=  01:20=  01:25=  01:23=  01:08=  01:08=  01:05=  01:05=  01:00=  00:39=  00:39= 
Samnanger IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Jakob Rolfsnes
12:57
 02:00+  02:57+  04:08+  05:56+  07:17+  08:28+  09:32+  10:36+  11:36+  12:14+  12:57+ 
 02:00+  00:57-  01:11-  01:48+  01:21+  01:11+  01:04-  01:04-  01:00=  00:38-  00:43+ 
Fitjar IL
 00:38&  00:23-  00:14-  00:25&  00:13#  00:03+  00:01-  00:01-  00:00=  00:01-  00:04# 
3
Kristian Træet
13:00
 02:02+  03:15+  04:26+  06:02+  07:17+  08:28+  09:39+  10:44+  11:37+  12:15+  13:00+ 
 02:02+  01:13-  01:11-  01:36+  01:15+  01:11+  01:11+  01:05=  00:53-  00:38-  00:45+ 
Fitjar IL
 00:40&  00:07-  00:14-  00:13#  00:07#  00:03+  00:06+  00:00=  00:07-  00:01-  00:06# 
4
Tage Rosenlund
13:06
 01:23+  02:44+  03:50-  05:29-  06:49+  08:07+  09:34+  10:44+  11:42+  12:26+  13:06+ 
 01:23+  01:21+  01:06-  01:39+  01:20+  01:18+  01:27+  01:10+  00:58-  00:44+  00:40+ 
Fana IL
 00:01+  00:01+  00:19-  00:16#  00:12#  00:10#  00:22&  00:05+  00:02-  00:05#  00:01+ 
5
Malene Kristensen
16:16
 02:13+  03:40+  05:24+  07:31+  09:56+  11:03+  12:33+  13:45+  14:38+  15:26+  16:16+ 
 02:13+  01:27+  01:44+  02:07+  02:25+  01:07-  01:30+  01:12+  00:53-  00:48+  00:50+ 
Odda OL
 00:51&  00:07+  00:19#  00:44&  01:17@  00:01-  00:25&  00:07#  00:07-  00:09#  00:11& 
6
Ingvild Hiberg Ottesen
17:42
 01:50+  03:33+  04:57+  07:05+  09:02+  10:50+  13:35+  14:50+  15:57+  16:41+  17:42+ 
 01:50+  01:43+  01:24-  02:08+  01:57+  01:48+  02:45+  01:15+  01:07+  00:44+  01:01+ 
Stord Orientering
 00:28&  00:23&  00:01-  00:45&  00:49&  00:40&  01:40@  00:10#  00:07#  00:05#  00:22& 
7
Ingrid Gjøsæther
18:55
 02:47+  04:03+  05:16+  07:15+  09:05+  11:00+  13:51+  15:46+  17:12+  17:55+  18:55+ 
 02:47+  01:16-  01:13-  01:59+  01:50+  01:55+  02:51+  01:55+  01:26+  00:43+  01:00+ 
IL Solid
 01:25@  00:04-  00:12-  00:36&  00:42&  00:47&  01:46@  00:50&  00:26&  00:04#  00:21& 
8
Sunniva Djupesland
23:34
 03:21+  05:31+  07:39+  10:28+  12:32+  17:22+  18:49+  20:32+  21:44+  22:25+  23:34+ 
 03:21+  02:10+  02:08+  02:49+  02:04+  04:50+  01:27+  01:43+  01:12+  00:41+  01:09+ 
Haugesund IL Orientering
 01:59@  00:50&  00:43&  01:26@  00:56&  03:42@  00:22&  00:38&  00:12#  00:02+  00:30& 
Beste strekktid for klassen
   01:22   00:57   01:06   01:23   01:08   01:07   01:04   01:04   00:53   00:38   00:39
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:4
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D11-12
1
Marie Aadland
20:28
 01:11=  01:52=  04:34=  06:58=  08:10=  09:10=  10:40=  11:37=  13:57=  16:30=  19:41=  20:12=  20:28= 
 01:11=  00:41=  02:42=  02:24=  01:12=  01:00=  01:30=  00:57=  02:20=  02:33=  03:11=  00:31=  00:16= 
Samnanger IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Marie Oen-Sivertsen
22:07
 01:29+  02:32+  05:10+  07:57+  09:21+  10:21+  12:48+  13:44+  18:12+  19:57+  21:15+  21:46+  22:07+ 
 01:29+  01:03+  02:38-  02:47+  01:24+  01:00=  02:27+  00:56-  04:28+  01:45-  01:18-  00:31=  00:21+ 
TIF Viking
 00:18&  00:22&  00:04-  00:23#  00:12#  00:00=  00:57&  00:01-  02:08&  00:48-  01:53-  00:00=  00:05& 
3
Mari Fjellbirkeland Johannesen
25:11
 01:12+  02:04+  06:30+  09:14+  11:24+  12:36+  14:56+  17:17+  19:40+  21:34+  24:30+  24:54+  25:11+ 
 01:12+  00:52+  04:26+  02:44+  02:10+  01:12+  02:20+  02:21+  02:23+  01:54-  02:56-  00:24-  00:17+ 
IL Gular
 00:01+  00:11&  01:44&  00:20#  00:58&  00:12#  00:50&  01:24@  00:03+  00:39-  00:15-  00:07-  00:01+ 
4
Ida Solheim Eide
25:50
 01:19+  02:43+  06:23+  09:23+  10:45+  11:54+  14:41+  16:13+  19:06+  21:15+  25:00+  25:32+  25:50+ 
 01:19+  01:24+  03:40+  03:00+  01:22+  01:09+  02:47+  01:32+  02:53+  02:09-  03:45+  00:32+  00:18+ 
Odda OL
 00:08#  00:43@  00:58&  00:36#  00:10#  00:09#  01:17&  00:35&  00:33#  00:24-  00:34#  00:01+  00:02# 
5
Johanne Malkenes
44:18
 04:22+  05:42+  10:41+  15:09+  22:00+  23:49+  27:00+  29:42+  34:37+  39:02+  42:44+  43:45+  44:18+ 
 04:22+  01:20+  04:59+  04:28+  06:51+  01:49+  03:11+  02:42+  04:55+  04:25+  03:42+  01:01+  00:33+ 
Stord Orientering
 03:11@  00:39&  02:17&  02:04&  05:39@  00:49&  01:41@  01:45@  02:35@  01:52&  00:31#  00:30&  00:17@ 
Beste strekktid for klassen
   01:11   00:41   02:38   02:24   01:12   01:00   01:30   00:56   02:20   01:45   01:18   00:24   00:16
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:5
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D13-14
1
Hedvig Kjellevold Malde
23:50
 01:50=  03:20=  05:04=  07:23=  12:47=  15:58=  17:48=  18:43=  20:11=  23:15=  23:34=  23:50= 
 01:50=  01:30=  01:44=  02:19=  05:24=  03:11=  01:50=  00:55=  01:28=  03:04=  00:19=  00:16= 
IL Gular
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Eli Fjellbirkeland Johannesen
24:31
 02:02+  03:48+  06:08+  08:08+  12:52+  16:03+  17:46-  18:34-  20:28+  23:42+  24:15+  24:31+ 
 02:02+  01:46+  02:20+  02:00-  04:44-  03:11=  01:43-  00:48-  01:54+  03:14+  00:33+  00:16= 
IL Gular
 00:12#  00:16#  00:36&  00:19-  00:40-  00:00=  00:07-  00:07-  00:26&  00:10+  00:14&  00:00= 
3
Hanne Daltveit
26:45
 01:52+  03:43+  05:51+  07:46+  13:23+  16:11+  20:23+  21:07+  22:21+  26:07+  26:31+  26:45+ 
 01:52+  01:51+  02:08+  01:55-  05:37+  02:48-  04:12+  00:44-  01:14-  03:46+  00:24+  00:14- 
Fana IL
 00:02+  00:21#  00:24#  00:24-  00:13+  00:23-  02:22@  00:11-  00:14-  00:42#  00:05&  00:02- 
4
Julie Roll Tørnqvist
29:45
 02:50+  04:24+  07:27+  09:42+  12:27-  15:54-  23:25+  24:09+  25:24+  29:11+  29:30+  29:45+ 
 02:50+  01:34+  03:03+  02:15-  02:45-  03:27+  07:31+  00:44-  01:15-  03:47+  00:19=  00:15- 
Fana IL
 01:00&  00:04+  01:19&  00:04-  02:39-  00:16+  05:41@  00:11-  00:13-  00:43#  00:00=  00:01- 
Beste strekktid for klassen
   01:50   01:30   01:44   01:55   02:45   02:48   01:43   00:44   01:14   03:04   00:19   00:14
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:6
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D15-16
1
Tonje Aasheim Nymark
28:56
 01:25=  02:55=  05:11=  07:21=  10:11=  11:23=  14:36=  17:35=  19:45=  21:49=  24:17=  25:38=  26:33=  28:04=  28:37=  28:56= 
 01:25=  01:30=  02:16=  02:10=  02:50=  01:12=  03:13=  02:59=  02:10=  02:04=  02:28=  01:21=  00:55=  01:31=  00:33=  00:19= 
Askøy OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Kårhild Husby Nordstad
29:31
 01:18-  03:23+  05:55+  07:58+  10:35+  11:51+  14:39+  17:05-  18:39-  20:39-  23:31-  25:52+  26:53+  28:36+  29:12+  29:31+ 
 01:18-  02:05+  02:32+  02:03-  02:37-  01:16+  02:48-  02:26-  01:34-  02:00-  02:52+  02:21+  01:01+  01:43+  00:36+  00:19= 
Varegg Fleridrett
 00:07-  00:35&  00:16#  00:07-  00:13-  00:04+  00:25-  00:33-  00:36-  00:04-  00:24#  01:00&  00:06#  00:12#  00:03+  00:00= 
3
Ingunn Rognsvåg
31:20
 04:21+  06:02+  07:50+  09:24+  11:04+  12:16+  16:35+  18:48+  20:31+  22:28+  26:52+  27:48+  28:39+  30:33+  31:01+  31:20+ 
 04:21+  01:41+  01:48-  01:34-  01:40-  01:12=  04:19+  02:13-  01:43-  01:57-  04:24+  00:56-  00:51-  01:54+  00:28-  00:19= 
Fana IL
 02:56@  00:11#  00:28-  00:36-  01:10-  00:00=  01:06&  00:46-  00:27-  00:07-  01:56&  00:25-  00:04-  00:23&  00:05-  00:00= 
4
Sigrid Søvik
32:02
 01:40+  04:49+  07:02+  09:15+  11:16+  13:11+  16:08+  18:47+  21:05+  24:38+  27:15+  28:20+  29:32+  31:11+  31:45+  32:02+ 
 01:40+  03:09+  02:13-  02:13+  02:01-  01:55+  02:57-  02:39-  02:18+  03:33+  02:37+  01:05-  01:12+  01:39+  00:34+  00:17- 
IL Gneist
 00:15#  01:39@  00:03-  00:03+  00:49-  00:43&  00:16-  00:20-  00:08+  01:29&  00:09+  00:16-  00:17&  00:08+  00:01+  00:02- 
5
Ingvild Paulsen Vie
35:40
 02:01+  03:36+  06:17+  08:34+  11:17+  13:09+  16:46+  20:01+  22:40+  24:55+  27:45+  32:04+  33:02+  34:49+  35:21+  35:40+ 
 02:01+  01:35+  02:41+  02:17+  02:43-  01:52+  03:37+  03:15+  02:39+  02:15+  02:50+  04:19+  00:58+  01:47+  00:32-  00:19= 
Haugesund IL Orientering
 00:36&  00:05+  00:25#  00:07+  00:07-  00:40&  00:24#  00:16+  00:29#  00:11+  00:22#  02:58@  00:03+  00:16#  00:01-  00:00= 
6
Constanse Storvestre
36:29
 02:00+  05:05+  07:59+  09:56+  12:18+  13:57+  16:38+  19:29+  21:54+  24:06+  31:27+  33:04+  34:08+  35:41+  36:11+  36:29+ 
 02:00+  03:05+  02:54+  01:57-  02:22-  01:39+  02:41-  02:51-  02:25+  02:12+  07:21+  01:37+  01:04+  01:33+  00:30-  00:18- 
Varegg Fleridrett
 00:35&  01:35@  00:38&  00:13-  00:28-  00:27&  00:32-  00:08-  00:15#  00:08+  04:53@  00:16#  00:09#  00:02+  00:03-  00:01- 
7
Vilde Skage
37:28
 02:25+  04:35+  07:32+  10:27+  12:25+  14:27+  17:48+  20:35+  22:35+  29:00+  32:33+  33:47+  34:46+  36:20+  37:07+  37:28+ 
 02:25+  02:10+  02:57+  02:55+  01:58-  02:02+  03:21+  02:47-  02:00-  06:25+  03:33+  01:14-  00:59+  01:34+  00:47+  00:21+ 
IL Gneist
 01:00&  00:40&  00:41&  00:45&  00:52-  00:50&  00:08+  00:12-  00:10-  04:21@  01:05&  00:07-  00:04+  00:03+  00:14&  00:02# 
8
Ida Johanne Aadland
37:55
 01:33+  03:28+  06:32+  09:25+  11:50+  14:37+  17:57+  21:20+  23:15+  25:33+  32:10+  34:38+  35:40+  37:07+  37:39+  37:55+ 
 01:33+  01:55+  03:04+  02:53+  02:25-  02:47+  03:20+  03:23+  01:55-  02:18+  06:37+  02:28+  01:02+  01:27-  00:32-  00:16- 
Samnanger IL
 00:08+  00:25&  00:48&  00:43&  00:25-  01:35@  00:07+  00:24#  00:15-  00:14#  04:09@  01:07&  00:07#  00:04-  00:01-  00:03- 
9
Marlene Berger
42:10
 02:04+  06:56+  09:33+  12:44+  15:10+  17:33+  21:02+  23:57+  26:04+  28:33+  35:01+  38:52+  39:55+  41:22+  41:54+  42:10+ 
 02:04+  04:52+  02:37+  03:11+  02:26-  02:23+  03:29+  02:55-  02:07-  02:29+  06:28+  03:51+  01:03+  01:27-  00:32-  00:16- 
Fana IL
 00:39&  03:22@  00:21#  01:01&  00:24-  01:11&  00:16+  00:04-  00:03-  00:25#  04:00@  02:30@  00:08#  00:04-  00:01-  00:03- 
10
Gunhild Stuland Tysvær
43:45
 01:24-  04:15+  08:10+  11:00+  13:50+  15:33+  18:31+  31:38+  32:56+  35:36+  38:40+  39:50+  40:54+  42:43+  43:22+  43:45+ 
 01:24-  02:51+  03:55+  02:50+  02:50=  01:43+  02:58-  13:07+  01:18-  02:40+  03:04+  01:10-  01:04+  01:49+  00:39+  00:23+ 
Varegg Fleridrett
 00:01-  01:21&  01:39&  00:40&  00:00=  00:31&  00:15-  10:08@  00:52-  00:36&  00:36#  00:11-  00:09#  00:18#  00:06#  00:04# 
Beste strekktid for klassen
   01:18   01:30   01:48   01:34   01:40   01:12   02:41   02:13   01:18   01:57   02:28   00:56   00:51   01:27   00:28   00:16
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:7
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17-
1
Helen Martinsen
30:18
 00:43=  02:32=  04:44=  06:13=  07:53=  10:51=  12:41=  15:16=  17:20=  19:34=  21:21=  23:36=  26:32=  27:29=  28:15=  29:36=  30:03=  30:18= 
 00:43=  01:49=  02:12=  01:29=  01:40=  02:58=  01:50=  02:35=  02:04=  02:14=  01:47=  02:15=  02:56=  00:57=  00:46=  01:21=  00:27=  00:15= 
IL Gular
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Kirsti Lysaker
33:27
 00:45+  02:06-  05:17+  07:02+  08:52+  11:00+  12:45+  16:12+  18:54+  21:32+  23:14+  25:27+  28:34+  30:14+  31:06+  32:33+  33:09+  33:27+ 
 00:45+  01:21-  03:11+  01:45+  01:50+  02:08-  01:45-  03:27+  02:42+  02:38+  01:42-  02:13-  03:07+  01:40+  00:52+  01:27+  00:36+  00:18+ 
Fana IL
 00:02+  00:28-  00:59&  00:16#  00:10#  00:50-  00:05-  00:52&  00:38&  00:24#  00:05-  00:02-  00:11+  00:43&  00:06#  00:06+  00:09&  00:03# 
3
Anne Katrine Aubert
34:31
 00:46+  02:40+  05:46+  07:31+  10:51+  13:59+  16:09+  19:03+  21:23+  23:29+  25:30+  27:31+  30:35+  31:35+  32:21+  33:43+  34:13+  34:31+ 
 00:46+  01:54+  03:06+  01:45+  03:20+  03:08+  02:10+  02:54+  02:20+  02:06-  02:01+  02:01-  03:04+  01:00+  00:46=  01:22+  00:30+  00:18+ 
Varegg Fleridrett
 00:03+  00:05+  00:54&  00:16#  01:40&  00:10+  00:20#  00:19#  00:16#  00:08-  00:14#  00:14-  00:08+  00:03+  00:00=  00:01+  00:03#  00:03# 
4
Ragnhild Femsteinevik
34:39
 00:51+  03:12+  05:48+  07:25+  09:11+  11:53+  13:39+  16:36+  20:01+  22:30+  24:11+  26:01+  29:11+  31:54+  32:42+  33:55+  34:24+  34:39+ 
 00:51+  02:21+  02:36+  01:37+  01:46+  02:42-  01:46-  02:57+  03:25+  02:29+  01:41-  01:50-  03:10+  02:43+  00:48+  01:13-  00:29+  00:15= 
Varegg Fleridrett
 00:08#  00:32&  00:24#  00:08+  00:06+  00:16-  00:04-  00:22#  01:21&  00:15#  00:06-  00:25-  00:14+  01:46@  00:02+  00:08-  00:02+  00:00= 
5
Tove Aasheim
37:24
 00:52+  02:17-  05:06+  06:50+  10:35+  12:55+  15:04+  18:44+  21:30+  24:16+  26:57+  29:08+  32:42+  34:07+  35:06+  36:33+  37:06+  37:24+ 
 00:52+  01:25-  02:49+  01:44+  03:45+  02:20-  02:09+  03:40+  02:46+  02:46+  02:41+  02:11-  03:34+  01:25+  00:59+  01:27+  00:33+  00:18+ 
Askøy OL
 00:09#  00:24-  00:37&  00:15#  02:05@  00:38-  00:19#  01:05&  00:42&  00:32#  00:54&  00:04-  00:38#  00:28&  00:13&  00:06+  00:06#  00:03# 
6
Mariell Arntzen
39:05
 00:48+  04:52+  07:41+  09:36+  12:53+  16:14+  17:54+  21:07+  23:46+  26:33+  28:45+  31:19+  34:30+  35:43+  36:40+  38:13+  38:46+  39:05+ 
 00:48+  04:04+  02:49+  01:55+  03:17+  03:21+  01:40-  03:13+  02:39+  02:47+  02:12+  02:34+  03:11+  01:13+  00:57+  01:33+  00:33+  00:19+ 
IL Gneist
 00:05#  02:15@  00:37&  00:26&  01:37&  00:23#  00:10-  00:38#  00:35&  00:33#  00:25#  00:19#  00:15+  00:16&  00:11#  00:12#  00:06#  00:04& 
7
Vibeke Rykkje
39:49
 00:50+  02:05-  04:50+  06:54+  09:03+  12:48+  14:53+  18:49+  23:01+  25:55+  27:38+  29:41+  35:17+  36:15+  37:21+  38:58+  39:31+  39:49+ 
 00:50+  01:15-  02:45+  02:04+  02:09+  03:45+  02:05+  03:56+  04:12+  02:54+  01:43-  02:03-  05:36+  00:58+  01:06+  01:37+  00:33+  00:18+ 
Fana IL
 00:07#  00:34-  00:33#  00:35&  00:29&  00:47&  00:15#  01:21&  02:08@  00:40&  00:04-  00:12-  02:40&  00:01+  00:20&  00:16#  00:06#  00:03# 
8
Linda Rykkje
39:53
 00:50+  01:58-  04:49+  06:38+  09:44+  13:00+  14:56+  18:36+  21:00+  23:30+  26:12+  28:45+  35:45+  36:43+  37:36+  38:57+  39:34+  39:53+ 
 00:50+  01:08-  02:51+  01:49+  03:06+  03:16+  01:56+  03:40+  02:24+  02:30+  02:42+  02:33+  07:00+  00:58+  00:53+  01:21=  00:37+  00:19+ 
Stord Orientering
 00:07#  00:41-  00:39&  00:20#  01:26&  00:18#  00:06+  01:05&  00:20#  00:16#  00:55&  00:18#  04:04@  00:01+  00:07#  00:00=  00:10&  00:04& 
9
Toril Aasheim Nymark
40:21
 00:53+  02:33+  05:04+  06:49+  08:45+  11:30+  13:27+  17:33+  21:29+  23:57+  25:45+  28:48+  36:26+  37:33+  38:18+  39:35+  40:05+  40:21+ 
 00:53+  01:40-  02:31+  01:45+  01:56+  02:45-  01:57+  04:06+  03:56+  02:28+  01:48+  03:03+  07:38+  01:07+  00:45-  01:17-  00:30+  00:16+ 
Askøy OL
 00:10#  00:09-  00:19#  00:16#  00:16#  00:13-  00:07+  01:31&  01:52&  00:14#  00:01+  00:48&  04:42@  00:10#  00:01-  00:04-  00:03#  00:01+ 
10
Inger Tone Nygård
40:40
 00:50+  02:47+  05:49+  07:42+  09:54+  18:18+  20:18+  25:01+  27:38+  30:09+  31:36+  33:20+  36:14+  37:18+  38:20+  39:55+  40:24+  40:40+ 
 00:50+  01:57+  03:02+  01:53+  02:12+  08:24+  02:00+  04:43+  02:37+  02:31+  01:27-  01:44-  02:54-  01:04+  01:02+  01:35+  00:29+  00:16+ 
Egersund OK
 00:07#  00:08+  00:50&  00:24&  00:32&  05:26@  00:10+  02:08&  00:33&  00:17#  00:20-  00:31-  00:02-  00:07#  00:16&  00:14#  00:02+  00:01+ 
11
Mai Helen Linga
41:31
 01:01+  02:31-  05:42+  08:02+  10:26+  13:38+  15:43+  20:06+  23:11+  26:00+  28:26+  30:56+  35:18+  37:57+  39:01+  40:37+  41:14+  41:31+ 
 01:01+  01:30-  03:11+  02:20+  02:24+  03:12+  02:05+  04:23+  03:05+  02:49+  02:26+  02:30+  04:22+  02:39+  01:04+  01:36+  00:37+  00:17+ 
IL Gular
 00:18&  00:19-  00:59&  00:51&  00:44&  00:14+  00:15#  01:48&  01:01&  00:35&  00:39&  00:15#  01:26&  01:42@  00:18&  00:15#  00:10&  00:02# 
12
Elise Rognsvåg
42:16
 00:56+  02:51+  06:15+  08:32+  11:33+  14:12+  16:14+  19:57+  23:12+  27:08+  29:44+  32:04+  37:22+  38:49+  39:53+  41:27+  41:58+  42:16+ 
 00:56+  01:55+  03:24+  02:17+  03:01+  02:39-  02:02+  03:43+  03:15+  03:56+  02:36+  02:20+  05:18+  01:27+  01:04+  01:34+  00:31+  00:18+ 
Fana IL
 00:13&  00:06+  01:12&  00:48&  01:21&  00:19-  00:12#  01:08&  01:11&  01:42&  00:49&  00:05+  02:22&  00:30&  00:18&  00:13#  00:04#  00:03# 
13
Anne Sofie Sandvik
42:54
 00:58+  04:02+  07:02+  09:02+  11:16+  14:44+  17:20+  21:19+  23:57+  26:32+  30:34+  33:52+  37:44+  39:13+  40:10+  41:55+  42:32+  42:54+ 
 00:58+  03:04+  03:00+  02:00+  02:14+  03:28+  02:36+  03:59+  02:38+  02:35+  04:02+  03:18+  03:52+  01:29+  00:57+  01:45+  00:37+  00:22+ 
Bjoa IL
 00:15&  01:15&  00:48&  00:31&  00:34&  00:30#  00:46&  01:24&  00:34&  00:21#  02:15@  01:03&  00:56&  00:32&  00:11#  00:24&  00:10&  00:07& 
14
Stine Bjørkevoll
43:02
 01:42+  03:29+  06:26+  08:35+  12:06+  15:14+  17:06+  22:53+  25:48+  28:44+  30:57+  34:09+  39:14+  40:09+  41:04+  42:17+  42:45+  43:02+ 
 01:42+  01:47-  02:57+  02:09+  03:31+  03:08+  01:52+  05:47+  02:55+  02:56+  02:13+  03:12+  05:05+  00:55-  00:55+  01:13-  00:28+  00:17+ 
Odda OL
 00:59@  00:02-  00:45&  00:40&  01:51@  00:10+  00:02+  03:12@  00:51&  00:42&  00:26#  00:57&  02:09&  00:02-  00:09#  00:08-  00:01+  00:02# 
Side:8
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
15
Borghild Hervik Hansen
43:45
 01:02+  02:50+  06:28+  08:49+  11:08+  14:09+  16:27+  21:28+  24:30+  27:50+  30:08+  33:13+  37:38+  39:07+  40:24+  42:15+  43:19+  43:45+ 
 01:02+  01:48-  03:38+  02:21+  02:19+  03:01+  02:18+  05:01+  03:02+  03:20+  02:18+  03:05+  04:25+  01:29+  01:17+  01:51+  01:04+  00:26+ 
Haugesund IL Orientering
 00:19&  00:01-  01:26&  00:52&  00:39&  00:03+  00:28&  02:26&  00:58&  01:06&  00:31&  00:50&  01:29&  00:32&  00:31&  00:30&  00:37@  00:11& 
16
Sara Tokheim
45:42
 00:55+  03:50+  07:03+  09:25+  11:42+  15:14+  17:07+  21:03+  24:05+  26:54+  29:21+  35:22+  40:28+  42:17+  43:14+  44:48+  45:24+  45:42+ 
 00:55+  02:55+  03:13+  02:22+  02:17+  03:32+  01:53+  03:56+  03:02+  02:49+  02:27+  06:01+  05:06+  01:49+  00:57+  01:34+  00:36+  00:18+ 
Odda OL
 00:12&  01:06&  01:01&  00:53&  00:37&  00:34#  00:03+  01:21&  00:58&  00:35&  00:40&  03:46@  02:10&  00:52&  00:11#  00:13#  00:09&  00:03# 
17
Anita Sælevik
46:04
 00:55+  04:39+  07:48+  11:25+  14:05+  16:53+  19:22+  24:00+  27:34+  30:36+  33:40+  36:10+  40:34+  41:59+  43:09+  44:53+  45:36+  46:04+ 
 00:55+  03:44+  03:09+  03:37+  02:40+  02:48-  02:29+  04:38+  03:34+  03:02+  03:04+  02:30+  04:24+  01:25+  01:10+  01:44+  00:43+  00:28+ 
Haugesund IL Orientering
 00:12&  01:55@  00:57&  02:08@  01:00&  00:10-  00:39&  02:03&  01:30&  00:48&  01:17&  00:15#  01:28&  00:28&  00:24&  00:23&  00:16&  00:13& 
18
Marian Kjellevold Malde
46:18
 00:58+  03:44+  06:31+  08:34+  11:55+  15:41+  18:30+  24:22+  27:43+  30:53+  33:36+  35:28+  41:07+  42:33+  43:40+  45:18+  45:56+  46:18+ 
 00:58+  02:46+  02:47+  02:03+  03:21+  03:46+  02:49+  05:52+  03:21+  03:10+  02:43+  01:52-  05:39+  01:26+  01:07+  01:38+  00:38+  00:22+ 
IL Gular
 00:15&  00:57&  00:35&  00:34&  01:41@  00:48&  00:59&  03:17@  01:17&  00:56&  00:56&  00:23-  02:43&  00:29&  00:21&  00:17#  00:11&  00:07& 
19
Solfrid H. Thuestad
46:20
 01:01+  03:09+  05:52+  08:36+  12:19+  15:03+  17:00+  20:45+  26:29+  28:54+  30:58+  33:14+  39:44+  41:17+  42:34+  45:02+  45:50+  46:20+ 
 01:01+  02:08+  02:43+  02:44+  03:43+  02:44-  01:57+  03:45+  05:44+  02:25+  02:04+  02:16+  06:30+  01:33+  01:17+  02:28+  00:48+  00:30+ 
Haugesund IL Orientering
 00:18&  00:19#  00:31#  01:15&  02:03@  00:14-  00:07+  01:10&  03:40@  00:11+  00:17#  00:01+  03:34@  00:36&  00:31&  01:07&  00:21&  00:15& 
20
Birgitte Torbjørnsen
46:56
 03:31+  05:31+  09:18+  12:04+  14:11+  17:43+  19:49+  24:12+  27:04+  29:47+  32:07+  34:23+  40:52+  42:19+  43:28+  46:00+  46:38+  46:56+ 
 03:31+  02:00+  03:47+  02:46+  02:07+  03:32+  02:06+  04:23+  02:52+  02:43+  02:20+  02:16+  06:29+  01:27+  01:09+  02:32+  00:38+  00:18+ 
IL Gular
 02:48@  00:11#  01:35&  01:17&  00:27&  00:34#  00:16#  01:48&  00:48&  00:29#  00:33&  00:01+  03:33@  00:30&  00:23&  01:11&  00:11&  00:03# 
21
Ingeborg Aadland
48:05
 01:12+  02:39+  08:57+  10:51+  13:45+  17:08+  19:27+  24:31+  28:45+  32:35+  34:46+  37:12+  43:28+  44:47+  45:49+  47:16+  47:48+  48:05+ 
 01:12+  01:27-  06:18+  01:54+  02:54+  03:23+  02:19+  05:04+  04:14+  03:50+  02:11+  02:26+  06:16+  01:19+  01:02+  01:27+  00:32+  00:17+ 
Samnanger IL
 00:29&  00:22-  04:06@  00:25&  01:14&  00:25#  00:29&  02:29&  02:10@  01:36&  00:24#  00:11+  03:20@  00:22&  00:16&  00:06+  00:05#  00:02# 
22
Grethe Paulsen Vie
57:08
 01:01+  04:59+  08:05+  10:29+  17:45+  25:26+  27:43+  32:21+  36:28+  41:01+  43:17+  46:05+  51:35+  52:59+  54:19+  56:03+  56:47+  57:08+ 
 01:01+  03:58+  03:06+  02:24+  07:16+  07:41+  02:17+  04:38+  04:07+  04:33+  02:16+  02:48+  05:30+  01:24+  01:20+  01:44+  00:44+  00:21+ 
Haugesund IL Orientering
 00:18&  02:09@  00:54&  00:55&  05:36@  04:43@  00:27#  02:03&  02:03&  02:19@  00:29&  00:33#  02:34&  00:27&  00:34&  00:23&  00:17&  00:06& 
Beste strekktid for klassen
   00:43   01:08   02:12   01:29   01:40   02:08   01:40   02:35   02:04   02:06   01:27   01:44   02:54   00:55   00:45   01:13   00:27   00:15
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:9
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D17-AK
1
Vibeke Øye
32:09
 02:04=  04:28=  06:50=  08:41=  13:04=  15:11=  18:25=  20:59=  22:27=  24:49=  27:18=  28:37=  29:42=  31:16=  31:49=  32:09= 
 02:04=  02:24=  02:22=  01:51=  04:23=  02:07=  03:14=  02:34=  01:28=  02:22=  02:29=  01:19=  01:05=  01:34=  00:33=  00:20= 
IL Gular
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Lene Rykkje
35:15
 01:44-  03:46-  06:17-  08:48+  10:57-  12:46-  15:54-  18:42-  21:34-  23:57-  27:53+  31:46+  32:39+  34:16+  34:54+  35:15+ 
 01:44-  02:02-  02:31+  02:31+  02:09-  01:49-  03:08-  02:48+  02:52+  02:23+  03:56+  03:53+  00:53-  01:37+  00:38+  00:21+ 
Fana IL
 00:20-  00:22-  00:09+  00:40&  02:14-  00:18-  00:06-  00:14+  01:24&  00:01+  01:27&  02:34@  00:12-  00:03+  00:05#  00:01+ 
Beste strekktid for klassen
   01:44   02:02   02:22   01:51   02:09   01:49   03:08   02:34   01:28   02:22   02:29   01:19   00:53   01:34   00:33   00:20
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:10
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
D50-
1
Turid Rognsvåg
29:36
 01:51=  03:51=  06:03=  08:00=  10:22=  11:52=  14:39=  17:38=  19:16=  21:16=  23:36=  26:05=  27:05=  28:41=  29:17=  29:36= 
 01:51=  02:00=  02:12=  01:57=  02:22=  01:30=  02:47=  02:59=  01:38=  02:00=  02:20=  02:29=  01:00=  01:36=  00:36=  00:19= 
Fana IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Hege Fjellbirkeland
31:10
 01:43-  03:27-  06:29+  09:01+  12:13+  13:27+  16:43+  19:28+  21:41+  23:57+  26:25+  27:43+  28:41+  30:15+  30:50+  31:10+ 
 01:43-  01:44-  03:02+  02:32+  03:12+  01:14-  03:16+  02:45-  02:13+  02:16+  02:28+  01:18-  00:58-  01:34-  00:35-  00:20+ 
IL Gular
 00:08-  00:16-  00:50&  00:35&  00:50&  00:16-  00:29#  00:14-  00:35&  00:16#  00:08+  01:11-  00:02-  00:02-  00:01-  00:01+ 
3
Anne Kjersti Daltveit
37:42
 01:31-  05:28+  08:23+  10:38+  12:50+  14:27+  17:49+  20:55+  24:21+  27:29+  30:34+  31:50+  33:01+  36:22+  37:18+  37:42+ 
 01:31-  03:57+  02:55+  02:15+  02:12-  01:37+  03:22+  03:06+  03:26+  03:08+  03:05+  01:16-  01:11+  03:21+  00:56+  00:24+ 
Fana IL
 00:20-  01:57&  00:43&  00:18#  00:10-  00:07+  00:35#  00:07+  01:48@  01:08&  00:45&  01:13-  00:11#  01:45@  00:20&  00:05& 
4
Edel Slettemark
40:45
 04:08+  07:33+  11:04+  13:04+  16:30+  18:45+  23:46+  26:33+  28:51+  32:07+  35:01+  36:29+  37:41+  39:50+  40:28+  40:45+ 
 04:08+  03:25+  03:31+  02:00+  03:26+  02:15+  05:01+  02:47-  02:18+  03:16+  02:54+  01:28-  01:12+  02:09+  00:38+  00:17- 
Stord Orientering
 02:17@  01:25&  01:19&  00:03+  01:04&  00:45&  02:14&  00:12-  00:40&  01:16&  00:34#  01:01-  00:12#  00:33&  00:02+  00:02- 
5
Turid Tangen
44:18
 02:14+  04:39+  08:13+  10:57+  14:44+  16:42+  21:09+  24:28+  28:18+  31:45+  37:24+  39:35+  41:00+  43:07+  43:56+  44:18+ 
 02:14+  02:25+  03:34+  02:44+  03:47+  01:58+  04:27+  03:19+  03:50+  03:27+  05:39+  02:11-  01:25+  02:07+  00:49+  00:22+ 
Fana IL
 00:23#  00:25#  01:22&  00:47&  01:25&  00:28&  01:40&  00:20#  02:12@  01:27&  03:19@  00:18-  00:25&  00:31&  00:13&  00:03# 
6
Kirsten Marit Hausken
52:53
 02:11+  11:34+  14:16+  16:49+  20:04+  22:03+  25:31+  32:10+  35:17+  39:39+  46:29+  48:14+  49:39+  51:36+  52:28+  52:53+ 
 02:11+  09:23+  02:42+  02:33+  03:15+  01:59+  03:28+  06:39+  03:07+  04:22+  06:50+  01:45-  01:25+  01:57+  00:52+  00:25+ 
Torvastad IL
 00:20#  07:23@  00:30#  00:36&  00:53&  00:29&  00:41#  03:40@  01:29&  02:22@  04:30@  00:44-  00:25&  00:21#  00:16&  00:06& 
Beste strekktid for klassen
   01:31   01:44   02:12   01:57   02:12   01:14   02:47   02:45   01:38   02:00   02:20   01:16   00:58   01:34   00:35   00:17
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:11
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
H11-12
1
Otto Femsteinevik
14:17
 00:49=  01:33=  03:33=  05:21=  06:25=  07:15=  08:22=  09:08=  11:21=  12:31=  13:38=  14:00=  14:17= 
 00:49=  00:44=  02:00=  01:48=  01:04=  00:50=  01:07=  00:46=  02:13=  01:10=  01:07=  00:22=  00:17= 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Kristian Fredrik Thomassen
17:54
 01:02+  01:47+  04:14+  06:40+  07:53+  08:50+  10:49+  11:37+  14:17+  15:38+  16:45+  17:35+  17:54+ 
 01:02+  00:45+  02:27+  02:26+  01:13+  00:57+  01:59+  00:48+  02:40+  01:21+  01:07=  00:50+  00:19+ 
Varegg Fleridrett
 00:13&  00:01+  00:27#  00:38&  00:09#  00:07#  00:52&  00:02+  00:27#  00:11#  00:00=  00:28@  00:02# 
3
Mathias Kjærner-Semb
19:05
 02:36+  03:14+  05:15+  06:56+  07:58+  08:50+  09:55+  10:45+  13:58+  15:37+  18:27+  18:50+  19:05+ 
 02:36+  00:38-  02:01+  01:41-  01:02-  00:52+  01:05-  00:50+  03:13+  01:39+  02:50+  00:23+  00:15- 
Varegg Fleridrett
 01:47@  00:06-  00:01+  00:07-  00:02-  00:02+  00:02-  00:04+  01:00&  00:29&  01:43@  00:01+  00:02- 
4
Sigurd Paulsen Vie
21:19
 00:55+  01:34+  03:51+  05:52+  07:06+  08:59+  10:54+  11:55+  15:55+  17:05+  20:39+  21:03+  21:19+ 
 00:55+  00:39-  02:17+  02:01+  01:14+  01:53+  01:55+  01:01+  04:00+  01:10=  03:34+  00:24+  00:16- 
Haugesund IL Orientering
 00:06#  00:05-  00:17#  00:13#  00:10#  01:03@  00:48&  00:15&  01:47&  00:00=  02:27@  00:02+  00:01- 
5
Jens Øien Kloster
26:24
 01:40+  03:06+  07:09+  10:43+  12:39+  14:34+  16:47+  17:53+  21:24+  23:06+  25:22+  25:55+  26:24+ 
 01:40+  01:26+  04:03+  03:34+  01:56+  01:55+  02:13+  01:06+  03:31+  01:42+  02:16+  00:33+  00:29+ 
Fitjar IL
 00:51@  00:42&  02:03@  01:46&  00:52&  01:05@  01:06&  00:20&  01:18&  00:32&  01:09@  00:11&  00:12& 
7
Martin Thomassen
29:51
 01:35+  03:19+  11:28+  15:19+  17:03+  18:11+  19:48+  20:59+  23:58+  26:44+  29:03+  29:30+  29:51+ 
 01:35+  01:44+  08:09+  03:51+  01:44+  01:08+  01:37+  01:11+  02:59+  02:46+  02:19+  00:27+  00:21+ 
Varegg Fleridrett
 00:46&  01:00@  06:09@  02:03@  00:40&  00:18&  00:30&  00:25&  00:46&  01:36@  01:12@  00:05#  00:04# 
8
Cornelius Sivertsen
36:27
 03:12+  04:09+  07:45+  12:13+  13:53+  15:34+  19:53+  21:50+  25:44+  30:24+  35:29+  36:03+  36:27+ 
 03:12+  00:57+  03:36+  04:28+  01:40+  01:41+  04:19+  01:57+  03:54+  04:40+  05:05+  00:34+  00:24+ 
Varegg Fleridrett
 02:23@  00:13&  01:36&  02:40@  00:36&  00:51@  03:12@  01:11@  01:41&  03:30@  03:58@  00:12&  00:07& 
9
Daniel Rolfsnes
37:59
 01:17+  02:33+  05:42+  13:46+  15:30+  18:19+  21:34+  23:30+  27:42+  33:59+  37:07+  37:39+  37:59+ 
 01:17+  01:16+  03:09+  08:04+  01:44+  02:49+  03:15+  01:56+  04:12+  06:17+  03:08+  00:32+  00:20+ 
Fitjar IL
 00:28&  00:32&  01:09&  06:16@  00:40&  01:59@  02:08@  01:10@  01:59&  05:07@  02:01@  00:10&  00:03# 
10
Mathias K Turøy
38:01
 01:24+  02:33+  05:50+  13:51+  15:25+  18:14+  21:43+  23:11+  27:25+  33:59+  37:07+  37:41+  38:01+ 
 01:24+  01:09+  03:17+  08:01+  01:34+  02:49+  03:29+  01:28+  04:14+  06:34+  03:08+  00:34+  00:20+ 
Fitjar IL
 00:35&  00:25&  01:17&  06:13@  00:30&  01:59@  02:22@  00:42&  02:01&  05:24@  02:01@  00:12&  00:03# 
Beste strekktid for klassen
   00:49   00:38   02:00   01:41   01:02   00:50   01:05   00:46   02:13   01:10   01:07   00:22   00:15
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:12
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
H13-14
1
Stian Rykkje
16:33
 01:07=  02:21=  04:55=  06:23=  08:19=  11:22=  12:29=  13:08=  14:08=  15:59=  16:19=  16:33= 
 01:07=  01:14=  02:34=  01:28=  01:56=  03:03=  01:07=  00:39=  01:00=  01:51=  00:20=  00:14= 
Stord Orientering
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Kristian Rykkje
17:26
 01:43+  02:58+  04:22-  05:59-  09:28+  11:37+  12:51+  13:30+  14:50+  16:51+  17:14+  17:26+ 
 01:43+  01:15+  01:24-  01:37+  03:29+  02:09-  01:14+  00:39=  01:20+  02:01+  00:23+  00:12- 
Fana IL
 00:36&  00:01+  01:10-  00:09#  01:33&  00:54-  00:07#  00:00=  00:20&  00:10+  00:03#  00:02- 
3
Jens Andreas Thuestad
21:52
 02:09+  04:03+  06:07+  08:27+  10:57+  13:36+  16:16+  16:58+  18:37+  21:11+  21:36+  21:52+ 
 02:09+  01:54+  02:04-  02:20+  02:30+  02:39-  02:40+  00:42+  01:39+  02:34+  00:25+  00:16+ 
Haugesund IL Orientering
 01:02&  00:40&  00:30-  00:52&  00:34&  00:24-  01:33@  00:03+  00:39&  00:43&  00:05#  00:02# 
4
Eyvind Kjellevold Malde
23:43
 01:35+  03:02+  04:37-  06:55+  10:30+  13:35+  16:43+  18:39+  19:52+  23:08+  23:28+  23:43+ 
 01:35+  01:27+  01:35-  02:18+  03:35+  03:05+  03:08+  01:56+  01:13+  03:16+  00:20=  00:15+ 
IL Gular
 00:28&  00:13#  00:59-  00:50&  01:39&  00:02+  02:01@  01:17@  00:13#  01:25&  00:00=  00:01+ 
5
Andreas Grønbech
25:29
 01:41+  03:42+  05:37+  08:04+  12:20+  15:33+  17:44+  18:40+  20:19+  24:39+  25:11+  25:29+ 
 01:41+  02:01+  01:55-  02:27+  04:16+  03:13+  02:11+  00:56+  01:39+  04:20+  00:32+  00:18+ 
Askøy OL
 00:34&  00:47&  00:39-  00:59&  02:20@  00:10+  01:04&  00:17&  00:39&  02:29@  00:12&  00:04& 
Beste strekktid for klassen
   01:07   01:14   01:24   01:28   01:56   02:09   01:07   00:39   01:00   01:51   00:20   00:12
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:13
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
H15-16
1
Jakob Eikner
28:33
 01:01=  02:24=  04:40=  06:04=  07:49=  11:24=  12:52=  15:22=  17:25=  19:37=  20:44=  22:24=  25:13=  26:05=  26:47=  27:52=  28:19=  28:33= 
 01:01=  01:23=  02:16=  01:24=  01:45=  03:35=  01:28=  02:30=  02:03=  02:12=  01:07=  01:40=  02:49=  00:52=  00:42=  01:05=  00:27=  00:14= 
Fana IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Markus Kjærner-Semb
29:03
 00:33-  01:41-  03:43-  06:02-  07:23-  09:54-  11:07-  13:43-  15:40-  17:31-  18:56-  21:04-  25:42+  26:37+  27:21+  28:24+  28:49+  29:03+ 
 00:33-  01:08-  02:02-  02:19+  01:21-  02:31-  01:13-  02:36+  01:57-  01:51-  01:25+  02:08+  04:38+  00:55+  00:44+  01:03-  00:25-  00:14= 
Varegg Fleridrett
 00:28-  00:15-  00:14-  00:55&  00:24-  01:04-  00:15-  00:06+  00:06-  00:21-  00:18&  00:28&  01:49&  00:03+  00:02+  00:02-  00:02-  00:00= 
3
Sondre Damm
29:08
 00:37-  01:41-  03:41-  05:36-  08:31+  11:27+  12:47-  16:06+  18:07+  19:59+  22:00+  23:13+  25:56+  26:39+  27:25+  28:26+  28:52+  29:08+ 
 00:37-  01:04-  02:00-  01:55+  02:55+  02:56-  01:20-  03:19+  02:01-  01:52-  02:01+  01:13-  02:43-  00:43-  00:46+  01:01-  00:26-  00:16+ 
TIF Viking
 00:24-  00:19-  00:16-  00:31&  01:10&  00:39-  00:08-  00:49&  00:02-  00:20-  00:54&  00:27-  00:06-  00:09-  00:04+  00:04-  00:01-  00:02# 
4
Kristoffer Nygård
31:32
 00:48-  01:55-  05:29+  07:00+  08:40+  11:32+  13:01+  15:49+  17:42+  19:36-  20:50+  23:32+  26:18+  28:54+  29:36+  30:46+  31:14+  31:32+ 
 00:48-  01:07-  03:34+  01:31+  01:40-  02:52-  01:29+  02:48+  01:53-  01:54-  01:14+  02:42+  02:46-  02:36+  00:42=  01:10+  00:28+  00:18+ 
Egersund OK
 00:13-  00:16-  01:18&  00:07+  00:05-  00:43-  00:01+  00:18#  00:10-  00:18-  00:07#  01:02&  00:03-  01:44@  00:00=  00:05+  00:01+  00:04& 
5
Øyvind Johannessen
31:37
 00:58-  02:00-  04:17-  05:56-  07:37-  11:23-  13:07+  15:48+  18:27+  20:39+  22:08+  23:56+  26:47+  27:59+  28:47+  30:55+  31:19+  31:37+ 
 00:58-  01:02-  02:17+  01:39+  01:41-  03:46+  01:44+  02:41+  02:39+  02:12=  01:29+  01:48+  02:51+  01:12+  00:48+  02:08+  00:24-  00:18+ 
IL Gneist
 00:03-  00:21-  00:01+  00:15#  00:04-  00:11+  00:16#  00:11+  00:36&  00:00=  00:22&  00:08+  00:02+  00:20&  00:06#  01:03&  00:03-  00:04& 
6
Johannes Djupesland
35:53
 01:10+  02:23-  04:39-  06:36+  09:43+  14:21+  16:07+  19:30+  21:47+  23:42+  25:01+  27:40+  30:29+  32:51+  33:35+  34:56+  35:34+  35:53+ 
 01:10+  01:13-  02:16=  01:57+  03:07+  04:38+  01:46+  03:23+  02:17+  01:55-  01:19+  02:39+  02:49=  02:22+  00:44+  01:21+  00:38+  00:19+ 
Haugesund IL Orientering
 00:09#  00:10-  00:00=  00:33&  01:22&  01:03&  00:18#  00:53&  00:14#  00:17-  00:12#  00:59&  00:00=  01:30@  00:02+  00:16#  00:11&  00:05& 
7
Lars Harald Thuestad
36:50
 00:59-  03:11+  07:38+  09:53+  11:53+  14:17+  16:12+  19:58+  22:53+  25:31+  27:35+  29:06+  32:30+  33:41+  34:35+  36:04+  36:35+  36:50+ 
 00:59-  02:12+  04:27+  02:15+  02:00+  02:24-  01:55+  03:46+  02:55+  02:38+  02:04+  01:31-  03:24+  01:11+  00:54+  01:29+  00:31+  00:15+ 
Haugesund IL Orientering
 00:02-  00:49&  02:11&  00:51&  00:15#  01:11-  00:27&  01:16&  00:52&  00:26#  00:57&  00:09-  00:35#  00:19&  00:12&  00:24&  00:04#  00:01+ 
8
Adrian Buer
38:40
 02:26+  03:56+  06:35+  08:38+  10:53+  13:18+  15:24+  19:09+  23:58+  26:38+  29:00+  30:41+  34:01+  35:28+  36:35+  37:57+  38:25+  38:40+ 
 02:26+  01:30+  02:39+  02:03+  02:15+  02:25-  02:06+  03:45+  04:49+  02:40+  02:22+  01:41+  03:20+  01:27+  01:07+  01:22+  00:28+  00:15+ 
Odda OL
 01:25@  00:07+  00:23#  00:39&  00:30&  01:10-  00:38&  01:15&  02:46@  00:28#  01:15@  00:01+  00:31#  00:35&  00:25&  00:17&  00:01+  00:01+ 
Beste strekktid for klassen
   00:33   01:02   02:00   01:24   01:21   02:24   01:13   02:30   01:53   01:51   01:07   01:13   02:43   00:43   00:42   01:01   00:24   00:14
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:14
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
H17-
1
Rune Nygaard
28:31
 00:53=  01:44=  03:29=  04:42=  05:58=  07:26=  08:38=  10:41=  14:04=  14:48=  18:40=  20:31=  21:29=  22:57=  24:00=  25:41=  26:16=  26:59=  27:54=  28:18=  28:31= 
 00:53=  00:51=  01:45=  01:13=  01:16=  01:28=  01:12=  02:03=  03:23=  00:44=  03:52=  01:51=  00:58=  01:28=  01:03=  01:41=  00:35=  00:43=  00:55=  00:24=  00:13= 
IL Gular
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Per Harald Havnen Johansen
29:01
 00:47-  01:37-  03:11-  04:17-  05:43-  07:09-  08:23-  10:28-  13:52-  14:37-  18:28-  20:04-  20:57-  22:28-  23:56-  25:41=  26:18+  27:07+  28:28+  28:48+  29:01+ 
 00:47-  00:50-  01:34-  01:06-  01:26+  01:26-  01:14+  02:05+  03:24+  00:45+  03:51-  01:36-  00:53-  01:31+  01:28+  01:45+  00:37+  00:49+  01:21+  00:20-  00:13= 
Varegg Fleridrett
 00:06-  00:01-  00:11-  00:07-  00:10#  00:02-  00:02+  00:02+  00:01+  00:01+  00:01-  00:15-  00:05-  00:03+  00:25&  00:04+  00:02+  00:06#  00:26&  00:04-  00:00= 
3
Glenn Tore Løland
31:06
 00:58+  02:17+  04:32+  05:34+  07:23+  08:56+  10:03+  11:53+  15:06+  15:50+  20:09+  22:42+  23:43+  25:03+  26:15+  27:51+  28:33+  29:27+  30:32+  30:53+  31:06+ 
 00:58+  01:19+  02:15+  01:02-  01:49+  01:33+  01:07-  01:50-  03:13-  00:44=  04:19+  02:33+  01:01+  01:20-  01:12+  01:36-  00:42+  00:54+  01:05+  00:21-  00:13= 
Ganddal IL
 00:05+  00:28&  00:30&  00:11-  00:33&  00:05+  00:05-  00:13-  00:10-  00:00=  00:27#  00:42&  00:03+  00:08-  00:09#  00:05-  00:07#  00:11&  00:10#  00:03-  00:00= 
4
Sigurd R. Oftedal
31:21
 00:47-  02:29+  04:16+  05:51+  07:20+  08:54+  10:11+  12:16+  15:48+  16:38+  20:35+  22:13+  23:12+  24:46+  25:56+  27:41+  28:42+  29:40+  30:41+  31:05+  31:21+ 
 00:47-  01:42+  01:47+  01:35+  01:29+  01:34+  01:17+  02:05+  03:32+  00:50+  03:57+  01:38-  00:59+  01:34+  01:10+  01:45+  01:01+  00:58+  01:01+  00:24=  00:16+ 
Ålgård Orientering
 00:06-  00:51&  00:02+  00:22&  00:13#  00:06+  00:05+  00:02+  00:09+  00:06#  00:05+  00:13-  00:01+  00:06+  00:07#  00:04+  00:26&  00:15&  00:06#  00:00=  00:03# 
5
Alf Johan Walgermo Lima
31:25
 00:57+  01:58+  03:38+  04:50+  06:12+  08:00+  09:12+  11:14+  14:38+  15:44+  20:37+  22:25+  23:21+  24:57+  26:08+  27:53+  28:28+  29:55+  30:55+  31:14+  31:25+ 
 00:57+  01:01+  01:40-  01:12-  01:22+  01:48+  01:12=  02:02-  03:24+  01:06+  04:53+  01:48-  00:56-  01:36+  01:11+  01:45+  00:35=  01:27+  01:00+  00:19-  00:11- 
Ganddal IL
 00:04+  00:10#  00:05-  00:01-  00:06+  00:20#  00:00=  00:01-  00:01+  00:22&  01:01&  00:03-  00:02-  00:08+  00:08#  00:04+  00:00=  00:44@  00:05+  00:05-  00:02- 
6
Kenneth Westerheim
31:41
 00:46-  01:43-  03:25-  04:44+  06:22+  08:20+  09:40+  11:49+  15:57+  16:43+  21:21+  23:04+  23:58+  25:25+  26:51+  28:43+  29:22+  30:11+  31:05+  31:29+  31:41+ 
 00:46-  00:57+  01:42-  01:19+  01:38+  01:58+  01:20+  02:09+  04:08+  00:46+  04:38+  01:43-  00:54-  01:27-  01:26+  01:52+  00:39+  00:49+  00:54-  00:24=  00:12- 
Stord Orientering
 00:07-  00:06#  00:03-  00:06+  00:22&  00:30&  00:08#  00:06+  00:45#  00:02+  00:46#  00:08-  00:04-  00:01-  00:23&  00:11#  00:04#  00:06#  00:01-  00:00=  00:01- 
7
Per Arne Aadland
31:55
 00:56+  01:51+  03:31+  04:45+  07:09+  08:38+  09:50+  11:58+  15:25+  16:11+  20:57+  23:12+  24:14+  25:26+  26:52+  28:40+  29:19+  30:07+  31:14+  31:40+  31:55+ 
 00:56+  00:55+  01:40-  01:14+  02:24+  01:29+  01:12=  02:08+  03:27+  00:46+  04:46+  02:15+  01:02+  01:12-  01:26+  01:48+  00:39+  00:48+  01:07+  00:26+  00:15+ 
Samnanger IL
 00:03+  00:04+  00:05-  00:01+  01:08&  00:01+  00:00=  00:05+  00:04+  00:02+  00:54#  00:24#  00:04+  00:16-  00:23&  00:07+  00:04#  00:05#  00:12#  00:02+  00:02# 
8
Jon Magne Svendsbøe
32:36
 01:16+  02:08+  04:14+  05:52+  07:36+  09:18+  10:36+  13:01+  16:42+  17:32+  21:53+  23:28+  24:29+  25:56+  27:10+  28:59+  29:45+  30:59+  31:58+  32:22+  32:36+ 
 01:16+  00:52+  02:06+  01:38+  01:44+  01:42+  01:18+  02:25+  03:41+  00:50+  04:21+  01:35-  01:01+  01:27-  01:14+  01:49+  00:46+  01:14+  00:59+  00:24=  00:14+ 
Vikebygd IL
 00:23&  00:01+  00:21#  00:25&  00:28&  00:14#  00:06+  00:22#  00:18+  00:06#  00:29#  00:16-  00:03+  00:01-  00:11#  00:08+  00:11&  00:31&  00:04+  00:00=  00:01+ 
9
Espen Kristiansen
32:58
 00:57+  01:49+  03:35+  04:54+  07:06+  09:13+  10:25+  12:31+  16:00+  16:43+  21:32+  23:33+  24:37+  25:54+  27:20+  29:05+  30:32+  31:15+  32:11+  32:36+  32:58+ 
 00:57+  00:52+  01:46+  01:19+  02:12+  02:07+  01:12=  02:06+  03:29+  00:43-  04:49+  02:01+  01:04+  01:17-  01:26+  01:45+  01:27+  00:43=  00:56+  00:25+  00:22+ 
Varegg Fleridrett
 00:04+  00:01+  00:01+  00:06+  00:56&  00:39&  00:00=  00:03+  00:06+  00:01-  00:57#  00:10+  00:06#  00:11-  00:23&  00:04+  00:52@  00:00=  00:01+  00:01+  00:09& 
10
Ronny Rykkje
34:18
 00:49-  01:42-  03:35+  04:51+  06:22+  07:53+  09:07+  11:17+  14:58+  15:45+  21:42+  23:54+  24:55+  26:33+  28:09+  30:00+  30:37+  31:51+  33:43+  34:04+  34:18+ 
 00:49-  00:53+  01:53+  01:16+  01:31+  01:31+  01:14+  02:10+  03:41+  00:47+  05:57+  02:12+  01:01+  01:38+  01:36+  01:51+  00:37+  01:14+  01:52+  00:21-  00:14+ 
Fana IL
 00:04-  00:02+  00:08+  00:03+  00:15#  00:03+  00:02+  00:07+  00:18+  00:03+  02:05&  00:21#  00:03+  00:10#  00:33&  00:10+  00:02+  00:31&  00:57@  00:03-  00:01+ 
11
Tore Nymark
34:21
 00:55+  01:51+  03:43+  05:00+  06:20+  08:24+  09:54+  12:19+  16:31+  17:25+  23:14+  25:15+  26:14+  27:36+  28:55+  30:57+  31:44+  32:37+  33:37+  34:04+  34:21+ 
 00:55+  00:56+  01:52+  01:17+  01:20+  02:04+  01:30+  02:25+  04:12+  00:54+  05:49+  02:01+  00:59+  01:22-  01:19+  02:02+  00:47+  00:53+  01:00+  00:27+  00:17+ 
Askøy OL
 00:02+  00:05+  00:07+  00:04+  00:04+  00:36&  00:18#  00:22#  00:49#  00:10#  01:57&  00:10+  00:01+  00:06-  00:16&  00:21#  00:12&  00:10#  00:05+  00:03#  00:04& 
12
Einar Martinsen
34:22
 01:08+  02:00+  04:03+  05:30+  07:15+  09:05+  10:23+  12:48+  16:33+  17:29+  22:31+  25:13+  26:12+  27:38+  28:57+  30:53+  31:31+  32:28+  33:37+  34:06+  34:22+ 
 01:08+  00:52+  02:03+  01:27+  01:45+  01:50+  01:18+  02:25+  03:45+  00:56+  05:02+  02:42+  00:59+  01:26-  01:19+  01:56+  00:38+  00:57+  01:09+  00:29+  00:16+ 
Vikebygd IL
 00:15&  00:01+  00:18#  00:14#  00:29&  00:22#  00:06+  00:22#  00:22#  00:12&  01:10&  00:51&  00:01+  00:02-  00:16&  00:15#  00:03+  00:14&  00:14&  00:05#  00:03# 
13
Olav Ekrheim
35:13
 01:00+  01:49+  03:45+  05:22+  07:31+  09:42+  10:53+  12:58+  16:28+  17:45+  22:29+  24:29+  25:23+  26:49+  28:31+  31:29+  32:08+  33:31+  34:34+  34:58+  35:13+ 
 01:00+  00:49-  01:56+  01:37+  02:09+  02:11+  01:11-  02:05+  03:30+  01:17+  04:44+  02:00+  00:54-  01:26-  01:42+  02:58+  00:39+  01:23+  01:03+  00:24=  00:15+ 
Fana IL
 00:07#  00:02-  00:11#  00:24&  00:53&  00:43&  00:01-  00:02+  00:07+  00:33&  00:52#  00:09+  00:04-  00:02-  00:39&  01:17&  00:04#  00:40&  00:08#  00:00=  00:02# 
14
Espen Falck Nygård
35:25
 02:05+  02:54+  04:48+  06:08+  07:27+  09:23+  10:56+  13:24+  17:52+  18:43+  23:44+  26:03+  27:00+  28:33+  30:05+  32:07+  32:51+  33:42+  34:46+  35:11+  35:25+ 
 02:05+  00:49-  01:54+  01:20+  01:19+  01:56+  01:33+  02:28+  04:28+  00:51+  05:01+  02:19+  00:57-  01:33+  01:32+  02:02+  00:44+  00:51+  01:04+  00:25+  00:14+ 
Haugesund IL Orientering
 01:12@  00:02-  00:09+  00:07+  00:03+  00:28&  00:21&  00:25#  01:05&  00:07#  01:09&  00:28&  00:01-  00:05+  00:29&  00:21#  00:09&  00:08#  00:09#  00:01+  00:01+ 
Side:15
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
15
Anders Daltveit
36:06
 02:57+  03:42+  05:18+  06:47+  07:58+  10:14+  11:36+  13:55+  19:30+  20:11+  24:39+  26:59+  27:53+  29:18+  31:04+  32:58+  33:46+  34:32+  35:27+  35:54+  36:06+ 
 02:57+  00:45-  01:36-  01:29+  01:11-  02:16+  01:22+  02:19+  05:35+  00:41-  04:28+  02:20+  00:54-  01:25-  01:46+  01:54+  00:48+  00:46+  00:55=  00:27+  00:12- 
Fana IL
 02:04@  00:06-  00:09-  00:16#  00:05-  00:48&  00:10#  00:16#  02:12&  00:03-  00:36#  00:29&  00:04-  00:03-  00:43&  00:13#  00:13&  00:03+  00:00=  00:03#  00:01- 
16
Jostein Skare Thygesen
36:14
 02:03+  03:01+  04:52+  06:24+  08:47+  10:55+  12:20+  14:43+  18:46+  19:38+  24:33+  27:06+  28:22+  29:41+  31:02+  32:59+  33:39+  34:34+  35:35+  36:00+  36:14+ 
 02:03+  00:58+  01:51+  01:32+  02:23+  02:08+  01:25+  02:23+  04:03+  00:52+  04:55+  02:33+  01:16+  01:19-  01:21+  01:57+  00:40+  00:55+  01:01+  00:25+  00:14+ 
Odda OL
 01:10@  00:07#  00:06+  00:19&  01:07&  00:40&  00:13#  00:20#  00:40#  00:08#  01:03&  00:42&  00:18&  00:09-  00:18&  00:16#  00:05#  00:12&  00:06#  00:01+  00:01+ 
17
Sveinung Rykkje
36:28
 01:25+  02:44+  04:45+  06:38+  08:25+  12:09+  13:33+  15:51+  19:30+  20:15+  25:15+  27:23+  28:24+  29:35+  31:02+  32:49+  33:29+  34:25+  35:43+  36:09+  36:28+ 
 01:25+  01:19+  02:01+  01:53+  01:47+  03:44+  01:24+  02:18+  03:39+  00:45+  05:00+  02:08+  01:01+  01:11-  01:27+  01:47+  00:40+  00:56+  01:18+  00:26+  00:19+ 
Stord Orientering
 00:32&  00:28&  00:16#  00:40&  00:31&  02:16@  00:12#  00:15#  00:16+  00:01+  01:08&  00:17#  00:03+  00:17-  00:24&  00:06+  00:05#  00:13&  00:23&  00:02+  00:06& 
18
Henrik Ottesen
37:18
 00:56+  02:08+  04:12+  05:49+  07:25+  09:21+  10:50+  13:29+  17:53+  18:48+  24:31+  27:03+  28:11+  29:59+  31:37+  33:39+  34:21+  35:25+  36:34+  37:03+  37:18+ 
 00:56+  01:12+  02:04+  01:37+  01:36+  01:56+  01:29+  02:39+  04:24+  00:55+  05:43+  02:32+  01:08+  01:48+  01:38+  02:02+  00:42+  01:04+  01:09+  00:29+  00:15+ 
Stord Orientering
 00:03+  00:21&  00:19#  00:24&  00:20&  00:28&  00:17#  00:36&  01:01&  00:11#  01:51&  00:41&  00:10#  00:20#  00:35&  00:21#  00:07#  00:21&  00:14&  00:05#  00:02# 
19
Jan Kjærner-Semb
37:23
 01:04+  03:05+  05:31+  07:35+  09:57+  12:04+  13:26+  15:58+  19:38+  20:32+  25:28+  28:11+  29:18+  30:43+  32:00+  33:56+  34:36+  35:33+  36:42+  37:08+  37:23+ 
 01:04+  02:01+  02:26+  02:04+  02:22+  02:07+  01:22+  02:32+  03:40+  00:54+  04:56+  02:43+  01:07+  01:25-  01:17+  01:56+  00:40+  00:57+  01:09+  00:26+  00:15+ 
Varegg Fleridrett
 00:11#  01:10@  00:41&  00:51&  01:06&  00:39&  00:10#  00:29#  00:17+  00:10#  01:04&  00:52&  00:09#  00:03-  00:14#  00:15#  00:05#  00:14&  00:14&  00:02+  00:02# 
20
Mads Bratland Claussen
37:34
 00:56+  01:54+  03:54+  05:25+  07:24+  10:25+  11:51+  14:25+  18:58+  20:08+  25:04+  27:07+  28:20+  30:13+  31:44+  34:06+  34:53+  35:49+  36:55+  37:21+  37:34+ 
 00:56+  00:58+  02:00+  01:31+  01:59+  03:01+  01:26+  02:34+  04:33+  01:10+  04:56+  02:03+  01:13+  01:53+  01:31+  02:22+  00:47+  00:56+  01:06+  00:26+  00:13= 
Fana IL
 00:03+  00:07#  00:15#  00:18#  00:43&  01:33@  00:14#  00:31&  01:10&  00:26&  01:04&  00:12#  00:15&  00:25&  00:28&  00:41&  00:12&  00:13&  00:11#  00:02+  00:00= 
21
Anders Tønnessen Rød
38:00
 01:14+  02:38+  04:38+  06:11+  07:48+  09:35+  11:17+  13:48+  18:34+  19:29+  24:14+  26:54+  28:01+  29:41+  32:11+  34:02+  34:47+  36:24+  37:23+  37:46+  38:00+ 
 01:14+  01:24+  02:00+  01:33+  01:37+  01:47+  01:42+  02:31+  04:46+  00:55+  04:45+  02:40+  01:07+  01:40+  02:30+  01:51+  00:45+  01:37+  00:59+  00:23-  00:14+ 
Fana IL
 00:21&  00:33&  00:15#  00:20&  00:21&  00:19#  00:30&  00:28#  01:23&  00:11#  00:53#  00:49&  00:09#  00:12#  01:27@  00:10+  00:10&  00:54@  00:04+  00:01-  00:01+ 
22
John Arvid Djupesland
38:32
 02:34+  03:29+  05:29+  07:30+  09:04+  11:16+  12:45+  15:25+  19:25+  20:15+  25:28+  27:38+  28:44+  30:24+  32:43+  34:59+  35:54+  36:56+  37:58+  38:20+  38:32+ 
 02:34+  00:55+  02:00+  02:01+  01:34+  02:12+  01:29+  02:40+  04:00+  00:50+  05:13+  02:10+  01:06+  01:40+  02:19+  02:16+  00:55+  01:02+  01:02+  00:22-  00:12- 
Haugesund IL Orientering
 01:41@  00:04+  00:15#  00:48&  00:18#  00:44&  00:17#  00:37&  00:37#  00:06#  01:21&  00:19#  00:08#  00:12#  01:16@  00:35&  00:20&  00:19&  00:07#  00:02-  00:01- 
23
Andreas Djupesland
38:46
 01:40+  02:55+  05:15+  06:55+  08:29+  10:45+  12:46+  15:22+  19:27+  20:29+  25:33+  28:41+  29:53+  31:38+  33:23+  35:21+  36:06+  36:58+  38:02+  38:30+  38:46+ 
 01:40+  01:15+  02:20+  01:40+  01:34+  02:16+  02:01+  02:36+  04:05+  01:02+  05:04+  03:08+  01:12+  01:45+  01:45+  01:58+  00:45+  00:52+  01:04+  00:28+  00:16+ 
Haugesund IL Orientering
 00:47&  00:24&  00:35&  00:27&  00:18#  00:48&  00:49&  00:33&  00:42#  00:18&  01:12&  01:17&  00:14#  00:17#  00:42&  00:17#  00:10&  00:09#  00:09#  00:04#  00:03# 
24
Arnt Ove Femsteinevik
38:57
 01:42+  03:30+  05:39+  07:09+  08:46+  10:57+  12:28+  15:00+  19:30+  20:27+  25:50+  27:52+  28:58+  30:38+  33:09+  35:04+  35:46+  36:55+  38:12+  38:39+  38:57+ 
 01:42+  01:48+  02:09+  01:30+  01:37+  02:11+  01:31+  02:32+  04:30+  00:57+  05:23+  02:02+  01:06+  01:40+  02:31+  01:55+  00:42+  01:09+  01:17+  00:27+  00:18+ 
Varegg Fleridrett
 00:49&  00:57@  00:24#  00:17#  00:21&  00:43&  00:19&  00:29#  01:07&  00:13&  01:31&  00:11+  00:08#  00:12#  01:28@  00:14#  00:07#  00:26&  00:22&  00:03#  00:05& 
25
Kjetil Damm
38:59
 01:31+  02:47+  04:48+  06:14+  08:00+  09:44+  11:03+  13:50+  18:29+  19:29+  26:14+  29:20+  30:41+  31:57+  33:27+  35:15+  36:29+  37:17+  38:17+  38:43+  38:59+ 
 01:31+  01:16+  02:01+  01:26+  01:46+  01:44+  01:19+  02:47+  04:39+  01:00+  06:45+  03:06+  01:21+  01:16-  01:30+  01:48+  01:14+  00:48+  01:00+  00:26+  00:16+ 
TIF Viking
 00:38&  00:25&  00:16#  00:13#  00:30&  00:16#  00:07+  00:44&  01:16&  00:16&  02:53&  01:15&  00:23&  00:12-  00:27&  00:07+  00:39@  00:05#  00:05+  00:02+  00:03# 
26
Håkon Sandvend
39:20
 01:03+  01:59+  04:06+  05:28+  06:51+  09:45+  11:37+  14:20+  18:05+  19:42+  20:35+  25:36+  27:48+  28:51+  30:26+  32:07+  34:05+  34:46+  37:05+  38:18+  38:46+  39:20+ 
 01:03+  00:56+  02:07+  01:22+  01:23+  02:54+  01:52+  02:43+  03:45+  01:37+  00:53-  05:01+  02:12+  01:03-  01:35+  01:41=  01:58+  00:41-  02:19+  01:13+  00:28+  00:34+ 
Fana IL
 00:10#  00:05+  00:22#  00:09#  00:07+  01:26&  00:40&  00:40&  00:22#  00:53@  02:59-  03:10@  01:14@  00:25-  00:32&  00:00=  01:23@  00:02-  01:24@  00:49@  00:15@  00:34+ 
27
Magnus Kyrkjebø
40:18
 01:14+  02:34+  04:36+  06:28+  08:01+  10:17+  11:53+  14:22+  18:36+  19:29+  25:50+  28:47+  30:07+  32:14+  33:46+  36:06+  37:04+  37:56+  39:07+  39:30+  40:18+ 
 01:14+  01:20+  02:02+  01:52+  01:33+  02:16+  01:36+  02:29+  04:14+  00:53+  06:21+  02:57+  01:20+  02:07+  01:32+  02:20+  00:58+  00:52+  01:11+  00:23-  00:48+ 
TIF Viking
 00:21&  00:29&  00:17#  00:39&  00:17#  00:48&  00:24&  00:26#  00:51&  00:09#  02:29&  01:06&  00:22&  00:39&  00:29&  00:39&  00:23&  00:09#  00:16&  00:01-  00:35@ 
28
Svein Buer
40:39
 01:04+  02:34+  04:44+  06:19+  08:10+  10:10+  11:53+  14:37+  19:45+  21:10+  26:40+  29:00+  30:29+  32:32+  34:06+  36:27+  37:14+  38:19+  39:50+  40:23+  40:39+ 
 01:04+  01:30+  02:10+  01:35+  01:51+  02:00+  01:43+  02:44+  05:08+  01:25+  05:30+  02:20+  01:29+  02:03+  01:34+  02:21+  00:47+  01:05+  01:31+  00:33+  00:16+ 
Odda OL
 00:11#  00:39&  00:25#  00:22&  00:35&  00:32&  00:31&  00:41&  01:45&  00:41&  01:38&  00:29&  00:31&  00:35&  00:31&  00:40&  00:12&  00:22&  00:36&  00:09&  00:03# 
29
Ole Tørnqvist
40:57
 01:31+  02:31+  04:39+  06:15+  07:58+  10:12+  11:58+  14:47+  21:05+  21:54+  27:05+  29:49+  31:02+  32:43+  34:18+  36:30+  37:23+  38:54+  40:13+  40:39+  40:57+ 
 01:31+  01:00+  02:08+  01:36+  01:43+  02:14+  01:46+  02:49+  06:18+  00:49+  05:11+  02:44+  01:13+  01:41+  01:35+  02:12+  00:53+  01:31+  01:19+  00:26+  00:18+ 
Fana IL
 00:38&  00:09#  00:23#  00:23&  00:27&  00:46&  00:34&  00:46&  02:55&  00:05#  01:19&  00:53&  00:15&  00:13#  00:32&  00:31&  00:18&  00:48@  00:24&  00:02+  00:05& 
Side:16
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
30
Råmund Løver Hovden
41:38
 01:23+  02:35+  04:35+  06:28+  08:10+  13:04+  14:49+  17:37+  22:10+  23:03+  28:25+  31:04+  32:10+  33:59+  35:21+  37:33+  38:41+  39:45+  41:03+  41:25+  41:38+ 
 01:23+  01:12+  02:00+  01:53+  01:42+  04:54+  01:45+  02:48+  04:33+  00:53+  05:22+  02:39+  01:06+  01:49+  01:22+  02:12+  01:08+  01:04+  01:18+  00:22-  00:13= 
Stord Orientering
 00:30&  00:21&  00:15#  00:40&  00:26&  03:26@  00:33&  00:45&  01:10&  00:09#  01:30&  00:48&  00:08#  00:21#  00:19&  00:31&  00:33&  00:21&  00:23&  00:02-  00:00= 
31
Stig Helge Westerheim
41:50
 00:55+  01:53+  04:01+  05:22+  06:47+  08:27+  09:52+  12:30+  17:30+  18:24+  25:45+  27:35+  28:48+  30:25+  32:45+  34:59+  36:29+  39:25+  40:59+  41:29+  41:50+ 
 00:55+  00:58+  02:08+  01:21+  01:25+  01:40+  01:25+  02:38+  05:00+  00:54+  07:21+  01:50-  01:13+  01:37+  02:20+  02:14+  01:30+  02:56+  01:34+  00:30+  00:21+ 
Stord Orientering
 00:02+  00:07#  00:23#  00:08#  00:09#  00:12#  00:13#  00:35&  01:37&  00:10#  03:29&  00:01-  00:15&  00:09#  01:17@  00:33&  00:55@  02:13@  00:39&  00:06#  00:08& 
32
Sturla  Stokkaland
43:17
 01:28+  02:37+  05:07+  06:34+  08:35+  10:55+  12:13+  15:36+  21:24+  21:57+  28:40+  31:31+  32:53+  35:09+  36:39+  38:56+  40:02+  41:00+  42:29+  43:01+  43:17+ 
 01:28+  01:09+  02:30+  01:27+  02:01+  02:20+  01:18+  03:23+  05:48+  00:33-  06:43+  02:51+  01:22+  02:16+  01:30+  02:17+  01:06+  00:58+  01:29+  00:32+  00:16+ 
Ålgård Orientering
 00:35&  00:18&  00:45&  00:14#  00:45&  00:52&  00:06+  01:20&  02:25&  00:11-  02:51&  01:00&  00:24&  00:48&  00:27&  00:36&  00:31&  00:15&  00:34&  00:08&  00:03# 
33
Ketil Malde
43:32
 01:03+  02:33+  04:40+  06:21+  09:08+  12:13+  14:18+  17:04+  21:45+  22:47+  28:31+  31:26+  33:05+  35:04+  37:03+  39:16+  40:10+  41:40+  42:52+  43:15+  43:32+ 
 01:03+  01:30+  02:07+  01:41+  02:47+  03:05+  02:05+  02:46+  04:41+  01:02+  05:44+  02:55+  01:39+  01:59+  01:59+  02:13+  00:54+  01:30+  01:12+  00:23-  00:17+ 
IL Gular
 00:10#  00:39&  00:22#  00:28&  01:31@  01:37@  00:53&  00:43&  01:18&  00:18&  01:52&  01:04&  00:41&  00:31&  00:56&  00:32&  00:19&  00:47@  00:17&  00:01-  00:04& 
34
Morten Sundli
43:42
 01:02+  02:50+  05:02+  06:50+  08:30+  11:02+  12:41+  15:28+  20:48+  21:48+  28:09+  30:47+  32:31+  34:44+  36:28+  38:46+  39:38+  41:22+  42:49+  43:24+  43:42+ 
 01:02+  01:48+  02:12+  01:48+  01:40+  02:32+  01:39+  02:47+  05:20+  01:00+  06:21+  02:38+  01:44+  02:13+  01:44+  02:18+  00:52+  01:44+  01:27+  00:35+  00:18+ 
Ganddal IL
 00:09#  00:57@  00:27&  00:35&  00:24&  01:04&  00:27&  00:44&  01:57&  00:16&  02:29&  00:47&  00:46&  00:45&  00:41&  00:37&  00:17&  01:01@  00:32&  00:11&  00:05& 
35
Andreas Eide Skjæveland
44:15
 01:30+  03:23+  05:36+  07:02+  08:44+  11:28+  13:39+  16:37+  22:12+  23:12+  29:29+  32:02+  33:22+  35:24+  37:06+  39:24+  40:23+  42:01+  43:32+  44:02+  44:15+ 
 01:30+  01:53+  02:13+  01:26+  01:42+  02:44+  02:11+  02:58+  05:35+  01:00+  06:17+  02:33+  01:20+  02:02+  01:42+  02:18+  00:59+  01:38+  01:31+  00:30+  00:13= 
Stavanger Orienteringsklubb
 00:37&  01:02@  00:28&  00:13#  00:26&  01:16&  00:59&  00:55&  02:12&  00:16&  02:25&  00:42&  00:22&  00:34&  00:39&  00:37&  00:24&  00:55@  00:36&  00:06#  00:00= 
36
Pål Thomassen
44:35
 01:35+  02:45+  05:18+  07:38+  09:34+  15:47+  17:14+  19:44+  23:52+  24:47+  30:30+  33:15+  34:43+  36:34+  38:16+  40:26+  41:13+  42:44+  43:56+  44:20+  44:35+ 
 01:35+  01:10+  02:33+  02:20+  01:56+  06:13+  01:27+  02:30+  04:08+  00:55+  05:43+  02:45+  01:28+  01:51+  01:42+  02:10+  00:47+  01:31+  01:12+  00:24=  00:15+ 
Varegg Fleridrett
 00:42&  00:19&  00:48&  01:07&  00:40&  04:45@  00:15#  00:27#  00:45#  00:11#  01:51&  00:54&  00:30&  00:23&  00:39&  00:29&  00:12&  00:48@  00:17&  00:00=  00:02# 
37
Svein Olav Nesheim
45:48
 01:08+  02:43+  05:13+  07:24+  09:20+  13:44+  15:16+  18:15+  23:14+  24:20+  30:13+  33:18+  34:54+  36:36+  38:06+  40:39+  41:20+  43:45+  45:01+  45:31+  45:48+ 
 01:08+  01:35+  02:30+  02:11+  01:56+  04:24+  01:32+  02:59+  04:59+  01:06+  05:53+  03:05+  01:36+  01:42+  01:30+  02:33+  00:41+  02:25+  01:16+  00:30+  00:17+ 
Odda OL
 00:15&  00:44&  00:45&  00:58&  00:40&  02:56@  00:20&  00:56&  01:36&  00:22&  02:01&  01:14&  00:38&  00:14#  00:27&  00:52&  00:06#  01:42@  00:21&  00:06#  00:04& 
38
Ole Kragseth
48:35
 01:33+  02:39+  05:06+  08:20+  10:06+  12:20+  13:58+  16:57+  22:22+  23:27+  31:50+  34:37+  36:03+  37:50+  41:02+  43:52+  44:44+  46:16+  47:50+  48:19+  48:35+ 
 01:33+  01:06+  02:27+  03:14+  01:46+  02:14+  01:38+  02:59+  05:25+  01:05+  08:23+  02:47+  01:26+  01:47+  03:12+  02:50+  00:52+  01:32+  01:34+  00:29+  00:16+ 
IL Gular
 00:40&  00:15&  00:42&  02:01@  00:30&  00:46&  00:26&  00:56&  02:02&  00:21&  04:31@  00:56&  00:28&  00:19#  02:09@  01:09&  00:17&  00:49@  00:39&  00:05#  00:03# 
39
Robert Tokheim
49:19
 01:15+  02:32+  05:06+  07:00+  08:54+  11:42+  13:15+  16:35+  23:47+  25:04+  30:39+  33:43+  35:10+  36:53+  39:02+  44:10+  44:54+  46:15+  48:34+  49:04+  49:19+ 
 01:15+  01:17+  02:34+  01:54+  01:54+  02:48+  01:33+  03:20+  07:12+  01:17+  05:35+  03:04+  01:27+  01:43+  02:09+  05:08+  00:44+  01:21+  02:19+  00:30+  00:15+ 
Odda OL
 00:22&  00:26&  00:49&  00:41&  00:38&  01:20&  00:21&  01:17&  03:49@  00:33&  01:43&  01:13&  00:29&  00:15#  01:06@  03:27@  00:09&  00:38&  01:24@  00:06#  00:02# 
40
Brage Hellen
50:52
 01:17+  04:41+  07:48+  09:30+  12:18+  16:48+  18:53+  22:07+  27:23+  28:24+  35:17+  38:20+  39:41+  41:25+  43:08+  45:36+  46:17+  48:49+  50:06+  50:36+  50:52+ 
 01:17+  03:24+  03:07+  01:42+  02:48+  04:30+  02:05+  03:14+  05:16+  01:01+  06:53+  03:03+  01:21+  01:44+  01:43+  02:28+  00:41+  02:32+  01:17+  00:30+  00:16+ 
TIF Viking
 00:24&  02:33@  01:22&  00:29&  01:32@  03:02@  00:53&  01:11&  01:53&  00:17&  03:01&  01:12&  00:23&  00:16#  00:40&  00:47&  00:06#  01:49@  00:22&  00:06#  00:03# 
41
Gunnar Thuestad
51:36
 01:31+  02:58+  05:43+  08:06+  16:43+  21:45+  23:17+  26:11+  31:16+  32:20+  38:03+  40:27+  41:37+  43:18+  45:11+  47:36+  48:21+  49:37+  50:54+  51:22+  51:36+ 
 01:31+  01:27+  02:45+  02:23+  08:37+  05:02+  01:32+  02:54+  05:05+  01:04+  05:43+  02:24+  01:10+  01:41+  01:53+  02:25+  00:45+  01:16+  01:17+  00:28+  00:14+ 
Haugesund IL Orientering
 00:38&  00:36&  01:00&  01:10&  07:21@  03:34@  00:20&  00:51&  01:42&  00:20&  01:51&  00:33&  00:12#  00:13#  00:50&  00:44&  00:10&  00:33&  00:22&  00:04#  00:01+ 
42
Espen Fyhn Nilsen
54:35
 01:38+  03:15+  05:40+  07:40+  09:47+  15:04+  17:18+  20:53+  26:54+  28:59+  36:51+  40:20+  41:53+  44:10+  45:59+  49:02+  50:06+  51:46+  53:38+  54:17+  54:35+ 
 01:38+  01:37+  02:25+  02:00+  02:07+  05:17+  02:14+  03:35+  06:01+  02:05+  07:52+  03:29+  01:33+  02:17+  01:49+  03:03+  01:04+  01:40+  01:52+  00:39+  00:18+ 
Sandnes IL (Rogaland)
 00:45&  00:46&  00:40&  00:47&  00:51&  03:49@  01:02&  01:32&  02:38&  01:21@  04:00@  01:38&  00:35&  00:49&  00:46&  01:22&  00:29&  00:57@  00:57@  00:15&  00:05& 
43
Jan Magne Dommersnes
55:03
 01:27+  02:44+  04:54+  06:33+  09:11+  12:39+  14:51+  17:53+  22:43+  23:39+  28:52+  38:05+  39:46+  42:27+  47:45+  50:31+  51:35+  52:49+  54:15+  54:46+  55:03+ 
 01:27+  01:17+  02:10+  01:39+  02:38+  03:28+  02:12+  03:02+  04:50+  00:56+  05:13+  09:13+  01:41+  02:41+  05:18+  02:46+  01:04+  01:14+  01:26+  00:31+  00:17+ 
Haugesund IL Orientering
 00:34&  00:26&  00:25#  00:26&  01:22@  02:00@  01:00&  00:59&  01:27&  00:12&  01:21&  07:22@  00:43&  01:13&  04:15@  01:05&  00:29&  00:31&  00:31&  00:07&  00:04& 
44
Petter Oen-Sivertsen
57:18
 01:35+  02:51+  05:36+  07:56+  10:25+  13:51+  15:47+  18:37+  23:49+  25:23+  36:18+  39:23+  41:11+  43:02+  45:20+  49:41+  53:05+  54:32+  56:19+  56:53+  57:18+ 
 01:35+  01:16+  02:45+  02:20+  02:29+  03:26+  01:56+  02:50+  05:12+  01:34+  10:55+  03:05+  01:48+  01:51+  02:18+  04:21+  03:24+  01:27+  01:47+  00:34+  00:25+ 
TIF Viking
 00:42&  00:25&  01:00&  01:07&  01:13&  01:58@  00:44&  00:47&  01:49&  00:50@  07:03@  01:14&  00:50&  00:23&  01:15@  02:40@  02:49@  00:44@  00:52&  00:10&  00:12& 
Side:17
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
45
Terje Opedal
59:19
 01:37+  03:28+  06:13+  09:05+  11:07+  14:03+  16:20+  20:08+  27:43+  28:47+  36:54+  43:42+  45:11+  47:36+  49:25+  54:15+  55:06+  56:38+  58:30+  58:59+  59:19+ 
 01:37+  01:51+  02:45+  02:52+  02:02+  02:56+  02:17+  03:48+  07:35+  01:04+  08:07+  06:48+  01:29+  02:25+  01:49+  04:50+  00:51+  01:32+  01:52+  00:29+  00:20+ 
Odda OL
 00:44&  01:00@  01:00&  01:39@  00:46&  01:28&  01:05&  01:45&  04:12@  00:20&  04:15@  04:57@  00:31&  00:57&  00:46&  03:09@  00:16&  00:49@  00:57@  00:05#  00:07& 
46
Erik Utne Vie
59:48
 01:23+  06:14+  08:50+  11:28+  14:02+  17:47+  19:52+  23:05+  28:00+  29:10+  37:18+  42:38+  44:50+  47:46+  51:20+  54:12+  55:17+  56:55+  58:52+  59:27+  59:48+ 
 01:23+  04:51+  02:36+  02:38+  02:34+  03:45+  02:05+  03:13+  04:55+  01:10+  08:08+  05:20+  02:12+  02:56+  03:34+  02:52+  01:05+  01:38+  01:57+  00:35+  00:21+ 
Haugesund IL Orientering
 00:30&  04:00@  00:51&  01:25@  01:18@  02:17@  00:53&  01:10&  01:32&  00:26&  04:16@  03:29@  01:14@  01:28&  02:31@  01:11&  00:30&  00:55@  01:02@  00:11&  00:08& 
47
Ottar Eide
 1:00:15
 01:09+  06:11+  08:55+  10:49+  15:29+  20:15+  22:49+  25:59+  31:25+  33:08+  39:37+  42:39+  44:00+  46:54+  51:55+  55:14+  56:19+  57:29+  59:17+  59:54+  60:15+ 
 01:09+  05:02+  02:44+  01:54+  04:40+  04:46+  02:34+  03:10+  05:26+  01:43+  06:29+  03:02+  01:21+  02:54+  05:01+  03:19+  01:05+  01:10+  01:48+  00:37+  00:21+ 
Odda OL
 00:16&  04:11@  00:59&  00:41&  03:24@  03:18@  01:22@  01:07&  02:03&  00:59@  02:37&  01:11&  00:23&  01:26&  03:58@  01:38&  00:30&  00:27&  00:53&  00:13&  00:08& 
48
Sturle Nordeide
 1:01:07
 01:18+  05:54+  08:39+  12:16+  16:03+  19:20+  22:17+  25:53+  32:50+  33:58+  41:19+  45:19+  47:37+  49:50+  52:14+  56:16+  57:26+  58:57+  60:22+  60:48+  61:07+ 
 01:18+  04:36+  02:45+  03:37+  03:47+  03:17+  02:57+  03:36+  06:57+  01:08+  07:21+  04:00+  02:18+  02:13+  02:24+  04:02+  01:10+  01:31+  01:25+  00:26+  00:19+ 
IL Gneist
 00:25&  03:45@  01:00&  02:24@  02:31@  01:49@  01:45@  01:33&  03:34@  00:24&  03:29&  02:09@  01:20@  00:45&  01:21@  02:21@  00:35&  00:48@  00:30&  00:02+  00:06& 
49
Marius Myhre Sælevik
 1:01:38
 01:27+  03:42+  06:39+  09:32+  12:10+  18:14+  20:41+  24:40+  32:55+  34:11+  41:32+  45:29+  47:39+  50:09+  52:13+  54:58+  57:43+  59:13+  60:37+  61:14+  61:38+ 
 01:27+  02:15+  02:57+  02:53+  02:38+  06:04+  02:27+  03:59+  08:15+  01:16+  07:21+  03:57+  02:10+  02:30+  02:04+  02:45+  02:45+  01:30+  01:24+  00:37+  00:24+ 
Haugesund IL Orientering
 00:34&  01:24@  01:12&  01:40@  01:22@  04:36@  01:15@  01:56&  04:52@  00:32&  03:29&  02:06@  01:12@  01:02&  01:01&  01:04&  02:10@  00:47@  00:29&  00:13&  00:11& 
50
Øyvind Dommersnes
 1:12:39
 01:55+  03:43+  07:15+  09:42+  12:56+  21:07+  23:37+  28:02+  36:14+  39:49+  48:30+  52:45+  55:15+  60:57+  63:16+  66:53+  67:58+  69:43+  71:36+  72:15+  72:39+ 
 01:55+  01:48+  03:32+  02:27+  03:14+  08:11+  02:30+  04:25+  08:12+  03:35+  08:41+  04:15+  02:30+  05:42+  02:19+  03:37+  01:05+  01:45+  01:53+  00:39+  00:24+ 
Haugesund IL Orientering
 01:02@  00:57@  01:47@  01:14@  01:58@  06:43@  01:18@  02:22@  04:49@  02:51@  04:49@  02:24@  01:32@  04:14@  01:16@  01:56@  00:30&  01:02@  00:58@  00:15&  00:11& 
Beste strekktid for klassen
   00:46   00:45   01:34   01:02   01:11   01:26   01:07   01:50   03:13   00:33   00:53   01:35   00:53   01:03   01:03   01:36   00:35   00:41   00:54   00:19   00:11
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:18
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
H17-AK
1
Rolf Atle Rolfsnes
32:51
 00:46=  02:03=  05:40=  07:16=  09:05=  12:30=  14:24=  17:36=  19:47=  21:42=  23:05=  26:03=  28:42=  29:51=  30:41=  32:02=  32:35=  32:51= 
 00:46=  01:17=  03:37=  01:36=  01:49=  03:25=  01:54=  03:12=  02:11=  01:55=  01:23=  02:58=  02:39=  01:09=  00:50=  01:21=  00:33=  00:16= 
Fitjar IL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Lars Stuland Larsen
36:15
 00:46=  02:28+  05:08-  07:08-  09:01-  12:53+  14:49+  18:09+  20:41+  23:25+  25:30+  27:38+  31:31+  32:42+  33:33+  35:19+  35:55+  36:15+ 
 00:46=  01:42+  02:40-  02:00+  01:53+  03:52+  01:56+  03:20+  02:32+  02:44+  02:05+  02:08-  03:53+  01:11+  00:51+  01:46+  00:36+  00:20+ 
Varegg Fleridrett
 00:00=  00:25&  00:57-  00:24#  00:04+  00:27#  00:02+  00:08+  00:21#  00:49&  00:42&  00:50-  01:14&  00:02+  00:01+  00:25&  00:03+  00:04# 
3
Arne Bjelland
36:20
 01:01+  02:36+  05:17-  07:01-  08:38-  12:27-  14:26+  17:52+  20:43+  23:06+  25:05+  26:51+  29:58+  32:57+  33:55+  35:25+  36:00+  36:20+ 
 01:01+  01:35+  02:41-  01:44+  01:37-  03:49+  01:59+  03:26+  02:51+  02:23+  01:59+  01:46-  03:07+  02:59+  00:58+  01:30+  00:35+  00:20+ 
Stord Orientering
 00:15&  00:18#  00:56-  00:08+  00:12-  00:24#  00:05+  00:14+  00:40&  00:28#  00:36&  01:12-  00:28#  01:50@  00:08#  00:09#  00:02+  00:04# 
4
Gernot Doppelhofer
38:49
 00:53+  02:12+  04:50-  08:24+  12:56+  16:41+  18:45+  21:54+  24:34+  26:56+  29:07+  30:38+  33:47+  36:12+  36:56+  38:04+  38:31+  38:49+ 
 00:53+  01:19+  02:38-  03:34+  04:32+  03:45+  02:04+  03:09-  02:40+  02:22+  02:11+  01:31-  03:09+  02:25+  00:44-  01:08-  00:27-  00:18+ 
Varegg Fleridrett
 00:07#  00:02+  00:59-  01:58@  02:43@  00:20+  00:10+  00:03-  00:29#  00:27#  00:48&  01:27-  00:30#  01:16@  00:06-  00:13-  00:06-  00:02# 
5
Steinar Røgenes
42:04
 00:48+  02:29+  06:36+  09:20+  12:55+  15:48+  17:28+  21:37+  25:01+  30:55+  31:56+  33:51+  36:43+  38:52+  39:37+  41:12+  41:42+  42:04+ 
 00:48+  01:41+  04:07+  02:44+  03:35+  02:53-  01:40-  04:09+  03:24+  05:54+  01:01-  01:55-  02:52+  02:09+  00:45-  01:35+  00:30-  00:22+ 
Stord Orientering
 00:02+  00:24&  00:30#  01:08&  01:46&  00:32-  00:14-  00:57&  01:13&  03:59@  00:22-  01:03-  00:13+  01:00&  00:05-  00:14#  00:03-  00:06& 
6
Per Bjarne Myhre
50:51
 00:51+  02:50+  07:45+  11:47+  14:17+  17:20+  19:16+  23:27+  26:56+  30:17+  33:28+  35:53+  42:43+  46:24+  47:34+  49:52+  50:28+  50:51+ 
 00:51+  01:59+  04:55+  04:02+  02:30+  03:03-  01:56+  04:11+  03:29+  03:21+  03:11+  02:25-  06:50+  03:41+  01:10+  02:18+  00:36+  00:23+ 
Haugesund IL Orientering
 00:05#  00:42&  01:18&  02:26@  00:41&  00:22-  00:02+  00:59&  01:18&  01:26&  01:48@  00:33-  04:11@  02:32@  00:20&  00:57&  00:03+  00:07& 
Beste strekktid for klassen
   00:46   01:17   02:38   01:36   01:37   02:53   01:40   03:09   02:11   01:55   01:01   01:31   02:39   01:09   00:44   01:08   00:27   00:16
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:19
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:39
Plass
Navn
Tid
Klasse
H50
1
Arne Johannesen
30:04
 00:44=  02:21=  04:44=  06:32=  08:08=  10:25=  11:53=  14:33=  16:28=  18:17=  19:50=  22:05=  26:47=  27:45=  28:24=  29:26=  29:49=  30:04= 
 00:44=  01:37=  02:23=  01:48=  01:36=  02:17=  01:28=  02:40=  01:55=  01:49=  01:33=  02:15=  04:42=  00:58=  00:39=  01:02=  00:23=  00:15= 
IL Gular
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Jan Steineger
30:07
 00:39-  01:47-  04:09-  05:41-  07:31-  09:50-  11:17-  14:41+  17:19+  19:04+  20:23+  22:13+  25:13-  27:18-  28:08-  29:25-  29:50+  30:07+ 
 00:39-  01:08-  02:22-  01:32-  01:50+  02:19+  01:27-  03:24+  02:38+  01:45-  01:19-  01:50-  03:00-  02:05+  00:50+  01:17+  00:25+  00:17+ 
IL Gneist
 00:05-  00:29-  00:01-  00:16-  00:14#  00:02+  00:01-  00:44&  00:43&  00:04-  00:14-  00:25-  01:42-  01:07@  00:11&  00:15#  00:02+  00:02# 
3
Jan Haugland
32:01
 00:42-  02:20-  04:44=  06:28-  08:40+  10:58+  12:52+  16:06+  18:27+  20:49+  22:28+  24:09+  27:23+  28:34+  29:29+  31:05+  31:40+  32:01+ 
 00:42-  01:38+  02:24+  01:44-  02:12+  02:18+  01:54+  03:14+  02:21+  02:22+  01:39+  01:41-  03:14-  01:11+  00:55+  01:36+  00:35+  00:21+ 
Årstad IL
 00:02-  00:01+  00:01+  00:04-  00:36&  00:01+  00:26&  00:34#  00:26#  00:33&  00:06+  00:34-  01:28-  00:13#  00:16&  00:34&  00:12&  00:06& 
4
Harry Breiland
32:05
 00:49+  02:51+  05:38+  07:16+  09:39+  11:36+  13:04+  16:09+  18:25+  20:46+  22:15+  24:16+  27:32+  29:12+  29:59+  31:19+  31:48+  32:05+ 
 00:49+  02:02+  02:47+  01:38-  02:23+  01:57-  01:28=  03:05+  02:16+  02:21+  01:29-  02:01-  03:16-  01:40+  00:47+  01:20+  00:29+  00:17+ 
Ålgård Orientering
 00:05#  00:25&  00:24#  00:10-  00:47&  00:20-  00:00=  00:25#  00:21#  00:32&  00:04-  00:14-  01:26-  00:42&  00:08#  00:18&  00:06&  00:02# 
5
Stein Jarle Helgeland
32:49
 00:39-  01:54-  04:13-  05:51-  07:30-  11:22+  13:21+  16:26+  19:07+  20:52+  22:15+  24:36+  27:14+  29:48+  30:41+  31:58+  32:30+  32:49+ 
 00:39-  01:15-  02:19-  01:38-  01:39+  03:52+  01:59+  03:05+  02:41+  01:45-  01:23-  02:21+  02:38-  02:34+  00:53+  01:17+  00:32+  00:19+ 
Haugesund IL Orientering
 00:05-  00:22-  00:04-  00:10-  00:03+  01:35&  00:31&  00:25#  00:46&  00:04-  00:10-  00:06+  02:04-  01:36@  00:14&  00:15#  00:09&  00:04& 
6
Bjørn-Inge Skage
34:12
 00:53+  02:15-  04:53+  07:06+  09:04+  11:29+  13:37+  17:04+  19:55+  22:21+  24:38+  26:19+  29:26+  30:37+  31:37+  33:07+  33:49+  34:12+ 
 00:53+  01:22-  02:38+  02:13+  01:58+  02:25+  02:08+  03:27+  02:51+  02:26+  02:17+  01:41-  03:07-  01:11+  01:00+  01:30+  00:42+  00:23+ 
IL Gneist
 00:09#  00:15-  00:15#  00:25#  00:22#  00:08+  00:40&  00:47&  00:56&  00:37&  00:44&  00:34-  01:35-  00:13#  00:21&  00:28&  00:19&  00:08& 
7
Svein Linga
34:13
 00:47+  02:03-  04:29-  06:11-  07:59-  11:44+  13:45+  17:04+  19:29+  22:27+  24:36+  26:31+  29:57+  31:15+  32:05+  33:19+  33:53+  34:13+ 
 00:47+  01:16-  02:26+  01:42-  01:48+  03:45+  02:01+  03:19+  02:25+  02:58+  02:09+  01:55-  03:26-  01:18+  00:50+  01:14+  00:34+  00:20+ 
IL Gular
 00:03+  00:21-  00:03+  00:06-  00:12#  01:28&  00:33&  00:39#  00:30&  01:09&  00:36&  00:20-  01:16-  00:20&  00:11&  00:12#  00:11&  00:05& 
8
Torgeir Strand
36:21
 00:42-  01:59-  04:34-  06:28-  10:09+  14:37+  16:25+  20:08+  23:00+  25:39+  27:08+  28:57+  32:06+  33:16+  34:08+  35:30+  36:02+  36:21+ 
 00:42-  01:17-  02:35+  01:54+  03:41+  04:28+  01:48+  03:43+  02:52+  02:39+  01:29-  01:49-  03:09-  01:10+  00:52+  01:22+  00:32+  00:19+ 
Fana IL
 00:02-  00:20-  00:12+  00:06+  02:05@  02:11&  00:20#  01:03&  00:57&  00:50&  00:04-  00:26-  01:33-  00:12#  00:13&  00:20&  00:09&  00:04& 
9
Jarle Heddeland
37:33
 00:55+  02:29+  05:13+  07:04+  09:16+  12:26+  14:16+  17:22+  20:08+  22:26+  25:28+  29:05+  32:15+  33:53+  35:04+  36:46+  37:16+  37:33+ 
 00:55+  01:34-  02:44+  01:51+  02:12+  03:10+  01:50+  03:06+  02:46+  02:18+  03:02+  03:37+  03:10-  01:38+  01:11+  01:42+  00:30+  00:17+ 
Ølen IL
 00:11#  00:03-  00:21#  00:03+  00:36&  00:53&  00:22#  00:26#  00:51&  00:29&  01:29&  01:22&  01:32-  00:40&  00:32&  00:40&  00:07&  00:02# 
10
Åge Hovden
50:00
 01:14+  03:36+  06:48+  09:49+  12:24+  16:04+  18:38+  23:10+  26:52+  32:50+  35:33+  38:34+  42:31+  45:11+  46:29+  48:30+  49:29+  50:00+ 
 01:14+  02:22+  03:12+  03:01+  02:35+  03:40+  02:34+  04:32+  03:42+  05:58+  02:43+  03:01+  03:57-  02:40+  01:18+  02:01+  00:59+  00:31+ 
Stord Orientering
 00:30&  00:45&  00:49&  01:13&  00:59&  01:23&  01:06&  01:52&  01:47&  04:09@  01:10&  00:46&  00:45-  01:42@  00:39&  00:59&  00:36@  00:16@ 
11
Harald Steinsland
50:45
 01:24+  03:42+  07:25+  10:38+  14:35+  18:14+  21:01+  26:36+  29:53+  32:33+  34:38+  39:15+  43:53+  46:33+  47:58+  49:44+  50:23+  50:45+ 
 01:24+  02:18+  03:43+  03:13+  03:57+  03:39+  02:47+  05:35+  03:17+  02:40+  02:05+  04:37+  04:38-  02:40+  01:25+  01:46+  00:39+  00:22+ 
Vikebygd IL
 00:40&  00:41&  01:20&  01:25&  02:21@  01:22&  01:19&  02:55@  01:22&  00:51&  00:32&  02:22@  00:04-  01:42@  00:46@  00:44&  00:16&  00:07& 
12
Øyvind Bjørkevoll
53:21
 00:52+  02:21=  05:48+  09:46+  15:05+  18:59+  21:49+  26:36+  30:21+  34:04+  37:02+  40:29+  45:26+  47:13+  48:21+  52:22+  53:00+  53:21+ 
 00:52+  01:29-  03:27+  03:58+  05:19+  03:54+  02:50+  04:47+  03:45+  03:43+  02:58+  03:27+  04:57+  01:47+  01:08+  04:01+  00:38+  00:21+ 
Odda OL
 00:08#  00:08-  01:04&  02:10@  03:43@  01:37&  01:22&  02:07&  01:50&  01:54@  01:25&  01:12&  00:15+  00:49&  00:29&  02:59@  00:15&  00:06& 
13
Øystein Kambestad
55:04
 00:48+  03:00+  07:31+  10:14+  14:29+  19:33+  21:30+  27:19+  32:36+  35:41+  41:07+  44:02+  48:59+  50:12+  51:40+  53:44+  54:44+  55:04+ 
 00:48+  02:12+  04:31+  02:43+  04:15+  05:04+  01:57+  05:49+  05:17+  03:05+  05:26+  02:55+  04:57+  01:13+  01:28+  02:04+  01:00+  00:20+ 
Odda OL
 00:04+  00:35&  02:08&  00:55&  02:39@  02:47@  00:29&  03:09@  03:22@  01:16&  03:53@  00:40&  00:15+  00:15&  00:49@  01:02&  00:37@  00:05& 
14
Per Øivind Husby
56:10
 00:53+  02:46+  06:10+  10:00+  13:24+  17:30+  19:47+  24:31+  28:06+  32:03+  36:25+  41:26+  49:24+  51:37+  53:00+  55:02+  55:51+  56:10+ 
 00:53+  01:53+  03:24+  03:50+  03:24+  04:06+  02:17+  04:44+  03:35+  03:57+  04:22+  05:01+  07:58+  02:13+  01:23+  02:02+  00:49+  00:19+ 
Varegg Fleridrett
 00:09#  00:16#  01:01&  02:02@  01:48@  01:49&  00:49&  02:04&  01:40&  02:08@  02:49@  02:46@  03:16&  01:15@  00:44@  01:00&  00:26@  00:04& 
Side:20
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:40
Plass
Navn
Tid
Klasse
Beste strekktid for klassen
   00:39   01:08   02:19   01:32   01:36   01:57   01:27   02:40   01:55   01:45   01:19   01:41   02:38   00:58   00:39   01:02   00:23   00:15
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:21
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:40
Plass
Navn
Tid
Klasse
H70-
1
Sigvald Robberstad
30:07
 01:39=  03:28=  05:38=  07:31=  09:27=  10:40=  13:38=  16:20=  19:19=  21:44=  25:21=  26:30=  27:30=  29:12=  29:47=  30:07= 
 01:39=  01:49=  02:10=  01:53=  01:56=  01:13=  02:58=  02:42=  02:59=  02:25=  03:37=  01:09=  01:00=  01:42=  00:35=  00:20= 
Halsnøy OL
 00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00=  00:00= 
2
Per Vold
30:26
 01:22-  03:18-  05:37-  07:47+  11:04+  13:02+  16:21+  18:53+  20:34+  22:55+  25:17-  26:45+  27:49+  29:29+  30:05+  30:26+ 
 01:22-  01:56+  02:19+  02:10+  03:17+  01:58+  03:19+  02:32-  01:41-  02:21-  02:22-  01:28+  01:04+  01:40-  00:36+  00:21+ 
Fana IL
 00:17-  00:07+  00:09+  00:17#  01:21&  00:45&  00:21#  00:10-  01:18-  00:04-  01:15-  00:19&  00:04+  00:02-  00:01+  00:01+ 
3
Ingolf Dybvik
34:09
 01:53+  03:53+  06:37+  08:37+  10:48+  13:06+  16:48+  20:20+  22:09+  24:38+  28:43+  30:13+  31:21+  32:59+  33:46+  34:09+ 
 01:53+  02:00+  02:44+  02:00+  02:11+  02:18+  03:42+  03:32+  01:49-  02:29+  04:05+  01:30+  01:08+  01:38-  00:47+  00:23+ 
IL Solid
 00:14#  00:11#  00:34&  00:07+  00:15#  01:05&  00:44#  00:50&  01:10-  00:04+  00:28#  00:21&  00:08#  00:04-  00:12&  00:03# 
4
Per Olaf Tangen
49:55
 02:20+  04:41+  07:50+  10:38+  14:00+  16:03+  22:20+  27:42+  33:08+  36:42+  41:49+  44:19+  45:55+  48:23+  49:32+  49:55+ 
 02:20+  02:21+  03:09+  02:48+  03:22+  02:03+  06:17+  05:22+  05:26+  03:34+  05:07+  02:30+  01:36+  02:28+  01:09+  00:23+ 
Fana IL
 00:41&  00:32&  00:59&  00:55&  01:26&  00:50&  03:19@  02:40&  02:27&  01:09&  01:30&  01:21@  00:36&  00:46&  00:34&  00:03# 
5
Herman Balestrand
53:27
 02:32+  06:12+  11:30+  15:35+  18:57+  20:52+  26:22+  31:44+  35:16+  39:15+  44:08+  46:49+  48:42+  51:20+  52:41+  53:27+ 
 02:32+  03:40+  05:18+  04:05+  03:22+  01:55+  05:30+  05:22+  03:32+  03:59+  04:53+  02:41+  01:53+  02:38+  01:21+  00:46+ 
Askøy OL
 00:53&  01:51@  03:08@  02:12@  01:26&  00:42&  02:32&  02:40&  00:33#  01:34&  01:16&  01:32@  00:53&  00:56&  00:46@  00:26@ 
Beste strekktid for klassen
   01:22   01:49   02:10   01:53   01:56   01:13   02:58   02:32   01:41   02:21   02:22   01:09   01:00   01:38   00:35   00:20
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:22
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:40
Plass
Navn
Tid
Klasse
N-åpen
169
Vilde Sandvik
23:01
 03:22+  05:01+  06:38+  09:11+  11:40+  13:35+  15:40+  17:57+  19:56+  21:32+  23:01+ 
 03:22+  01:39+  01:37+  02:33+  02:29+  01:55+  02:05+  02:17+  01:59+  01:36+  01:29+ 
Bjoa IL
 03:22+  01:39+  01:37+  02:33+  02:29+  01:55+  02:05+  02:17+  01:59+  01:36+  01:29+ 
180
Tonje Rykkje
26:59
 03:38+  06:09+  08:29+  12:08+  15:30+  17:34+  20:20+  22:38+  24:28+  25:47+  26:59+ 
 03:38+  02:31+  02:20+  03:39+  03:22+  02:04+  02:46+  02:18+  01:50+  01:19+  01:12+ 
Stord Orientering
 03:38+  02:31+  02:20+  03:39+  03:22+  02:04+  02:46+  02:18+  01:50+  01:19+  01:12+ 
182
Marie Thomassen
34:49
 03:35+  06:07+  08:27+  12:56+  18:27+  22:14+  27:09+  29:32+  31:59+  33:23+  34:49+ 
 03:35+  02:32+  02:20+  04:29+  05:31+  03:47+  04:55+  02:23+  02:27+  01:24+  01:26+ 
Varegg Fleridrett
 03:35+  02:32+  02:20+  04:29+  05:31+  03:47+  04:55+  02:23+  02:27+  01:24+  01:26+ 
183
Janne B Baardsen
25:12
 03:37+  06:06+  08:29+  11:32+  14:11+  16:19+  18:37+  21:06+  22:29+  23:39+  25:12+ 
 03:37+  02:29+  02:23+  03:03+  02:39+  02:08+  02:18+  02:29+  01:23+  01:10+  01:33+ 
Haugesund IL Orientering
 03:37+  02:29+  02:23+  03:03+  02:39+  02:08+  02:18+  02:29+  01:23+  01:10+  01:33+ 
184
Morten Gjøsæther
19:23
 02:04+  04:04+  05:36+  08:27+  10:26+  12:44+  14:32+  16:33+  17:37+  18:28+  19:23+ 
 02:04+  02:00+  01:32+  02:51+  01:59+  02:18+  01:48+  02:01+  01:04+  00:51+  00:55+ 
IL Solid
 02:04+  02:00+  01:32+  02:51+  01:59+  02:18+  01:48+  02:01+  01:04+  00:51+  00:55+ 
186
Torbjørn Nguyen Hansen
26:01
 06:28+  08:54+  10:45+  14:29+  16:54+  19:29+  21:25+  23:03+  24:15+  25:10+  26:01+ 
 06:28+  02:26+  01:51+  03:44+  02:25+  02:35+  01:56+  01:38+  01:12+  00:55+  00:51+ 
Odda OL
 06:28+  02:26+  01:51+  03:44+  02:25+  02:35+  01:56+  01:38+  01:12+  00:55+  00:51+ 
188
Frida Sandvik
25:33
 03:39+  07:12+  09:28+  12:45+  14:58+  17:33+  19:47+  22:06+  23:41+  24:38+  25:33+ 
 03:39+  03:33+  02:16+  03:17+  02:13+  02:35+  02:14+  02:19+  01:35+  00:57+  00:55+ 
Bjoa IL
 03:39+  03:33+  02:16+  03:17+  02:13+  02:35+  02:14+  02:19+  01:35+  00:57+  00:55+ 
190
Wenche Irene Thomassen
34:49
 03:36+  06:11+  08:31+  12:59+  17:59+  22:17+  27:14+  29:40+  32:01+  33:24+  34:49+ 
 03:36+  02:35+  02:20+  04:28+  05:00+  04:18+  04:57+  02:26+  02:21+  01:23+  01:25+ 
Varegg Fleridrett
 03:36+  02:35+  02:20+  04:28+  05:00+  04:18+  04:57+  02:26+  02:21+  01:23+  01:25+ 
191
Andreas Kragseth
18:21
 03:01+  04:40+  06:26+  08:32+  10:19+  11:50+  13:33+  15:09+  16:21+  17:30+  18:21+ 
 03:01+  01:39+  01:46+  02:06+  01:47+  01:31+  01:43+  01:36+  01:12+  01:09+  00:51+ 
IL Gular
 03:01+  01:39+  01:46+  02:06+  01:47+  01:31+  01:43+  01:36+  01:12+  01:09+  00:51+ 
192
Elias Nguyen Hansen
25:54
 06:31+  08:46+  10:46+  14:23+  16:46+  19:23+  21:19+  22:56+  24:08+  25:03+  25:54+ 
 06:31+  02:15+  02:00+  03:37+  02:23+  02:37+  01:56+  01:37+  01:12+  00:55+  00:51+ 
Odda OL
 06:31+  02:15+  02:00+  03:37+  02:23+  02:37+  01:56+  01:37+  01:12+  00:55+  00:51+ 
193
Johannes Berge Stadsnes
22:58
 03:20+  05:56+  08:22+  10:54+  13:24+  15:11+  17:08+  18:50+  20:25+  21:43+  22:58+ 
 03:20+  02:36+  02:26+  02:32+  02:30+  01:47+  01:57+  01:42+  01:35+  01:18+  01:15+ 
IL Gneist
 03:20+  02:36+  02:26+  02:32+  02:30+  01:47+  01:57+  01:42+  01:35+  01:18+  01:15+ 
194
Åsmund Paulsen Vie
27:19
 03:32+  06:12+  08:49+  12:43+  15:03+  17:24+  20:13+  22:35+  25:29+  26:20+  27:19+ 
 03:32+  02:40+  02:37+  03:54+  02:20+  02:21+  02:49+  02:22+  02:54+  00:51+  00:59+ 
Haugesund IL Orientering
 03:32+  02:40+  02:37+  03:54+  02:20+  02:21+  02:49+  02:22+  02:54+  00:51+  00:59+ 
195
Jørgen Westerheim
21:33
 02:37+  04:52+  07:04+  09:51+  11:57+  14:11+  16:24+  18:01+  19:29+  20:40+  21:33+ 
 02:37+  02:15+  02:12+  02:47+  02:06+  02:14+  02:13+  01:37+  01:28+  01:11+  00:53+ 
Stord Orientering
 02:37+  02:15+  02:12+  02:47+  02:06+  02:14+  02:13+  01:37+  01:28+  01:11+  00:53+ 
205
Sindre Solheim Eide
20:41
 03:49+  06:34+  08:10+  10:41+  12:37+  14:08+  16:30+  17:48+  18:51+  19:44+  20:41+ 
 03:49+  02:45+  01:36+  02:31+  01:56+  01:31+  02:22+  01:18+  01:03+  00:53+  00:57+ 
Odda OL
 03:49+  02:45+  01:36+  02:31+  01:56+  01:31+  02:22+  01:18+  01:03+  00:53+  00:57+ 
Side:23
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:40
Plass
Navn
Tid
Klasse
207
Johannes Solheim Øyre
20:35
 03:42+  06:25+  08:11+  10:32+  12:28+  14:07+  16:16+  17:38+  18:43+  19:31+  20:35+ 
 03:42+  02:43+  01:46+  02:21+  01:56+  01:39+  02:09+  01:22+  01:05+  00:48+  01:04+ 
Odda OL
 03:42+  02:43+  01:46+  02:21+  01:56+  01:39+  02:09+  01:22+  01:05+  00:48+  01:04+ 
209
Rannveig O Løyning
28:13
 04:11+  07:08+  10:33+  14:24+  17:13+  19:43+  22:08+  24:12+  25:47+  26:43+  28:13+ 
 04:11+  02:57+  03:25+  03:51+  02:49+  02:30+  02:25+  02:04+  01:35+  00:56+  01:30+ 
Odda OL
 04:11+  02:57+  03:25+  03:51+  02:49+  02:30+  02:25+  02:04+  01:35+  00:56+  01:30+ 
210
Torstein Kristensen
42:33
 06:46+  11:00+  14:13+  19:35+  23:30+  28:24+  32:21+  36:04+  38:32+  40:26+  42:33+ 
 06:46+  04:14+  03:13+  05:22+  03:55+  04:54+  03:57+  03:43+  02:28+  01:54+  02:07+ 
Odda OL
 06:46+  04:14+  03:13+  05:22+  03:55+  04:54+  03:57+  03:43+  02:28+  01:54+  02:07+ 
218
Marius S Svåsand
24:36
 03:17+  05:37+  07:16+  09:44+  16:48+  18:04+  19:54+  21:21+  22:21+  23:09+  24:36+ 
 03:17+  02:20+  01:39+  02:28+  07:04+  01:16+  01:50+  01:27+  01:00+  00:48+  01:27+ 
Odda OL
 03:17+  02:20+  01:39+  02:28+  07:04+  01:16+  01:50+  01:27+  01:00+  00:48+  01:27+ 
223
Margrete Malkenes
26:52
 03:39+  06:04+  08:35+  11:50+  15:31+  17:27+  20:17+  22:30+  24:29+  25:40+  26:52+ 
 03:39+  02:25+  02:31+  03:15+  03:41+  01:56+  02:50+  02:13+  01:59+  01:11+  01:12+ 
Stord Orientering
 03:39+  02:25+  02:31+  03:15+  03:41+  01:56+  02:50+  02:13+  01:59+  01:11+  01:12+ 
225
Emil Kragseth
27:19
 03:38+  06:08+  08:32+  11:58+  15:08+  18:41+  20:54+  22:50+  24:18+  26:07+  27:19+ 
 03:38+  02:30+  02:24+  03:26+  03:10+  03:33+  02:13+  01:56+  01:28+  01:49+  01:12+ 
IL Gular
 03:38+  02:30+  02:24+  03:26+  03:10+  03:33+  02:13+  01:56+  01:28+  01:49+  01:12+ 
227
Mathias S Svåsand
25:31
 02:57+  05:09+  07:01+  09:40+  12:52+  17:11+  19:03+  20:53+  22:23+  23:51+  25:31+ 
 02:57+  02:12+  01:52+  02:39+  03:12+  04:19+  01:52+  01:50+  01:30+  01:28+  01:40+ 
Odda OL
 02:57+  02:12+  01:52+  02:39+  03:12+  04:19+  01:52+  01:50+  01:30+  01:28+  01:40+ 
229
Astrid Malene Thuestad
25:14
 03:21+  05:58+  08:30+  11:09+  13:24+  15:23+  17:40+  19:26+  20:29+  21:20+  25:14+ 
 03:21+  02:37+  02:32+  02:39+  02:15+  01:59+  02:17+  01:46+  01:03+  00:51+  03:54+ 
Haugesund IL Orientering
 03:21+  02:37+  02:32+  02:39+  02:15+  01:59+  02:17+  01:46+  01:03+  00:51+  03:54+ 
240
Ingelin Molvik
19:42
 02:56+  04:32+  06:11+  08:26+  10:23+  12:12+  13:59+  15:40+  16:56+  18:03+  19:42+ 
 02:56+  01:36+  01:39+  02:15+  01:57+  01:49+  01:47+  01:41+  01:16+  01:07+  01:39+ 
IL Gneist
 02:56+  01:36+  01:39+  02:15+  01:57+  01:49+  01:47+  01:41+  01:16+  01:07+  01:39+ 
Beste strekktid for klassen
= Som klassevinner ,   - raskere,     + senere,   # 10% tap,    & 25% tap,  @ 100% tap.
Side:24
eTiming Timing. Copyright 1999 Emit as. www.emit.no
02.06.2013 18:09:40